PDA

View Full Version : Moderated: Защо от както правя секс цикълът ми е нередовен?



babi_girl
11-12-2006, 09:43
zdraveite, problema mi e sledniq. ot kakto pravq sex (okolo 4 meseca) cikulut mi e mnogo neredoven, vinagi zakusnqva. na kakvo se dylji tova. predi da pochna da go pravq si idva66e vseki mesec o edo i sy6o vreme.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

sladoled
11-12-2006, 11:52
Може би е съвпадение.Надявам се, че правиш секс с презерватив.Или може би се притесняваш да не си бременна всеки път и му влияеш на психическо ниво. :-k

gerity
11-12-2006, 20:33
мила и при мен е така нз дали е така но самиказвали че наистина секса влиае на цикала ако го правиш по-често

siXt_senSe
11-13-2006, 20:10
Май при свсички е така и е на психическа основа.Въпреки че го правим винаги с презерватив,ако нещо съм се осъмнила и се притеснявям,винаги точно тогава закъснява.Когато не сме правили или съм напълно сигурна забравям за това кога ще ми дойде и дори подранява тогава.Странна работа!?Винаги от както правя секс се влияе от настроенията ми

ultra
11-15-2006, 00:33
хах при мен пък се получи точно обратното.
Преди да почна да правя секс :mrgreen: ми идваше на 23,24-я ден.Кой квото прави,аз все във мензис.
След като почнах редовно се нормализира на 29,30-я ден.Така е и до сега,вече близо 11 години-може би със леки изключения,когато ми е закъснявало с няколко дена.