PDA

View Full Version : проблеми с пенис



DJGoGo
11-14-2006, 18:41
имам следния/те проблеми по долната страна на пениса имам малки бели образувания, като пъпки, наредени една до друга , но не е само това имам и по тестисите и основата на пениса, плюс това се увеличават и вървят към главата на пениса, някъде четох че били мастни образувания, така ли е или има нещо по сериозно

п.п. не съм имал полови контатки

tZzzz
11-14-2006, 18:55
sichki gi imat.. nishto seriozno ne e ne se mre.. ne e bolest.. ne ti prechi da praish sex.. smisul sichko si ti e normalno...

DJGoGo
11-14-2006, 18:58
ама некви гадни са :lol: , махат ли се или ще стават повече :-k

Carlos
11-14-2006, 19:05
Абе не е точно "всеки да ги има". Според мен всеки по-специфичен въпрос или проблем, свързан с половите органи, трябва да се консултира със специалист. Може при някого наистина да са мастни образувания, но при друг само да приличат на такива, а да е нещо лошо... Върви на уролог, нищо не те бърка

DJGoGo
11-14-2006, 19:07
ми някакси не съм особено ентусиазиран си показвам чарковете на непознат :lol:

tZzzz
11-14-2006, 19:13
Абе не е точно "всеки да ги има". Според мен всеки по-специфичен въпрос или проблем, свързан с половите органи, трябва да се консултира със специалист. Може при някого наистина да са мастни образувания, но при друг само да приличат на такива, а да е нещо лошо... Върви на уролог, нищо не те бърка
bqlo malko obrazovanie kato pupka ..koeto dori nqkoi moje da se stisnat i se vijda kvo e.. da se hodi za takova neshto na lekur.. sigorno shte ti se izmeqt;]
DjGoGo nqma zakakvo da se pritesnqvash i az gi imam.. moite ne se razvivat sedat si ot dolnata strana na pishkata mi i po tashacite.. imam gi otkakto se pomnq.. i povqrvai mi nishto mi nqma;]

sladoled
11-14-2006, 19:32
На уролога работата му е да гледа мъжки полови органи.По- скоро ще се смути ако му покажеш ръката си например.

DJGoGo
11-14-2006, 19:37
Абе не е точно "всеки да ги има". Според мен всеки по-специфичен въпрос или проблем, свързан с половите органи, трябва да се консултира със специалист. Може при някого наистина да са мастни образувания, но при друг само да приличат на такива, а да е нещо лошо... Върви на уролог, нищо не те бърка
bqlo malko obrazovanie kato pupka ..koeto dori nqkoi moje da se stisnat i se vijda kvo e.. da se hodi za takova neshto na lekur.. sigorno shte ti se izmeqt;]
DjGoGo nqma zakakvo da se pritesnqvash i az gi imam.. moite ne se razvivat sedat si ot dolnata strana na pishkata mi i po tashacite.. imam gi otkakto se pomnq.. i povqrvai mi nishto mi nqma;]
точно за същото говоря и аз :-D

tZzzz
11-14-2006, 20:13
Spoko bace nishto usobeno nqmash;] Nqma smisul da se panirahs.. te nito bolqt nito prechat neka si sedat;]