PDA

View Full Version : Козметика за мъже ..



Drakthul
11-09-2006, 11:41
Здравейте ..

Интересно ми е ако някой може да ми помогне ..

Значи принципно съвсем нямам намерения да ставам от тия женчовци, но имам няколко кусура за който мисля, че някой и друго кремче, паста или там квото е може да помогне ..

Най-добре ако знаете някой сайт за тия работи ..

Иначе примерно ме интересува как да се отърва от черните точки по лицето .. със стискане съм разбрал, че не става .. :lol:

Бе най-добре дайте някой линк към сайт за такива работи ..

e_l_i_z_a
11-09-2006, 12:50
Върви на почистване на лицето на козметик.От 15 до 20 лв средно е цената на едно почистване.Включва няколко процедури-маска,пилинг,изстискване на пъпките и още една маска :) Махат се черните точки :wink: После можеш да си поддържаш лицето с дълбокопочистващи гелове и от време на време-маски.Garnier и L`OREAL не са зле.А ако ти се дават много пари-Neutrogena,Clinique :wink: А може и през два медеца да речем да ходиш на козметик и всичко ще е ок.Само че гледай да е в края на седмицата,щото лицето става много червено и не е хубаво много много да се показваш насам-натам :wink:

pinky_f
11-09-2006, 19:25
kozmetika e dobra ideq, ni6to , 4e si muj, nwmsa lo6o da se griji6 za liceto si. Ina4e maskite sa po-efiskasni ot gel pqnite. Izpolzvai eksfolian i posle maska anti akne.

Drakthul
11-09-2006, 20:24
Благодаря Ви много .. :)

Да преминем на друга тема - ноктите и кожичките околко тях? .. 8)

п.п. .. няма да ставам гей или метросексуален ( каквото и да значи това ) .. просто съм решил да почна да се грижа повече за външния си вид .. ще Ви бъда благодарен ако ми помогнете .. един вид ме е малко срам да питам приятелките ми .. кой знае какво ще си помислят .. нищо чудно да почнат да ми водят ''момчета'' на срещите .. :lol: :lol:

Joey Tempest
11-09-2006, 22:14
kozmetika e dobra ideq, ni6to , 4e si muj, nwmsa lo6o da se griji6 za liceto si.
Е, това "няма лошо" как го каза само... Че то си е абсолютно задължително да се грижиш за лицето си, без значение дали си момче или момиче. Елиза много добре обясни всичко, браво. ;-) :-)
Затова ще премина направо към отговора на втория въпрос.
Братле, ако наистина няма да ставаш метросексуален, няма смисъл да полагаш чак толкова много грижи за ноктите си. Те са ти необходими ако си китарист, басист или цигулар, например. Ако си такъв, напиши в някой от следващите постове, за да ти кажа как да ги поддържаш тогава. Иначе ако си решил да се грижиш повече за външния си вид, обърни сериозно внимание предимно на косата, лицето и фигурата си. Надявам се, че съм успял да помогна. Успех! :-D :D

11-09-2006, 22:36
Върви на почистване на лицето на козметик.От 15 до 20 лв средно е цената на едно почистване.Включва няколко процедури-маска,пилинг,изстискване на пъпките и още една маска :) Махат се черните точки :wink: После можеш да си поддържаш лицето с дълбокопочистващи гелове и от време на време-маски.Garnier и L`OREAL не са зле.А ако ти се дават много пари-Neutrogena,Clinique :wink: А може и през два медеца да речем да ходиш на козметик и всичко ще е ок.Само че гледай да е в края на седмицата,щото лицето става много червено и не е хубаво много много да се показваш насам-натам :wink:
i az predlagam neutrogena, dosta dobre pochistva...a nz kak mojesh da go sravnish s clinique....nqma baza za sravnenie mejdu tezi dve marki...puk i ne6tata na clinique sa tri puti po skupi...wse pak ako imash wuzmojnost si wezmi trite stupki na clinique izlizat okolo 100 lv, no pone priblem nqma da imash s kojata

Drakthul
11-09-2006, 23:01
Joey Tempest

Фигурата отдавана я потдържам, ходя на фитенс редовно, в момента съм на програма за качване на маса ( все пак иде зима :-D ) и т.н. .. ако си запознат с тия неща ще ме разбереш, ако не с две думи - нямам проблем с фигурата си ..

Лицето обаче ми е болна тема, мия се често, след тренировка задължително се къпя, но от добавките ли от какво не знам, но почнах да вадя някои и други пъпки, а черните точици са навсякаде .. нема отървия .. ако ги стискаш - част от гадорията пада върху лицето и след два дена още 100 такива точици ..

За ноктите - проблем с ноктите нямам, но имам ядове с кожичките около тях ..

Проблема с косата съм го решил отдавна - принципно имам доволно пърхут, но с глава&рамо ( ако ме разбираш какво искам да кажа ) се справих и с този проблем ..

Иначе нещо за секите под очите .. спя си доволно много, но под очите ми е винаги черно като нощ .. :lol: ? ..

Ако се сетя още нещо ще питам .. 8)

Гост-а - мерси .. 8)

Пенчу
11-10-2006, 00:59
Проблема с косата съм го решил отдавна - принципно имам доволно пърхут, но с глава&рамо ( ако ме разбираш какво искам да кажа ) се справих и с този проблем..

И аз така..но не е изчезнал напълно (се пак як аромат хаха)


Иначе нещо за секите под очите .. спя си доволно много, но под очите ми е винаги черно като нощ .. :lol: ? ..

И аз имам такова..госпожата ме питаше дали не се дрогирам понеже винаги закъснявам (а всъщност съм далеч от училище..)..смятай каква брутална гледка :mrgreen: Все пак това е от баба ми..(явно..)Вече съм го преодоляй и не е толкова стряскащо..мацки пак има :smt005


П.П. - И аз да не правя нова тема..имам някаква "брадавица с косъм" на бузката..роднини са ми разправяли,че като се бръсна това ще се "отстрани" ...но все пак няма ли с к'во да се маже ,че да изчезне..а за косъма не се тревожа понеже го резвам постоянно..а пък проблема е ,че не пипане не е много приятно..иначе не си личи :oops: