PDA

View Full Version : za noktoplastikata



nokti
11-16-2006, 19:16
iskam da popitam momichetata koito sa si pravili noktoplastika i veche sa q mahnali dali noktite im se sysipvat sled tova ?? zashtoto sa mi kazvali che da. molq vi obqsnete i malko po podrobno za procedurata.

asdfgh
11-17-2006, 15:51
ne sm si slagala i ne moga da otgovorq aka che ako ima nqkoi po zapoznat neka pishe zashtoto i na men mi e interesno

{Sweety_f}
11-17-2006, 19:11
ами не съм си слагала и не мога да ти помогна..

shalis
11-17-2006, 20:02
Mi az li4no sy6to ne sym si slagala, nai-dobrata mi priqtelka oba4e si sloji...mi ne ne sysipva noktite da ti kaja 4estno..taka sa napraveni i samite izkustveni nokti, koito ti slagat , 4e v kraq gorniq sa izpileni i se slepvat s tvoq nokyt po4ti bez da se zabelqzva, kato pri rasteja an tvoq nokyt te si ostavat, moje6 da si gi pili6, lakirva6...izob6to tretira6 gi kato tvoi nokti, samo 4e ako re6i6 da pere6 ne6to prost zabravi za noktoplastkata si:) ina4e izglejda mnogo qko-stiga da sa ti gi napravili kakto trqbva, a ne nqkoi manikurist koito ne si arzbira ot rabotata...samo 4e men ako pita6 mesto da dava6 mejdu 40 i 50 lv za izkustveni nokti, prosto si pusni tvoite i gi oformqi, pyk ako ima6 problem s GRIZANETO prosto hodi s edna pili4ka v djoba, i koghato re6i6 da grize6, izvadi pili4kata i q nakrai da igrae po noktite ti...az pone taka se otu4ih predi 4 godini, i sega si imam idealni nokti.gledam da si gi poddyrjam, i ne davam ludi pari za noktoplastika:)

miloto{f}
11-18-2006, 15:04
hodila sam na noktoplastika i sled 2 meseca te zapo4naha da padat,daje mai i po-malko be6e!!!no za sajalenie az sam ot rz i tam nqma kozmeti4en salon koito da predlaga tezi uslugi,a sled tazi noktoplastika trqbva redovno da se hodi za da ti gi podarjat izkustvenite nokti i taka de,te izpadaha i moga da potvardq 4e noktite se uni6tojavat!!!kak kato otide6 da ti slojat silikon,znae6 li kakvi ti stavat gardite sled nqkolko godini???sa6toto e i s noktite!!!!!!!!