PDA

View Full Version : Moderated: Чист българин съм, но кожата ми е тъмна. Как да..



11-13-2006, 16:58
Здр на всички ...проблема ми може да ви се струва адски смешен или ще се кажете тоя избива комплекси МОЛЯ ВИ БЕЗ КРИТИКИ ....та проблема ми е че съм си чист бългрин но кожата ми е тумна :? баш кат мангал съм и адски МНОГО СЕ ДРАЗНЯ :( :oops: ....има ли някакъв начин да избелея малко !!!! 10000Х предварително

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

11-13-2006, 18:01
aZ HARESVAM MURGAVI mom4eta

Komshiikata
11-13-2006, 18:19
Неразбрах какво е лощо да си имаш тен порождение :) И няма начин да "побелееш".

®©PeTq®©
11-13-2006, 18:32
Неразбрах какво е лощо да си имаш тен порождение :) И няма начин да "побелееш".
Точно,кратко и ясно :) Такъв е генът ти и ти не можеш да го промениш.. \:D/ Иначе какво лошо има едно момче да е малко по-мургаво :-s

sladoled
11-13-2006, 18:36
То си има и положителни страни- не изгаряш на плажа, по-малко си предразположен към алергии......

ruff_rider_lady
11-13-2006, 20:45
Е на лицето можеш да си слагаш фон дьо тен , но на цялото тяло малко трудно ще стане . Няма смисъл . Радвай се на това , което имаш и бъди убеден , че много момчета искат да са на твое място .

Пепи Пекторалиса
11-13-2006, 21:17
Питай тук (http://www.michaeljackson.com/). :::

NaDuFcHe
11-13-2006, 21:29
Na men lichno mi haresvat po murgavi momcheta..nekfi belichki kato sirence ne me kefqt..Ako pitash men ne ti trqbva da se promenqsh shtoto horata davat po sumati pari da napravqt ten i tn po solariumi plajcheta i nekfi takiva a ti si si estestveno taka....Tfa mnogo radva pone men de....A tfa s fondiutena nedei da go probvash she se poluchi mn smeshen efekt po svetlo lice i vrata tumnichuk..mnogo e ujasno

semka
11-15-2006, 16:43
ее ми кво..супер че си имаш тен. :wink: аз предпочитам по-мургавите момченца,даже преди време бяхх луудоо влубена в един такъв..мургав!така чее трябва да се гордееш че си такъв :wink: :D

SweetYGirL93
11-19-2006, 13:02
Радвай се че си такав като гледам повечето момичета (включително и аз) харесват по мургави момчета.Няма начинн да избелееш пък и спореед мен не е нужно :wink:

pampers
11-22-2006, 14:41
ааа 4уек не се заблуждавай 4е си единствен с този проблем мн мом4ета познавам които са мургави...дори мом4ето с което се зарибявам е мургаво..ии май не6то като теб..6тот първо го помислих за мангал4е..но..после ве4е изоб6то тва не ми прави6е впе4атление така 4е..споко и за теб 6те се намерят моми4ета :lol: :-D

forrzi
11-22-2006, 20:57
най-забавното е че "ЧИСТИТЕ" българи са с тъмна кожа
принципно ние (българите де) сме с тъмен тен на кожата,тъмни очи,прави тъмни коси (прабългариииии),високи и клечести
аз нито съм тъмна,нито съм висока,нито клечеста
при някой липсват определени белези-смесили сме се с другите племена
буга-буга!

11-23-2006, 12:28
Здр на всички ...проблема ми може да ви се струва адски смешен или ще се кажете тоя избива комплекси МОЛЯ ВИ БЕЗ КРИТИКИ ....та проблема ми е че съм си чист бългрин но кожата ми е тумна :? баш кат мангал съм и адски МНОГО СЕ ДРАЗНЯ :( :oops: ....има ли някакъв начин да избелея малко !!!! 10000Х предварително

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!


Приятел аз съм като тебе. Бях че преди в един вестник че има начини да се избели кожата. Работата става с някакви си лъчове правят се някви терапии и след няколко месеца кожата ставя по-бяла. Само че не съм се допитвал повече. Аз съм от провинцията и няма такива неща. Ако си в София или в друг голям град поразпитай...

11-23-2006, 13:15
най-забавното е че "ЧИСТИТЕ" българи са с тъмна кожа
принципно ние (българите де) сме с тъмен тен на кожата,тъмни очи,прави тъмни коси (прабългариииии),високи и клечести
аз нито съм тъмна,нито съм висока,нито клечеста
при някой липсват определени белези-смесили сме се с другите племена
буга-буга!

Пънкарски простотии - "пра"българите са били с всякакъв тип кожи и коси, но е преобладавал т.н. Понтийски тип, характеризиращ се с тъмна коса, светли очи и кожа по-светла от южноевропейската (италианци, испанци и т.н.).
Нормално е, естествено, да си по-мургавичък, стига тенът ти да влиза в категорията на бялата раса - иначе е лошо:)
Има едни живачни кремове за избелване, но не са много за препоръчване, защото все пак са отровни пък и не спират производството на меланин, който е "виновник" за пигментацията на кожа, коса и т.н. 100% има методи за редуцирането на този ген, но те не са достъпни за масовия потребител.

П.С. Как може да харесвате мургави, бе? Бахти гадното
:-& :smt017

DevilWish
11-23-2006, 15:13
Ох божее ама аз много харесвам мургави момченца ;-)

SlaVen4eEto`
11-23-2006, 16:58
и аз съм за по-мургавите... абе не можеш да се промениш .Има лосиони за тяло за потъмняване ама за побеляване не съм чувала.... O:)

~Teen_GirL~
12-08-2006, 22:00
Hmm..az pyk haresvam myrgavkite..Ima neshto nogo sladursko v tqx..I az syshto ne sym ot nai-belite .. :-D AMa na mene mi haresva..A ii horata davat parii za sulariumi i otivat na more za da hvanat ten a vie si go imate..Ne si i pomislqite da stavate po-belii.. :)

fire_spark
12-08-2006, 23:11
доста хора казаха,че няма начин да станеш по-бял но всъщност не е така. има кремове за лице (във всяка по-голяма апртека или места от сорта на метро,пикадили,била и тн) които избелват кожата.няма да станеш съвсем бял но кожата ти ще стане по-светла.

но и аз като момичетата до сега си падам по по-мургавките :) даже баба ми помисли сегашния ми приятел за мангал и ми беше доста трудно да я обедя че не е :lol:

panterata
12-08-2006, 23:54
аз харесвам мургавичкии :) шоколадчета :) :smt007

12-29-2006, 20:26
az sam s normalna koja , no mnogo haresvam savsem bqla ,v takiva i mom4eta se vlubvam . probvai s izbelva6t krem , ili bqla pudra , no s neq ne biva da se prekalqva za6toto izglejda vse edno si se mazal s bra6no . ne izlizai lqtoto navan dokato e svetlo . sama se u4udih kolko mnogo sam potamnqla samo dokato varvq po ulicata , bez da hodq na plaj . no kato cqlo ne moje drasti4no da se promeni6 ..... i az mnogo sajalqvam , ako ima nqkakvi terapii s la4i i moga da si gi pozvolq sas sigurnost bih se podlojila. za mom4e e po trudno , no az kato momi4e eksperimentiram mnogo s razli4ni cvetove kosi , grim i le6ti . nqkoi kombinacii naistina sazdavat iljuziq za po svetal ten

BrokenInnocence
12-30-2006, 05:39
Имам една приятелка, която е наполовина испанка и кожата й по принцип е доста тъмна, обаче си пада готик фенка и почна да си я изсветлява с маски за лице от сок от краставици и лимонов сок... май и някакви купени маски използва. Мога да те уверя, че ефекта е поразяващ, в момента е направо смъртно бледа. Ама тя и изобщо не излиза на слънце...

SlaVen4eEto`
12-30-2006, 19:07
BrokenInnocence 6te dade6 li malko info 4e mi stana interesno... :mrgreen:

Komshiikata
12-30-2006, 19:16
[/b][/quote]
П.С. Как може да харесвате мургави, бе? Бахти гадното
:-& :smt017[/quote]
ХаХаХа и кое му е гадното това,че ти си бяло копеле не значи ,че трябва да харесваме сирена като теб ! Секи си има мнение и ние си го казваме така че млъкни !

BrokenInnocence
12-31-2006, 03:20
BrokenInnocence 6te dade6 li malko info 4e mi stana interesno... :mrgreen:

Мхм, само трябва да я видя и да я питам как точно си ги прави маските.

lo6a_karma
01-05-2007, 19:24
моя брат е са6тия и доколкото знам неможе да се лекува тва(остажа6 си 4ернокож)

06-02-2007, 00:27
Ей момичета, така като харесвате "мургави" да не започнете да харесвате и мангали а?:twisted:
А за тоя къде иска да избелее мога да му препоръчам да пие всеки ден по една чаша пресно изцеден сок от моркови, след това може спокойно да си излиза на слънце, нема опасност да потъмнее, ке се получи избеляване. :lol:

06-02-2007, 05:54
На сапуун...! :lol:

не бе бз се кво толкова аз пък искам да съм с по-тъмна кожа...ама не да са печа цяло лято или да са мажа с некви химии ми е така да си имам тен баси якото е :-D


П.С. Как може да харесвате мургави, бе? Бахти гадното
:-&
ти комплекси ли му избиваш са,!? :roll: и аз не си падам по мургави,ама няа нищо като гледам доста фенки си имат тук... =D>

cherinka
06-02-2007, 08:37
аааа
и аз съм по мургавите шшшшшшш, някво сексуално ми действат такоа :lol:

а и някой каза, че по-тъмната кожа предпазва от инфекции.
ТАКА Е!

По-малко пъпки, по-малко кожни заболявания, по-малко пъпки (както казах) след обезкосмяване, то даже НИКВИ ПЪпки след обезкосмяване.

И съм забелязала, че "тъмните" имат страшно добра кожа - мека, гладка, сладка :-D , и т.н
Аз не че съм МНОоооого тъмничка, ама се радвам, че нямам проблеми с кожата, защото доста от приятелките ми са бая бели и сега не искат да ходим на плаж, защото казват, че щели да почервенеят и ги било страх. И аз кфо ся? Увисвам, тряя си търся друга компания за плаж.

а и едната от тях като се избръсне по ръцете, краката и корема, и после става цялата на суууууууупер големи червени пъпки и й седят като току-що узрели череши . Бляк, ужасно е. И са баш една до една. Мале.

Иииииии, да живее ТЪМНОТО :-D

~ShaDoW~
06-02-2007, 11:56
eeeeiii! nqma nqmasto za komplexi i drazneniq :-D :smt007 :smt007 az si umiram za po myrgawki :smt007 ddz kefq se :D az pyk sam bqla ama ujasno bqla....i tfa mn me nerwi :D da si bql ne e tolkowa hubavo:)

EniTyYy
06-02-2007, 15:34
и аз си падам по мургавички :smt007 многУ сЪ ми СлАдКи

rakiQ
06-02-2007, 19:23
да не ти пука кфо лошо има да си мургаф ..някой са па толко бели че чак вените им се видат през кожата

Adwokat
06-02-2007, 19:46
моя брат е са6тия и доколкото знам неможе да се лекува тва(остажа6 си 4ернокож)

Off kva si glupava... nqkoi da e spomenal che e bolest ili za lekuvane?

emilythestrange
06-03-2007, 08:22
има лосион на Eucerin за избелване,но спорд мен не ти е нужен

Armeika
06-03-2007, 09:08
Ммм... няма нищо лошо че си по мургав ! По черничките момчета са по секси според мен :smt007 :smt007 :smt007

06-03-2007, 09:36
Имам една приятелка, която е наполовина испанка и кожата й по принцип е доста тъмна, обаче си пада готик фенка и почна да си я изсветлява с маски за лице от сок от краставици и лимонов сок... май и някакви купени маски използва. Мога да те уверя, че ефекта е поразяващ, в момента е направо смъртно бледа. Ама тя и изобщо не излиза на слънце...
Molq te, dai malko poveche info .. Pitai q kakvo pravi pls :?

`Death`Whore``
06-03-2007, 09:39
Имам една приятелка, която е наполовина испанка и кожата й по принцип е доста тъмна, обаче си пада готик фенка и почна да си я изсветлява с маски за лице от сок от краставици и лимонов сок... май и някакви купени маски използва. Мога да те уверя, че ефекта е поразяващ, в момента е направо смъртно бледа. Ама тя и изобщо не излиза на слънце...
Осъзнаваш ли, че това е невъзможно? Твоята приятелка просто се е пекла редовно, а кожата И е била бяла. ГЕНИТЕ НЕ СЕ ПРОМЕНЯТ!

07-03-2007, 19:44
мамка му и аз сам същия абе не сам мноо мургав ама кат ида на море доста потъмнявам а мноо искам да сам бял кавто бях като малък
направо бял ама на с годините става лошо напрваво ми се превръща в мания ходя само с дълги грехи и т.н. незнам се ще се исмисли нещо
дано

1N_l0v3_Pr1nCeSsS
07-04-2007, 09:52
mi i az sym si 4ista bg ama si imam ten i 6tom ti e vrodeno nqma kak da izbelee6 ;D takoz jivotno nqaa..

moon_flower
07-04-2007, 10:13
ЕЕ,къв ти е проблема толко?И така си е добре,никои не е казал,че си мангал,а и момичетата не си падат много по бели като сирене момчета(с мое изключение понеже аз съм такава)
Ако беше вече възрастен и имаше кариера или нещо такова и трябваше да си бял,можеше като Маикъл Джексън,ма тва е тъпо и съсипва кожата.