PDA

View Full Version : Moderated: Закъснява ми с 5 дни, направих си 2 теста...



11-12-2006, 23:15
Проблема е че ми закъснява с 5 дни направих си 2 теста и 2та отрицателни.Но днес на 5тия ден от закъснението забелязах че клитора ми от едната страна е страшно зачервен и подут...Ако някои знае дали това са симптоми на някаква болест моля Ви кажете..много съм уплашена... :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

11-14-2006, 14:47
i na men mi e zakasnqvalo po 1 sedmica i sum pravila sumati testove.znam kakvo neshto e pritesnenieto.Uspokoi se...razchitai na testove.a Tova deto kazvash i na men mi se e sluchvalo 3-4 puti.Genekoloshkata kaza che nqma strashno.Moje bi she ti izleze pupka..do 1 sedmica minava

11-14-2006, 17:29
може да ти се е обърнал косъм и затова да ти е червено. А за закъснението - замислете се че сменихме часа и сега организма се нуждае от време да свикне, въпреки че на нас не ни прави вече впечатление промяната в часа

ultra
11-15-2006, 01:12
То косми по клитора няма(поне аз нямам,а и не съм чувала нито виждала... :-k :-k ,тъй че не мисля,че това ще е проблема.Възможно е да си се протрила я в дънки,я прашки или ако носиш ежедневни превръзки.
Пък възможно е и да има някакъв възпалителен процес

11-15-2006, 13:02
може да ти се е обърнал косъм и затова да ти е червено. А за закъснението - замислете се че сменихме часа и сега организма се нуждае от време да свикне, въпреки че на нас не ни прави вече впечатление промяната в часа na men mi zakusnqva s 10 dni ve4e. znam 4e ne e stanalo ni6to, no ne moga da si obqsnq tova zakysnenie. dali naistina e ot smqnata na vremeto