PDA

View Full Version : Фон дьо тен от АVON :)



11-08-2006, 10:28
Zdraveite.Iskam da vi popitam polzvali li ste Fon dio ten na AVON ot seriqta COLORTREND i dali ste dovolni ot nego.Kajete pls i kakyv niuans na cvqt polzvate :)

AliceSw
11-08-2006, 11:59
да, не ползвам по принцип такива неща, но е прили4ен, моят е най-светлия, но съм мн бяла, абе става да не съм 4ервена през зимата и горе-долу ми крие сенките под о4ите :wink:

koalka
11-08-2006, 13:43
Ами не съм го ползвала този фон дьо тен,по принцип не ползвам такива неща,но Ейвън не са толкова добри в козметиката.Ако искаш да си взимаш,вземи си някакъм по-качествен.Е,зависи с колко пари разполагаш,ако имаш си вземи някой на Максфактор.

ProstoAz
11-08-2006, 16:59
Ооо, бях си взела! Ужасен е!
Така и не съм го ползвала, само го пробвах и стоеше отвратително... :lol:

^FaiNt^F
11-08-2006, 17:19
Е точно от Колор тренд без пари да ми го дават няма да го сложа квото ще да става! Не стига че Ейвън са кофти откъм качество...не стига че КТ е най-гадната им серия....а и по лицето да се мажа с него....ма ква реклама направих....а съм представител :lol:

pinky_f
11-08-2006, 19:06
Ами не съм го ползвала този фон дьо тен,по принцип не ползвам такива неща,но Ейвън не са толкова добри в козметиката.Ако искаш да си взимаш,вземи си някакъм по-качествен.Е,зависи с колко пари разполагаш,ако имаш си вземи някой на Максфактор.

podkrepqm =D>

e_l_i_z_a
11-08-2006, 19:06
Е точно от Колор тренд без пари да ми го дават няма да го сложа квото ще да става! Не стига че Ейвън са кофти откъм качество...не стига че КТ е най-гадната им серия....а и по лицето да се мажа с него....ма ква реклама направих....а съм представител :lol:
Хихихихих и аз съм на същото мнение,и аз съм представителка :lol: Ама кви ги блещя иначе ....Ейвън са добри бла бла... :lol:
Та...НЕ СИ ГО ВЗИМАЙ
А иначе ако си падаш по ейвъни и орифлейми-на орифлейм са им по-добри фон-дьо-тените :wink:

pinky_f
11-08-2006, 19:09
na oriflame su6to im e zle teen fon du tena- ne pokriva, a izbivat pupki ot nego :shock:

e_l_i_z_a
11-09-2006, 12:23
na oriflame su6to im e zle teen fon du tena- ne pokriva, a izbivat pupki ot nego :shock:
Има един Skin Perfection-той е добър

MoHuTo
12-05-2006, 00:22
хХАха тука сички представителки май сме на това мнение за фон дьо тена на Колортренд!Наистина не е хубав, един път си го поръчах ама като си го сложих се едно ми бяха повърнали върху лицето - изглеждаше някво жълто :-& Ако ще си поръчваш на Ейвън си поръчай този за блестяща и стегната кожа, той вече е хубав, покрива идеално, нищо че струва 24 лв струва си парите!От личен опит го казвам...