PDA

View Full Version : Kak da sloja...



miloto_Pilence
11-10-2006, 21:48
Taka i ne mojah da razbera kak tochno se slaga toq 4eren moliv :oops: :x Ako bihte mogli shte mi obqsnite li #-o

Boot
11-10-2006, 23:47
Махаш му капачката.
Вапцаш.
Слагаш му капачката.

Luda_krava
11-11-2006, 06:38
хахаха пак го обърнахме на лавче...

:arrow: по темата... зависи къде искаш да го сложиш, имам предвид под очния контур или в него (онази влажна част на окото)... хих ама и аз обяснявам малеее... Та, вече ти споменаха процедурата за отварянето на капачката.. после сама избираш мястото... ии да ти кажа че ако си слагаш вътре в оЧото ще поплачкаш малко в началото..ама се свиква.. Айде деразй с черно коло очите!

Джи
11-11-2006, 14:56
Еми аз си го слагам по мой си начин. Ти толкова ли не си опитвала? Лично аз си дърпан клепача и слагам молив по бялата линия,ако разбираш за каква линийка ти говоря,хауева.Опитвай се,няма да ти навреди...много :Р

christina_aguilera
11-12-2006, 22:25
Дърпаш си долния клепач надолу и слагаш молива там,откъдето ръстът миглите,онази тънката чертичка.Дано да си ме разбрала :roll:

ruff_rider_lady
11-13-2006, 20:35
Дръпваш долния клепач леко надолу (без да опъваш) и почваш съвсем леко да нанасяш молива (гледай да ме си го вкараш в окото щото ще има :cry: ) . Хубаво е да си купуваш моливи , които са меки , защото с другите много ще се изнервиш . А ако искаш на горния да си сложиш (така също става когато нямаш очна линия или тя не е водоустойчива , а ти трябва такава ) затваряш едното око , дръпваш го леко отстрани и от средата някъде започваш с тъмка линийка , а като отиваш към края удебеляваш леко .

marche
11-16-2006, 08:47
znae6 li kvo.po dobre ne si slagai 4eren moliv,az predi samo iskah da probvam kak mi stoi,stoe6e mi dobre,no razbrah 4e s grim ne stava6 po hubava,predpo4itam edno hubavo svejo lice :D

11-17-2006, 22:27
http://www.chanel.com/fb/um.php?la=en-gb&lo=gb&re=chanelcom&ws-action=http://um.chanel.com/product.php?chsetdefgnav%3d7%26chsetdefgnavdiv%3d1 4%26landing%3dm%26branding%3demu%26sub%3deyel%26ch nprd%3dmaemu270%26la%3den-gb%26lo%3dgb%26re%3dchanelcom~~~G!03AE53F98E13!5kW 0r37g%252brwd%252bKllvg%3d%3d~product~~~@http://syndicator.chanel.com.edgesuite.net/chanel/chanel-um

Тук има едно хубаво видео и можеш нагледно да разбереш как стават нещата.

rali4ka91
11-17-2006, 22:59
Аз лично не си слагам молива отвътре,а точно под миглите,от външната страна на долния клепач.Когато сложиш молива отвътре,окото ти опически се смалява, а когато го сложиш отвън окото се отваря.

krisi_l@loka
01-05-2007, 13:31
Аз лично не си слагам молива отвътре,а точно под миглите,от външната страна на долния клепач.Когато сложиш молива отвътре,окото ти опически се смалява, а когато го сложиш отвън окото се отваря.

Ами тфа за окото е вярно, но аз си го слагам и отвътре и отвън

kati_0513
01-05-2007, 13:57
Аз лично не си слагам молива отвътре,а точно под миглите,от външната страна на долния клепач.Когато сложиш молива отвътре,окото ти опически се смалява, а когато го сложиш отвън окото се отваря.

Зависи, някои имат по- малки очи и трабва да нанасят молива от вън по клепача, но други имат много големи очи- при тях трябва да е от вътре...
Аз например нанасям молив само овътре и оформям окото си тип египетски грим- с опашка и от пред и от зад... става много сладко...

Lorraine
01-05-2007, 14:59
Дръпваш долния клепач леко надолу (без да опъваш) и почваш съвсем леко да нанасяш молива (гледай да ме си го вкараш в окото щото ще има :cry: ) . Хубаво е да си купуваш моливи , които са меки , защото с другите много ще се изнервиш . А ако искаш на горния да си сложиш (така също става когато нямаш очна линия или тя не е водоустойчива , а ти трябва такава ) затваряш едното око , дръпваш го леко отстрани и от средата някъде започваш с тъмка линийка , а като отиваш към края удебеляваш леко . =D>

lo6a_karma
01-05-2007, 17:47
Дърпаш си долния клепач надолу и слагаш молива там,откъдето ръстът миглите,онази тънката чертичка.Дано да си ме разбрала :roll:

то4но таи после отгоре близо до миглите :) :)