PDA

View Full Version : za palaskite ..:(



gjsu
11-11-2006, 07:20
pls kajete nqkakvi uprajnenia za mahane na palaskite mn grozno taka :evil: nemoga da se gledam :| po princip sam slaba ama tam vse mi se lepi vs pomogneteeee ](*,) ako moje link sas uprajnenia za tva...ili nz i az ve4e -HELP ](*,)

11-11-2006, 08:04
Emi az po princip sym slaba, ama qdqh mn sladko i mazno i samo tam mi se lepeshe.
Sea qm malko po malko sladko i mazno ama vseki den redovno si praq koremni presi. Uspeh :)

Drakthul
11-11-2006, 10:21
pls kajete nqkakvi uprajnenia za mahane na palaskite mn grozno taka nemoga da se gledam po princip sam slaba ama tam vse mi se lepi vs pomogneteeee ako moje link sas uprajnenia za tva...ili nz i az ve4e -HELP

Диета + Кардио .. няма такива неща като "упражнения за паласки" .. "упражнения за сваляне на корем" и т.н. .. :roll:


Emi az po princip sym slaba, ama qdqh mn sladko i mazno i samo tam mi se lepeshe.
Sea qm malko po malko sladko i mazno ama vseki den redovno si praq koremni presi. Uspeh

Коремни преси!? .. Паласки!? .. Нещо не виждам връзката .. :lol: .. поне си спряла сладкото и мазното ( което е грешка принципно ) та е имало ефект .. 8)

648541
11-11-2006, 10:56
emi az moite palaski gi maham kato se vurta ot krusta nagore :wink:

Джи
11-11-2006, 14:51
Трябва да се храниш раявномерно и да спортуваш,време също е необходимо и силна воля.
Късмет (;

[m!s$_k@pr!$]
11-13-2006, 17:08
Ами да ти кажа аз пряа едни упражнения-въртиш си кръста в кръг, после на ляво и на дясно правиш наклони и така. Аз също имам и ги пряа тея упражнения и се свалят, ама сравнително бавно

tedinkata_
11-14-2006, 13:04
opredeleno varteneto na krusta ima efekt :wink: uspex

krisi_sl
11-14-2006, 17:35
можеби има ефект но става прекалено бавно...и трябва да имаш воля...аз също правя но отскоро...разкрачваш си краката и се движеш от краста на горе правиш крагове..това ми го каза фитнес инструктор

vignete
11-15-2006, 09:14
аз моите малко по малко ги махнах с 80 коремни преси всеки ден със завъртане при изправянето...помага наистина. Е, сега пак ям в промишлени количества, но пак по - бавно се трупат сланинИ