PDA

View Full Version : Moderated: Момчета, ако харесвате мн. гаджето си ще ви...



miloto_Pilence
11-10-2006, 22:06
Ako haresvate mn gadjeto si , shte vi pritesnqva li 4e tq pr. ima celulit i strii :?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Amayo
11-10-2006, 22:08
По добре ше е без такива екстри :-) .

Drakthul
11-10-2006, 22:51
Ako haresvate mn gadjeto si , shte vi pritesnqva li 4e tq pr. ima celulit i strii :?

Не би ме притеснявало ..

И не обръщай внимание на пуберските изказвания които девствени момченца със сигурност ще направят ..

Иначе за всичко си има лек - диета и спорт за фигура .. кремчета и лазер за стриите .. целулита - не знам .. но и той се заличава/премахва пак с някви мехлеми .. но това спецялно ( целулита ) не ми е силна област ..

dertre`
11-10-2006, 23:53
ami po princip ne bih oburnal mnogo vnimanie . vse pak q obi4am makar 4e ako zapo4ne mnogo da napalnqva ste se postaraq da i namekna i daje da i pomogna da vleze v forma

AtAnAs
11-11-2006, 08:28
Chestno kazano ne.Zashtoto priqtelkata mi imashe.Hodim veche 2 godini.
V nachaloto kogato q vidqh 4e ima hodihme ot 3 meseca no mi naprawi vpe4etlenie do tolkova do kolkoto da se nasladq na vsqka chast ot tqloto i.
Imashe celulit, no pak kazvam che tova ne mi poprechi da q haresam poveche.
Sled nqkolko meseca tq hvana temata i zaedno namerihme reshenie po byrzo da se otyrve ot celulita.
Tova sa puberski istorii, ne che sym mn golqm na 19 sym no vse pak..Vie ne momiche ne ste vinovno za nishto i koito ne hareswa nedostatycite - znaete ne vi zaslujava.

P.S Sigorno bqh mn banalen no pone znam che kazvam tova koeto mislq :!: