PDA

View Full Version : Debela LI SaM???!!!



sgjkt
11-10-2006, 17:24
hi- az sam na 17 god i sam 172 i sam 65 kg tva mn li e :| spored men da i iskam da otslabna ama nz kak - sega pobvam s po malko xrana i po4ti gladuvane ama mislq 4e posle moje da ka4a pak kg te taka a ne iskam :( molq vi kajete mi efekten na4in za otslabvane nai ve4e na bedra i korem ... iii kolko kg da svalq spored vas -az mislq 4e tr da sam 58 pone ](*,) HELP PLSSS pISHETE [-o<

Sladkata_Nansi
11-10-2006, 17:45
O ne zabravi za gladuvaneto-tva ne e na4in za svalqne na kg [-( Toku 6to ti iz4islih normalnoto teglo za tvoqta viso4ina a to e 59kg.Ako iska6 uveri se sama na http://tialoto.bg - tam ima i dosta dobri saveti za otslabvane,no za gladuvaneto prosto zabravi!Ti moje da qde6 po-malko,no hranata koqto poema6 da e visoko kalori4na!Za tova otslabvaneto e rezultat ot priemaneto na normalno koli4estvo hrana/no nisko kalori4na/ i na sport!A tezi dieti,koito ti "obe6tavat" otslabvane na 1sedmica po 3-4kg... [-X [-X [-X Gluposti...Gluposti...

11-10-2006, 17:45
уф как да ти кажем дебела ли си или не като не сме те видяли. Има хора, които просто имат по-тежки кости а иначе са слаби. Според мен теглото е много залъгваща величина. Ако искаш да отслабнеш и да се чувстваш по-добре гладуването не е начина. Просто трябва да ядеш примерно 5 пъти на ден, но по малко и да не ядеш много тестени храни и неща от сорта на кроасанчета, шоколади, тортички, пържени картофи и др. мазни и вредни храни. Хапвай ориз, пилешко, салати, супи, жито, риба. Това + спорт или ако нямаш време поне гимнастика със сигурност ще даде резултат

11-10-2006, 18:18
НЕ СИ ДЕБЕЛА,ТОЧКА
кво сте се вманиачили, проваляте си бъдещето и това на вашите деца.
ако искате ще обяснявам щото е дълго за писане, просто напишете отговор.

forrzi
11-10-2006, 18:24
и аз съм дебела,тундреста,с голяма трътка
ама както искаш го наречи
измъчех си душицата с диети...леле години наред от 8 годишна и нищо и нищо
качвам-свалям-качвам...
писна ми и вече не ми пука,поне ше нося повече деца
мое и футболен отбор да си направим със съпруга :-D

sladoled
11-10-2006, 18:36
Преди време в моето училище имаше едно пухкаво, дори пълничко момиче, но имаше такъв слънчев характер, такова приятно чувство за хумор, че никой не си задаваше въпроса как изглежда тялото и.

Drakthul
11-10-2006, 18:59
forrzi

Какви толкова диети си пробвала и не е станало? .. Да си помисляла за лекар-спецялист? ..

sgjkt

С гладуване нищо не става .. трябва ти един хубаво направeн и съобразен с целите и възможностите ти режим на хранене ..

За 6-7 кг ти трябват не повече от 3 месеца строго спазване на режима .. иска се воля, търпение, упористост .. след достигане на нужното тегло се минава на режим за потдържане на теглото .. аз лично препоръчвам първо да идеш на диетолог, който ще ти направи индивидулен режим на хранене, все пак всички сме различни .. друг вариянт е едно хубаво НВД ( Ниско Въглехидратна Диета ) .. за повече инфо .. http://bb-team.org/nutrition/000176.php