PDA

View Full Version : vupeosi za produkti na AVON!!!



11-13-2006, 17:06
Nqkoi bi li mi kazval kak se izpolzva Vuzstanovqvashtata maska za mn suha i iztoshtena kosa i Kislorodniqt serum za vuzstanovqvane korenite na kosata i kojata na glavata?
KOga se nanasqt predi miene na kosata,dokato q miq ili sled tova?kolko vreme trqbva da stoq s tqh dali se otmivat i kolko chesto?dali moje sled vsqko kupane ili primerno edin put v sedmicata?
molq nqkoi da mi otgovori na vuprosite zashtoto distributorkata ot koqto si gi poruchah e tolkova zagubena che nz kak se izpolzvat :evil:

Kaliq
11-13-2006, 17:31
Значи аз използвам Кислородния серум за възстановяване корените и кожата на косата. Слага се на суха и чиста коса,нанася се в корените. Надявам се да съм ти помогнала :wink:

11-13-2006, 19:58
Значи аз използвам Кислородния серум за възстановяване корените и кожата на косата. Слага се на суха и чиста коса,нанася се в корените. Надявам се да съм ти помогнала :wink:

kolko chesto go nanasqsh?i posle trqbva li da se otmie .. neshto?kosata omaznqva li se sled tova?

Kaliq
11-14-2006, 04:53
ами не пише колко често трябва да се нанася,но аз го правя всеки ден и опредерено има ефект-вече нямам пърхут :wink: Значи след като се изкъпеш и си изсушаваш косата-слага се на суха е чиста коса :!:

11-14-2006, 19:45
Nqkoi drug nqma li da pomogne za drugiqt produkt?Zashtoto taka izliza che sum si gi poruchala naprazno i shte si izgniqt u nas! :(

Kaliq
11-15-2006, 13:30
Защо така си мислиш,по принцип продуктите на Avon са хубави,а и на всеки различно им действат :!: Например даден продукт на мене може да ми действа добре,а на тебе не :!:

Ice_Queen
11-15-2006, 13:51
А аз съм супер доволна от продуктите.. нямам никакви оплаквания,освен в червилата който малко се разминават от картинката.. :roll:

11-15-2006, 16:07
No az ne se oplakvam, naprotiv i az sushto sdum dovolna ot produktite na Avon prosto me interesuva kak se izpolzvat zashtoto ne iskam da gi polzvam bez da znam... da ne mi stane neshto na kosata i bez tova ne e cvete za mirisane :roll: