PDA

View Full Version : Проблем с пениса ми.



bb
11-12-2006, 11:44
Значи от няколко дена съм забелязал че когато пишката ми се надърви нали всичко изглежда нормално.Главичката му нали се е уголемила ама обаче е мека :oops:
Ако може някои да помага.
П.С. Ся се сетих за още един въпрос: На какъв лекар трябва да отида за да си махна белите пъпчици по главичката?

sladoled
11-12-2006, 12:40
Колко твърда искаш да е?Не може да е с твърдост на кост- това са тъкани изпълнени с кръв. Нали ако е неподходящо твърда ще наранява половите ограни на партньорката ти #-o

bb
11-12-2006, 14:58
Колко твърда искаш да е?Не може да е с твърдост на кост- това са тъкани изпълнени с кръв. Нали ако е неподходящо твърда ще наранява половите ограни на партньорката ти #-o
да ве ма тай като е мека как предлагаш да и я навръ ?
сори за израза ама...

DjBaloon
11-12-2006, 16:58
Колко твърда искаш да е?Не може да е с твърдост на кост- това са тъкани изпълнени с кръв. Нали ако е неподходящо твърда ще наранява половите ограни на партньорката ти #-o
да ве ма тай като е мека как предлагаш да и я навръ ?
сори за израза ама...
spored men prosto ne si se nadurvil hubavo,nadurvena i meka takova chudo nqma :). Apuk moje i ti da mislish che e meka a tq da si e suvsem normalna.. nz kvo razbirash pod meka

bb
11-12-2006, 20:03
Колко твърда искаш да е?Не може да е с твърдост на кост- това са тъкани изпълнени с кръв. Нали ако е неподходящо твърда ще наранява половите ограни на партньорката ти #-o
да ве ма тай като е мека как предлагаш да и я навръ ?
сори за израза ама...
spored men prosto ne si se nadurvil hubavo,nadurvena i meka takova chudo nqma :). Apuk moje i ti da mislish che e meka a tq da si e suvsem normalna.. nz kvo razbirash pod meka
еми нз възможно е и аз да се заблуждавам.Просто преди си мислех че ми е мн твърда главичката а сега някак си ми се струва мека.Не мога да я опиша точно.

sladoled
11-13-2006, 18:33
Не се шашкай!Всичко ти е нормално.

11-14-2006, 14:05
Колко твърда искаш да е?Не може да е с твърдост на кост- това са тъкани изпълнени с кръв. Нали ако е неподходящо твърда ще наранява половите ограни на партньорката ти #-o
да ве ма тай като е мека как предлагаш да и я навръ ?
сори за израза ама...
spored men prosto ne si se nadurvil hubavo,nadurvena i meka takova chudo nqma :). Apuk moje i ti da mislish che e meka a tq da si e suvsem normalna.. nz kvo razbirash pod meka
Как па да няма. На мене ми е така понякога, пениса ти е еректирал, но главичката ти не се е напълнила с кръв някак си.

sladoled
11-14-2006, 16:39
Конкретно: имал ли си проблем да осъществиш проникване при така описаните от теб обстоятелства или просто питаш? :smt017