PDA

View Full Version : Препоръчайте ми Палитра Сенки



гримьорката
11-12-2006, 18:35
Искам да си купя палитра със сенки за очи,в които да има горе-долу следните цветове:бяло,бледо розово,светло синьо,тъмно синъо,светло и тъмно зелено,лилаво.Като още едно условие е да не са прахообразни,а леко "мазни" т.е. да са издръжливи и да имат перлен отблясък.Предложете ми марки от които сте доволни и горе-долу колко ще ми струва това удоволствие?

e_l_i_z_a
11-12-2006, 18:57
От по-хубавите на по-достъпни цени са RIMMEL,Borjouis и Maybelline.Аз лично от трите най-много съм доволна от RIMMEL.Имат различни сенки-върви да провериш там,където се продават. :wink: Попринцип в магазини "Бонжур" има много щандове с различни марки козметика. ;-)
А и забравих да кажа,че не е задължително сенките да са мазни,за да са издръжливи.Примерно онзи ден си взех новия фон-дьо-тен на Римел-Рекавър и ти дават с него сенки сингъл по избор.Взех си там едни(те са от най-обикновените така да се каже на марката),и си ги слагам вече два дни.Както съм ги сложила на клепача сутринта,така са и в момента.Аз ей сегичка след малко ще си махам грима.Та,мисълта ми е,че ако си вземаш качествена козметика,няма да се притесняваш дали са ти се поизтрили сенките :wink: Че дори така ти излиза и по-изгодно откъм финансова гледна точка.

christina_aguilera
11-12-2006, 22:16
Еми отиди в някоя парфюмерия и ги изброй ти явсичките неща дето ги изреди.А пък марка...според средствата 8)

11-15-2006, 15:02
Az sym mn dovolno ot Rubi Rosse./nz dali tai se pishe/
Na tazi marka samo senkite im sa hubavi, no sa sys super kachestvo i palitrite sa mn evtini.