PDA

View Full Version : Kosa i skalp



11-11-2006, 11:54
Hora,ako nqkoi moje da mi dade kompetenten suvet,6te go izslu6am s udovolstvie:)
imam 6to gode dulga kosa.ne se boqdisvam,oba4e imam problem s neq.
1vo-mn mi pada.i ne bih kazala,4e e zaradi vremeto-ot iuni mi pada dosta(dobre 4e si e gusta de:P ),ama mi pisna da zapu6vam kanala
2ro-dosta burzo se omaznqva,no vse pak gledam da ne q miq na po-4esto ot 2dni,4e da ne stane o6te po-zle
3to-nz ot kakvo,oba4e sometimes me surbi skalpa.ne e non stop,ama vse pak
i 4to-samiqt mi skalp miri6e na mazno,ili nz i az kak da opredelq tazi mirizma.
Mislih si dali nqmam seboreq,no kogato hodih na lekar predi 2 meseca v BG(jiveq v 4ujbina) o6te nqmah problema s mirizmata na skalpa i ne me surbe6e glavata.
Ta kak moga da se spravq s tozi problem i spored vas kakvo mi ima?
Merci predvaritelno za otgovorite i se izvinqvam za latinicata!

black_heart
11-11-2006, 12:10
vzemi si ampuli za kosa,za mazna po specialno.Te davat dopalnitelna grija za neq,sgastqvat q i i davat dopalnitelen blqsak.Za mieneto sporem men tova e mit.Kosata i vs den da q mie6,stiga da se griji6 za neq,nqma kakvo da i stane.Vzemi si spec. 6ampoan i balsam za mazna kosa i to na nqkoq po spec. firma-ili spec. 6ampoan tip lekarsvo ili ne6to na Vi6i ili If ro6e.Ampulite se vtrivat 2-3 pati sedmic4no nqkolko meseca,bez otmivane sa i ne sa skapi.Pone v Bg sam 2-3 lv. ednata.Milsq 4e ne sa mn pari.Za mirizmata-kogato e mrasna i mazna,normalno.Imai predvid 4e i 4ista da e samo da sedne6 na zadimeno mqsto i tq polu4va edin aromat.........

11-11-2006, 12:18
za Yves Rocher ok,6te probvam,az i bez tova jiveq vuv France :D
za ampulite ve4e nz i ot tqh 6te si namerq.
a kolkoto do mirizmata-ne samata mi kosa,tq si miri6e hubavo,a samiqt mi skalp prosto miri6e kofti..kato se izkupq vsi4ko ok,oba4e na sledva6tiq den ve4e po4va... ](*,)

SINDEL
11-11-2006, 12:27
za Yves Rocher ok,6te probvam,az i bez tova jiveq vuv France :D
za ampulite ve4e nz i ot tqh 6te si namerq.
a kolkoto do mirizmata-ne samata mi kosa,tq si miri6e hubavo,a samiqt mi skalp prosto miri6e kofti..kato se izkupq vsi4ko ok,oba4e na sledva6tiq den ve4e po4va... ](*,)

А аз имам въпрос - как то4но си успяла да си помиришеш самия скалп ми е интересно. Просто тва е физи4ески невъзможно :-k

Sladkata_Nansi
11-11-2006, 12:59
Ami kato si potarka6 skapa s raka i se use6ta :)

11-11-2006, 15:04
ne samo tova,vse pak sukvartirantkata mi mi kaza..ama ima li zna4enie??
nepriqtno mi e,6toto kato trugnem da se gu6kame s mujo i toi mn obi4a da me celuva po kosata..moje i da si vuobrazqvam,ama vse si mislq,4e miri6e nepriqtno.. ](*,) ina4e samata mi kosa miri6e mn hubavo na 6ampoani,maski i t.n.

miloto_Pilence
11-11-2006, 16:32
A ne e li vuzmojno omaznqvaneto na kosata da e zaradi samiq puberted (ako ti si v takava vuzrast) - tova mi go e kazval frizior #-o

11-11-2006, 17:54
na 19 sum,i ne e ot tova..kojata mi e 4ista,nqmam prekomerno omaznqvane i akne po liceto..