PDA

View Full Version : Moderated: Кажете някаква диета за отслабване, но да не е...



11-10-2006, 15:00
takam iskam da vi pomolq da mi kajete nqkakva dieta za otslabvane koqto da ne e svarzana s glad ili pak ne6ta koito ne moga da si gi sgotvq na 13godinki sam 168 i teja 54kg ako nqkoi znae kolko e normalno da teja da kazva i pls napi6ete nekvi dietki :D 6te sam vi blagodarna

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Drakthul
11-10-2006, 15:21
Мушмуроци? ..

На 13 си а? ..

хъх .. предвид, че още дори не знаеш закакво си родена и си доста неориентирана и невъзпитана ( все още ) ще приема всичко от тая страна и само ще ти кажа, че на тия години не ти трябва диета + това за ръста и килограмите си повече от добре ..

Пенчу
11-10-2006, 16:06
Ти може да си 'тежка' ама дебела ли си или искаш да изглеждаш като модел ? Много мъже мислят,че прекалената слабост е грозна (кокали :-s )

Всее пак си малка за диети ! :smt016

11-10-2006, 17:02
Abe momie ti ne si debela.Daje spored men ima6 nujda da ka4i6 1-2 kg!!!I za kvo ti e da otslabva6???bojeeeee

®©PeTq®©
11-10-2006, 17:55
Абе..не мисля,че си дебела :smt017 Ама и си малка за диети,защото сега ако почнеш да ядеш по-малко..С времето ще намаляваш храната и в един момент ще видиш че си прекалено слаба..Ще пробваш да ядеш мн калорични неща,но ще ги повръщаш и..Мн малко хора са успели да си възвърнат нормалното хране! =;
А иначе знам,че от височината вадиш 110 и получаваш нормалните за теб кг...
Например...височина-175---175-110=65 кг...
:-D Аз така знам... :)

Drakthul
11-10-2006, 18:02
А иначе знам,че от височината вадиш 110 и получаваш нормалните за теб кг...
Например...височина-175---175-110=65 кг...
:-D Аз така знам... :)

Трябва да знаеш още, че много зависи от костната и цялостната структура на тялото .. две жени който имат една височина и килограми могат да изглеждат по-абсолютно различен начин .. и съответно и двама мъже разбира се .. :wink:

11-10-2006, 20:12
mi ok pomolih vi da mi kajete dieti trqbva da otslabna i da stana 46kg zatova mi kajete dieti toest ne sam 54 a 51 toku 6to se premerih da kazvaite dietiiiiii plsss molq vi

Drakthul
11-10-2006, 20:26
mi ok pomolih vi da mi kajete dieti trqbva da otslabna i da stana 46kg zatova mi kajete dieti toest ne sam 54 a 51 toku 6to se premerih da kazvaite dietiiiiii plsss molq vi

Виж сега .. мога да ти кажа 10000 диети .. това Ви е проблема на повечето момичета/хора .. няма таков нещо "след две седмици заминавам за море, искам да отслабна бързо" .. е сори ама такъв филм няма .. всичко става с воля, търпение, ВРЕМЕ, упоритост и т.н. .. диети - бол .. друг е въпроса за йо-йо ефекта който се среща при почти всички диети тип "женско" списание .. тоест връщане на предишните килограми, че и отгоре .. да не говорим, че си още много малка за да се подлагаш на каквито и да е било диети и такива неща .. за бога ти има да растеш поне още 10 години .. организъм, тяло, кости - всичко ще се развива в теб през тези години, едни такива експерименти с диети и такива 'глупости' могат да ти докарат толкова ядове и болести, че ако почна да ги обяснявам, така ще се наплашиш, че няма и да си помисляш за диети .. :)

Съвет - яж си каквото ти се яде, наблягай на месото, зеленчуците и плодовете, избягвай да ядеш късно вечер, намали хляба, ограничи солта, киселото, лютото .. пии поне 2-3 литра вода/сокчета и други на ден, не пропсукай закуската, яж по-малки порции, но по-често, намери си някакъв вид спорт, спортувай .. ходи и се разхождай повечко .. и най-важното - не се притеснявай за килограмите си .. :wink:

Успех .. :)

p.s. .. забравих да спомена, че през денонощието теглото на човек варира с +- 3-4 кг. така, че се мери само сутрин след отиване по нуждите .. :)

11-10-2006, 20:37
mersi mnogo mnogo si otziv4iv\a blagodarq na vsi4ki za pomo6ta \:D/

Drakthul
11-10-2006, 20:47
mersi mnogo mnogo si otziv4iv\a blagodarq na vsi4ki za pomo6ta \:D/

Надявам се да съм помогнал .. :)

11-10-2006, 21:07
olele .. mnogo slaba shte stanesh be lele .. 168 i 51 kg .. az sam 167 i sam 49kg .. no sam slaba .. ti na nishto nqma da prilichash ako stane6 46 kg..

miloto_Pilence
11-10-2006, 21:52
Ako ti se mislish za debela, to trqbva az da sum slon :D Visoka sum 160sm i teja 54kg-ti kvo se oplakvash. Dali ti e normalno tegloto mojesh da proverish na www.tialoto.bg :D