PDA

View Full Version : Пълна промяна-ЗА или ПРОТИВ?



ultra
11-14-2006, 22:40
Върнах назад няколко страници и не видях да има подобна тема.
Та въпроса ми е одобрявате ли предаването "Пълна промяна" и бихте ли се подложили на подобни орерации.Ако отговорът е ДА,какво бихте коригирали по тялото си?
Цици? Корем? Бедра? Ръце? Зъби? Нос? Устни? Очи? др.?

Labelle
11-14-2006, 23:06
От една страна одобрявам предаването - с подобрение на външния вид се връща и самочувствието на човек............. Всеки си мечтае да изглежада някак си, когато нечия се сбъдне................. няма как това да не е един много щастлив момент от живота на човека.
От друга страна ......... няма да обяснявам кофти последиците от тези операции всеки ги знае. Но това е въпрос на личен избори ако наистина човек има някакъв дефект, с който не може да се пребори по-добре да го отстрани ако има тази възможност. - не става въпрос за дефект от сорта на "устните са ми прекалено тънки", а нещо сериозно.
Аз лично не бих се подлжила на такъв тип операция - мисля, че до към 30-35 години почти всико може да се оправи без оперативна намеса........

zoben_pitbul
11-15-2006, 06:25
Не бих се подложил,просто не се смятам за чак толкова грозен :-D Само във фигурата си не харесвам всичко,ама това се оправя.

HopeLesss
11-15-2006, 08:53
Аз също не бих се подложила на такова нещо. Далеч съм от мисълта, че съм идеална, но точно недостатъците в един човек го правят уникален. В Пълна промяна правят едни и същи носове, едни и същи зъби, едни и същи цици и човек малко по малко губи своята идентичност. Още повече, че със сигурност няма да мога да изтърпя цялата тази болка след операцията :shock:

NaDuFcHe
11-15-2006, 09:16
Te ne pravt chak takava promqna slagat malko povechko grim oblichat te s markovi dreshki i tova e..imalo e sluchai s hora koito predi promqnata mi haresvat poveche otkolkoto sled tova..Nishto ne bih promenila osven mojebi malko koremcheto i bedrata :)