PDA

View Full Version : Problemi s rakata ?!



AnoniMus
11-06-2006, 21:26
Та проблема ми е следния ... всяка рака има вени ... ( там кадето са кокалчетата говоря ) и м/у средният пръст и безимения има 1-2-3 вени незнам и аз колко са ... та проблема ми е следния като си раздвижвам раката по рязко и чувствам някакво истръпване примесено с лека болка ... като си пипна вената същото чувство .... при условие , че като пипна др вена до нея не чувствам нищо ... не е кой знае колко болезнено но е много неприятно като тик .. някакъв ... от какво се е получило така и евентуално преплитане на вени ... нерв ли какво е и препоръките ви ? :) :D

MuJIoTo
11-06-2006, 22:09
Обърни се към специасист...

HaCkO
11-06-2006, 23:11
i az taka mislq no vav nikakav slu4ei ne e preplitane na veni.... ! mojebi ot pretovarvane na rakata da ano ot veni az predi kato trenirah i mi stavaha nqkvi ogromni veni koito den i no6t si sedqh kato sprqh za 1-2 sedmici i pak se skrivaha....

AnoniMus
11-07-2006, 14:36
i az taka mislq no vav nikakav slu4ei ne e preplitane na veni.... ! mojebi ot pretovarvane na rakata da ano ot veni az predi kato trenirah i mi stavaha nqkvi ogromni veni koito den i no6t si sedqh kato sprqh za 1-2 sedmici i pak se skrivaha....

Emi ne sym spiral da treniram ot 8 dena seki den po 4 4asa nqkade se vyrzvat ... mno usileno treniram i sigorno e zaradi tova ... :) preumora ... ????

ultra
11-07-2006, 18:23
Ехее човече,дай си почивка малко,не си натоварвай ръката толкова.

sladoled
11-07-2006, 20:03
Оплакванията ти по-скоро говорят, че някакъв нерв си преуморил или травмирал.Може би е станало, ако вдигаш големи тежести и натоварваш въпросното място.Добре действат витамани от група В.Напр.3 пъти по 2 дражета вит. В комплекс.Но да знаеш, че оплакванията ти ще продължат доста дълго- с нервите е така.Все пак намали натоварването!

AnoniMus
11-07-2006, 23:15
Оплакванията ти по-скоро говорят, че някакъв нерв си преуморил или травмирал.Може би е станало, ако вдигаш големи тежести и натоварваш въпросното място.Добре действат витамани от група В.Напр.3 пъти по 2 дражета вит. В комплекс.Но да знаеш, че оплакванията ти ще продължат доста дълго- с нервите е така.Все пак намали натоварването!


Колко време горе долу ... да усещам , че малко по малко ми минава ... а и бтв аз не дигам а тренирам Брейк :) ... но сигорно съм го преуморил много .... ще почина 1 седмица пак ще видя дали ще се оправи ако ли не ... лекаря ще помогне

sladoled
11-08-2006, 19:36
Да, при брейк е напълно възможно да си травмирал нерв- все пак ръцете много се натоварват хем от тежеста на тялото, хем от въртеливите движения.Една седмица почивка може би ще е достатъчна, но после пак си пази ръката, за да не се повтори.Всяко ново обостряне крие риск да стане хронично.Ако не се оправя просто иди при лекар.

AnoniMus
11-08-2006, 21:24
Dobre mersi mnogo za syvetite ... 6te vida kakvo 6te pravq .. 6toto ako stane permanentno kakto se kazva 6te byde mno kofti ... seki den po 50 pyti da ti istrypva rakata i se edno da te bockat s igla v prysta blqk ... dano dano :) nadqvam se :D i mersi pak .. ;}