PDA

View Full Version : Problem4e sas celulita i strite



avth
11-07-2006, 17:15
abe macki svetnete me po vaprosa- koe e celulit i koe strii... az imam mai strii-edni takiva kato malki dulgi puknatinki po kojata na opredeleni mesta.. ama imam i nqkva mn gadna koja okolo bedrata-ne sam debela ama mi e mn orpusnata kojata i se nasabira kato portokal nqkva mn grozno #-o sram me e ot gadjeto mi daje :( ako moje kajete mi nqkakav efikasen krem za protiv teq neshta i za cena gore dolu mn molq [-o<

Пепи Пекторалиса
11-07-2006, 17:59
Явно имаш и стрии и целулит. Стриите не се махат а целулита трудно семаха. Демек щото си отпусната смръдла ще си ги имаш вечно.

FireSweet
11-07-2006, 20:46
Zna4i striite sa ne6to koeto se polu4ava ot rqzka promqva na tegloto!Te da ti kaja nqma kak da iz4eznat za sajalenie.Li4no az se otturvah ot celulita s mnogo trenirovki,mnogo dvijenie.Tova e koeto moga da ti kaja az po temata trqbva da po4ne6 da se dviji6 pove4e i da ne dopuska6 drasti4ni promeni v tegloto si!

Drakthul
11-07-2006, 21:00
Явно имаш и стрии и целулит. Стриите не се махат а целулита трудно семаха. Демек щото си отпусната смръдла ще си ги имаш вечно.

Стриите не се махат? ..

Махат се .. първо се отслабва, а стрите се махат с лазер ..

За целулита не знам ..

648541
11-07-2006, 21:04
za celulita si pravi masaji s utaika ot kafe i moje da ti pomogne :wink:

Пепи Пекторалиса
11-08-2006, 00:39
Явно имаш и стрии и целулит. Стриите не се махат а целулита трудно семаха. Демек щото си отпусната смръдла ще си ги имаш вечно.

Стриите не се махат? ..

Махат се .. първо се отслабва, а стрите се махат с лазер ..

За целулита не знам ..
Да, с лазер всичко се маха, но не вярвам много потребтелки тук да могат да си го позволят особено ако стриите са много и са големи. Сумата става 4цифрена.