PDA

View Full Version : Moderated: Момчета, какви момичета харесвате?



11-11-2006, 19:43
mn mi e interesno kakvi momi4eta haresvate :?: 4e vie ste tolkova pritenciozni po tva otno6enie 4e 4ovek ne moi da razbere dali se haresva na mom4etata.Iskam da kajete viso4ina i kilogrami koito predpo4itate

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Drakthul
11-11-2006, 19:52
mn mi e interesno kakvi momi4eta haresvate :?: 4e vie ste tolkova pritenciozni po tva otno6enie 4e 4ovek ne moi da razbere dali se haresva na mom4etata.Iskam da kajete viso4ina i kilogrami koito predpo4itate

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Страшно много харесвам момичетата с чуство за хумор .. харесва ми да са отворени ( в смисъл да не се притесняват ) .. да се държат свободно, но не прекалено .. да имат морал, нужната доза самочувствие, но да не се мислят за 'кой съм аз' .. да са приветливи, учтиви, добри .. умни и забавни .. и още много неща, но за сега за тия се сещам .. 8)

miss_india
11-11-2006, 20:12
Drak'thul.... xax mili, subudi se...nqma takiva, no me4tite sa bezplatni vse pak \:D/

Drakthul
11-11-2006, 20:16
Drak'thul.... xax mili, subudi se...nqma takiva, no me4tite sa bezplatni vse pak \:D/

Кажи ми колко момичета познаваш? .. :)

10 .. 20 .. 30 ? .. и си вадиш мнение за момичетата какви са и какви не са от теб и тяхното ( на приятелките ти ) поведение .. не слагайте хората под общ знаменател ако обичате .. 8) ..

Има такива .. всякакви ги има .. намират се .. 8)

vvs_go
11-11-2006, 21:53
mn mi e interesno kakvi momi4eta haresvate :?: 4e vie ste tolkova pritenciozni po tva otno6enie 4e 4ovek ne moi da razbere dali se haresva na mom4etata.Iskam da kajete viso4ina i kilogrami koito predpo4itate

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Страшно много харесвам момичетата с чуство за хумор .. харесва ми да са отворени ( в смисъл да не се притесняват ) .. да се държат свободно, но не прекалено .. да имат морал, нужната доза самочувствие, но да не се мислят за 'кой съм аз' .. да са приветливи, учтиви, добри .. умни и забавни .. и още много неща, но за сега за тия се сещам .. 8) naprimer krasiva

648541
11-12-2006, 10:17
Drak'thul.... xax mili, subudi se...nqma takiva, no me4tite sa bezplatni vse pak \:D/

haha ima we az sum takava :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

e_l_i_z_a
11-12-2006, 17:35
Drak'thul.... xax mili, subudi se...nqma takiva, no me4tite sa bezplatni vse pak \:D/

haha ima we az sum takava :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
мхмз...и аз :-D :oops:

lunnoto_momi4e
11-12-2006, 19:21
Drak'thul.... xax mili, subudi se...nqma takiva, no me4tite sa bezplatni vse pak \:D/

haha ima we az sum takava :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
мхмз...и аз :-D :oops: Е не сте само вие такива... \:D/ \:D/ \:D/

Drakthul
11-12-2006, 19:26
Самочувствие имате .. това Ви го признавам .. но за другото .. трябва да се докажeте .. :)

Пенчу
11-12-2006, 19:33
http://www.autoblog.nl/images/keyra_agustina_ass.jpg

:smt079
Ей такива момичета :lol:
Шегата настрана..за мен най-важно е да мога да си говоря с нея, да се разбираме..е и естествено да е красива :oops:

miss_india , познавам 3-4 момичета ,който точно приличат на описанието на Drak'thul коя от коя по - хубавки :smt005 Но така са малките..сега като пораснат ще станат ... и ще си .. :roll:

648541
11-12-2006, 19:50
Самочувствие имате .. това Ви го признавам .. но за другото .. трябва да се докажeте .. :)

axax i 4uvstvoto za humor go imame :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

RAWRRR
11-13-2006, 01:30
Някакви детски зарибявки ли усещам тука? :lol:
Аз пък харесвам добродушни,остроумни,мили, лънчави,чаровни и весели момичета с големи усмивки :-)

Chukasimo
11-13-2006, 11:29
бе вие сте се шматки... :mrgreen:

648541
11-13-2006, 17:20
Някакви детски зарибявки ли усещам тука? :lol:
Аз пък харесвам добродушни,остроумни,мили, лънчави,чаровни и весели момичета с големи усмивки :-)

haha moga d ti se usmihna s si4kite mi zubi :wink: ;-) ;-) :lol: :lol: :lol: :-D :-D :-D :-D :-D :-D