PDA

View Full Version : na nqkoi slu4valo li mu se e



11-09-2006, 19:59
zdraveite,imam edin problem!znam 4e 6te me posavetvate da se otide na lekar,no paro iskam da se konsultiram s nqkoi!!!ot 2-3 meseca imam bqlo te4enie,no ima nepriqtna mirizma i e leko jaltenikavo na cvqt!!!!imam i drug problem ](*,) !nqkolko pati,dokato pravim sex mi te4e krav,no samo v na4aloto!!a az go pravq ot pove4e ot polovin godinai mislq 4e e nevazmojno da sam se dootvorila,nali??vaprosa e 4e ne me boli dokato mi te4e krav!!!moje li nqkoi da mi kaje da li mu se e slu4valo???ako oje i za drugiq vapros!!!

ultra
11-10-2006, 08:47
Мила,отивай наистина на лекар.Възможно е някой да ти е лепнал нещо-трипер например,което е много кофти.Направо не трябва да отлагаш въобще.Това с кръвотечението никак не е добре,означава че имаш възпаление,може и кистички да са,или си тясна..всичко може да е.Не се шашкай,ама работата ти е сериозна.Отивай на домашния лекар и му искай да ти даде направление при гинеколог.Ще кажеш да гинеколога всичко,което написа тук,ще те пита също и дали водиш полов живот.Трябва да ти назначи изследвания и след няколко дена до седмица най-много ще излязат резултатите.От там ще ти изпише хапчета.Но задължително искай да ти направят изследвания.Кажи му също и за приятеля си.Ще може да му изпише хапчета и на него,ако не сте го правили с презерватив.Възможно е от него да е тръгнало всичко.
Това е,не чакай други отговори,просто действай.

sladoled
11-10-2006, 18:05
Присъединявам се към предното мнение.Не отлагай ходенето при лекар.Най-вероятно е някаква полово предавана инфекция и ако се лекува на време ще се оправиш напълно.И да ти е обица на ухото- никога секс без презерватив! [-X

Luda_krava
11-11-2006, 06:29
Наличието на течение, различно (по свят, мирис и др.) от твоето е сигнал за инфекция... Колкото и незначителна да е е по добре да бъде отстранена... и за да не те е страх ще ти кажа че като отидеш на гинеколог просто ще те качат на магарето и с един тампон ще ти вземат секрет от влагалището и ще го пратят за изследвания за да се установи инфектанта... Тоава е! Успех!