PDA

View Full Version : Kakvo da napravq PLS :(



МОЛЯ ВИ ПОМОЩ!!!
11-10-2006, 18:12
Здравеите ....проблема ми е следния > Гаджето ми е на 14 ..висока е 1.70 и тежи 50 кг ИСТИНСКА КРАСАВИЦА ..НО <<< Тя все мисли че е дебела и се е вманиячила в тази тема...10000 пъти съм и казвал че е страхотна че не е дебела ( ТО СИ Е ИСТИНА ) но тя си знае неиното и сега 1 седмица не яде нищо само по малко нещо ( плод ,мляко.такива ) и ме притеснява това че като не яде ще се разболее :( ...> Та искам малко съвети > КАК ДА И ПОКАЖА ИЛИ ДОКАЖА ЧЕ НЕ Е ДЕБЕЛА ??? ОБИЧАМ Я АДСКИ МНОГО ...И СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ЗА НЕЯ :( Моля ви HELP
10X ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!!!!

Drakthul
11-10-2006, 19:02
Проблема е много сериозeн ..

Тaка както го обясняваш приятелката ти граничи с анорексията която е доста тежка болест ..

Няма какво да се чудите, говори и с родителите й и отивайте по доктори ..

Колкото по-бързо - толкова по-добре ..

Успех и давай всичко от себе си и сега и занапред, в момента тя има страшно голяма нужда от теб и твоята подкрепа ..

®©PeTq®©
11-11-2006, 05:25
98% от момичетата си мислят,че са дебели!!!
Въпреки,че това може и да не е така..Тя си втълпява в главата,че е дебела и почва сама да си вярва... :( Според мен просто трябва да си поговорите мн сериозно на тази тема..И наистина да и покажеш,че не е дебела.. :smt017

И аз преди си мислех,че съм мн дебела...и след като всички ми повтаряха,че не съм дебела и..аз вече не мисля на такива теми..Но мн момичета дори и жени си мислят,че са дебели при положение,че не са!!!!!!!!

tedinkata_
11-11-2006, 06:12
tyk mai stava vapros za na4aloto na edna ujasna bolest - anoreksiata :? ta priatelkata ti e adski slaba spored merkite koito kazvash ..po dobre naistina spodeli s roditelite i i namerete na4in po skoro tq da poseti lekar dokato ne e kusno.. :-# uspex :!:

15-m-sf
11-11-2006, 14:24
Losho batka...loshooo

Fallen_angel```
11-11-2006, 14:36
Пешо , да не си ти бе коте :lol: Все едно пише гаджето ... Еми то и аз съм със същите мерки и все си мисля че съм дебела ... 8-[

П.П. Сори за флоода

МОЛЯ ВИ ПОМОЩ
11-11-2006, 16:02
Не съм пешо :roll: ....обаче и на тебе ти казвам НЕ СИ ДЕБЕЛА !!!!!! А по другите отговори > Ако кажа на маика и ...ще стане още по лошо..не искам да я предавам по този начин !!! ИСКАМ ДА И ПОМОГНА БЕЗ МАИКА И ДА ОЗНАЕ КАКВИ ГИ ВЪРШИ...ПО ТОЗИ ВЪПРОС ГОВОРЯ ВСЕКИ ДЕН С НЕЯ...но няма резултата :( ...кажете ми как да подходя за да има ефект ..ПЛС ...БЛАГОДАРЯ ВИ

Myrcheto
11-11-2006, 17:04
според мен тя просто си проси комплименти и се глези,това е нейният начин да търси внимание

tainstvenata
11-11-2006, 17:09
priqtelkata samo sa ligavi da sa prai na interesna spored mene ..