PDA

View Full Version : Течение преди цикъла



siXt_senSe
11-11-2006, 15:42
Така,много съм притеснена и осъзнавам че тук никой няма да може да ми помогне,по простата причина че не е лекар,но ще питам на някой случвало ли му се е,защото вече ще полудея.Би трябвало да ми дойде най-късно до няколко дни и днес си помислих че ми е дошло,но не беше.Оказа се просто малко бяло течение примесено с кръв,а малко по-късно имаше и кафяво.Това определено не е цикъла ми.Помагайте,някои имал ли е такъв проблем?

11-12-2006, 09:50
Ne se trevoji,na mn momi4eta taka im se polu4ava malko predi da ima doide.Imash li po princip PMS?Moje bi tova te4enie e edno ot proqvite mu?Az znaesh li kakvo mi se slu4i tozi mesec-v dnite ne ovulaciq mi se poqvi 4ervena kyrvava to4ica,i malko kryv v bqloto mi te4enie,ta beshe dobilo bledorozov cvqt.No poneje kazvash,4e tr da ti doide tezi dni,po veroqtno e tova te4enie da e predvestnik na tova,4e shte ti idva,otkolkoto,4e si v ovulaciq.Skoro shte ti doide-uspeh i ne se trevoji:)

siXt_senSe
11-12-2006, 21:18
Това е проблема,че ПМС този месец не се появи,освен болките в стомаха,които мисля че са следствие от настинка.Определено трябва да отида на лекар,но много ме страх от болници и не ми се иска.... ](*,)

SINDEL
11-13-2006, 10:20
И на мен ми е ставало то4но така, но след 2-3-4 дена най-много ми идва. А колкото до тва 4е си нямала ПМС - ами то не е някво правило 4е всеки месец задължително трябва да се появява. Знаеш ли колко пъти и при мен никви болки никъде не е имало и се вкарвам в разни филми, но си ми идва. Споко, не е нищо страшно

The`G_i_r_l
11-13-2006, 20:30
До преди 1-2 дена и аз имах такова кафеникаво течение и мн се шашнах...Болеше ме кръста и си мислех,че ще ми идва,защото вече ми закъснява,а и миналия месец не ми дойде...Ако някой знае,защо се появява това течение да каже,защото до сега не съм имала такъв проблем и не съм запозната.. :-s

siXt_senSe
11-13-2006, 21:04
Уж сега ми дойде,но не е нормално много както винаги,ами е доста слабо,но все пак.Мисля си че може да е от настинка,защото малко ме боли областта около яйчниците.The`G_i_r_l , на една приятелка така миналия месец не и дойде,защото беше настинала,а после и на нея и вървяло странно.Аз уж си пазя кръста,ама мога ли да съм сигурна 8-[

ultra
11-15-2006, 01:37
Абе явно се наблюдава нещо подобно при по голямата част от жените (момичетата).Аз си го обяснявам със смяна на сезоните и всичките му времеви колебания и простотии.Предните два месеца ми закъсня с по 4,5 дена,а по-предния път ми течеше,ама доста слабо,което е необичайно за мен.След 2,3 седмици ще ходя на гинеколог,ще я видим ква е тая работа...че ми писна да давам пари за тестове.

The`G_i_r_l
11-17-2006, 13:33
И аз си мисля,че е от времето...миналата седмица СТУД,а сега слънчев удар мога да получа :lol:

11-21-2006, 09:22
На мен цикъла ми свърши преди 8-9 дни.Днес съм притеснена защото имам някакво течение с кафяво-червеникав.Но не е като при цикъл.Имам и леки болки такива каквито са преди цикъл.Ако някои може да ми каже нещо за това ще съм благодарна

sarang
11-22-2006, 15:26
Определено не е нормално да имаш кръв по бельото си между менструациите. И другите неща, които описваш, не ми изглеждат нормални. Така че отиди на лекар, колкото и да те е страх, избери си някой, за когото знаеш, че е добър и с хубаво отношение. Побързай, преди проблемът ти да се е задълбочил.