PDA

View Full Version : Окосмяване по гърдите:::Какво предлагате за премахване? (М)



morsmordre
11-07-2006, 18:48
Такаа..За възрастта си имам предостатъчно косми по гърдите и корема, че да мога да отглеждам зайчета и лисици (по-скоро лисици :roll: ).На мен това ми отива, но мисля, че повече ми отива, ако космите ги НЯМА!Търсил съм инфо из нета за фотоепилацията, но много се колебая.Казва се, че цената се изчислява според изразходваната енергия (демек при по-дълъг косъм ще се използва повече енергия) и от 0.20ст до 1.20лв на квадратен сантиметър, като цялата цена варира от 80/120лв до 1400лв!Изобщо нямам намерение да се изръся с 500лв да речем, само защото се харесвам повече с неокосмени гърди и корем.
Пробвах вече два пъти да се обезкосмя по един начин, препоръчан ми от една козметичка.Там е работата, че той е мн близък до бръснене, само дето не кара космите да растат по-бързо, но пък трябва да се прави сравнително често - на месец по веднъж-два пъти, а нямам нито намерението, нито времето да отделям толкова внимание на едно окосмяване.
Та идеята ми е какво предлагате?Ако имате предложения, де :)

ПП>>Видях, че има подобна тема, но там ставаше дума да се прекрати изцяло окосмяването като окосмяване..

11-07-2006, 18:53
Ами ще започнеш да ходиш при тая същата козметичка всеки месец по веднъж да ти прави кола маска и си готов \:D/

koalka
11-08-2006, 10:34
Ами кола-маска май ще е най-добре,а и не е скъпа.