PDA

View Full Version : Болка при допир на главичката и др.



11-06-2006, 14:44
Добър ден на всички!

Когато забеля пениса си ( няма проблем с това) и тои премине в ерекция се усеща щипеща болка в долната част на главичката.Също така ме боли когато докосна главичката на пениса ми.Не знам дали това е нормално и затова се обръщам към вас ! Дано някои ми помогне !

пс нямам проблем с мастурбирането

11-06-2006, 20:04
vij sa za dopira.. ako e tova koeto si mislq ako nqmash navika da si go zabelvash ili i vashte ne sa te karali,ti ne si sviknal da go dokosvash,ako e tva 4ustvoto e strashno kofti ma napii se zagoligo i po4vai da go ma4kash za da moje da svikne s dopira :) nqma drug nachin,ako e tova prosto ne si sviknal da q dokosvash glavi4kata edinstvenoto reshenie e da pochnesh sled vreme shte sviknehs i ot nepriqtno chustvo shte se prevurne v dosta priqtno useshtane;]

SINDEL
11-06-2006, 20:10
Може да ти е по-4увствителна :-k

11-06-2006, 20:12
Може да ти е по-4увствителна :-k
sumnqvame ,shtom e bolka pri dobir ..? tva seedno kato praish sex postoqnno da te boli;) ili e tva moito det napisah po gore,a ako toi vodi polov jivot i mu e ot skoro a ne ot odavna moje da e nqkakva bolest nz..

11-07-2006, 12:23
мерси зА помоща, а да имате идея защо ме боли когато го надървя ? боли ме в долната част на главичката струва ми се че ципато която е долу се опъва и затова ме боли но незнам

batkodoki
11-07-2006, 18:41
вероятно проблема е породен от по-късо "гемче". случва се често. нека те види хирург - горното мнение е вярно, става за секунди и не е болезнено.
не те съветвам да "скъсаш"каквото и да било сам или чрез полов акт - това не винаги се случва, а и рискуваш да травмираш силно чувствителна и важна за теб зона.

11-08-2006, 13:48
а възможно ли е с времето това да се оправи без никакво рязане щот изпитвам някакъв такъв страх :(

batkodoki
11-08-2006, 14:08
ако наистина проблема е в късо гемче - няма начин да се оправи само.

няма нищо страшно, просто трябва да те види спец, който ще прецени за какаво се касае и ще ти предложи решение. дори да се наложи някаква интервенция -няма да има никакво рязане, шиене и кървища :) не се страхувай! а мн е възможно и да не се налага нищо, а хирурга на място да те "поправи" :)