PDA

View Full Version : moderated:главичката на пениса имам пъпчици?



Valentin P.
11-12-2006, 20:26
Здравейте.
Искам да ви питам нещо. По ръбчето на главичката на пениса имам някакви малки пъпчици. Не ме боли, но все пак се притеснявам. Нормално ли е това и дали е опасно? На 17 години съм.
Благодаря ви предварително.

7 точка от правилника.
moderated by Coki

MakeEverythiNG
11-13-2006, 22:46
Nqma nikakvo znachenie :)

Valentin P.
11-17-2006, 20:01
Nqma nikakvo znachenie :)

Дано си прав.

11-18-2006, 02:13
ама лекуват ли се по някакъв начин тези "пъпчици" или така си остава цял живот????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

OPEL
11-18-2006, 06:45
Здравейте.
Искам да ви питам нещо. По ръбчето на главичката на пениса имам някакви малки пъпчици. Не ме боли, но все пак се притеснявам. Нормално ли е това и дали е опасно? На 17 години съм.
Благодаря ви предварително.

7 точка от правилника.
moderated by Coki
Съжелявам, обаче това не са мастните натрупвание, за които повечето мислят. Но пак няма нужда да се притесняваш. Това са гъбички (99% съм сигурен). Лекуват се различни кремове и такива глупости. Просто отиваш на един кожен лекар или уролог и той ти ги предписва. Даже и личният лекар може да ти помогне. Предават се по полов път, липса на хигиена... абе както се появяват на краката, така и тук.


Едит: Тези пъпчици трябва да се излекуват възможно по бързо, така че отивай веднага на лекар. Няма да се управят дори и след 100 години. А и докато не ги излекуваш напълно- без полови контакти. А и с гъбичките, до колкото знам са с гадна миризма....

Forslor
11-18-2006, 11:37
Здравейте.
Искам да ви питам нещо. По ръбчето на главичката на пениса имам някакви малки пъпчици. Не ме боли, но все пак се притеснявам. Нормално ли е това и дали е опасно? На 17 години съм.
Благодаря ви предварително.

7 точка от правилника.
moderated by Coki
Съжелявам, обаче това не са мастните натрупвание, за които повечето мислят. Но пак няма нужда да се притесняваш. Това са гъбички (99% съм сигурен). Лекуват се различни кремове и такива глупости. Просто отиваш на един кожен лекар или уролог и той ти ги предписва. Даже и личният лекар може да ти помогне. Предават се по полов път, липса на хигиена... абе както се появяват на краката, така и тук.


Едит: Тези пъпчици трябва да се излекуват възможно по бързо, така че отивай веднага на лекар. Няма да се управят дори и след 100 години. А и докато не ги излекуваш напълно- без полови контакти. А и с гъбичките, до колкото знам са с гадна миризма....

Дам... само където човека никъде не е споменал ,че води полов живот професоре :)

OPEL
11-18-2006, 12:54
Здравейте.
Искам да ви питам нещо. По ръбчето на главичката на пениса имам някакви малки пъпчици. Не ме боли, но все пак се притеснявам. Нормално ли е това и дали е опасно? На 17 години съм.
Благодаря ви предварително.

7 точка от правилника.
moderated by Coki
Съжелявам, обаче това не са мастните натрупвание, за които повечето мислят. Но пак няма нужда да се притесняваш. Това са гъбички (99% съм сигурен). Лекуват се различни кремове и такива глупости. Просто отиваш на един кожен лекар или уролог и той ти ги предписва. Даже и личният лекар може да ти помогне. Предават се по полов път, липса на хигиена... абе както се появяват на краката, така и тук.


Едит: Тези пъпчици трябва да се излекуват възможно по бързо, така че отивай веднага на лекар. Няма да се управят дори и след 100 години. А и докато не ги излекуваш напълно- без полови контакти. А и с гъбичките, до колкото знам са с гадна миризма....

Дам... само където човека никъде не е споменал ,че води полов живот професоре :)
Мисля че е нормално на 17 да се води, а и един ред повече никога не е излишен. :D

Ако не води, трябва викнем някоя кака да го направи мъж :-D

Forslor
11-18-2006, 16:25
Как ш'а е нормално на 17 :shock: ти чуваш ли са ,той на 17 вече тря да е напрайл първото си дете .Нормално е от 10 години нататък пък за момичета от 8-9 щот са развиват мн бързо и няма закъде да чакат.


:-s

OPEL
11-18-2006, 16:32
Как ш'а е нормално на 17 :shock: ти чуваш ли са ,той на 17 вече тря да е напрайл първото си дете .Нормално е от 10 години нататък пък за момичета от 8-9 щот са развиват мн бързо и няма закъде да чакат.


:-s
Добре бе човек. Какво ти стана. Да на 17 е напълно нормално да се води полов живот. Не мислиш ли. Е да- всеки си има мнение- вярно е това. И има ли изобщо значение дали води или не. Ако води такъв, то преди да се излекува, не трябва да го прави. А и гъбичките, далеч не се пренасят само по полов път....
Пийс...

Valentin P.
11-19-2006, 10:18
Здравейте отново и ви благодаря ви за вниманието.
Колкото и странно да ви се струва, все още не съм имал полов контакт, така че това отпада като възможност. Също така поддържам и доста добра хигиена.
Както и да е. Потърсих информация в интернет и разбрах, че не съм единствения с подобен проблем. Състоянието е описасано като pearly penile papules. Нaмерих снимки и мисля, че проблема ми е същия. Доколкото разбрах от чуждите сайтове това не е опасно и с възрастта точиците дори може да намaлеят.