PDA

View Full Version : Te4na ili studena kola maska?



Sladkata_Nansi
11-17-2006, 07:39
Koq ot dvete predpo4itate i za6to to4no neq?

lunnoto_momi4e
11-17-2006, 08:00
Не можеш да си сложиш студена кола маска.... :smt005 само тва не бях чувала "студена кола маска"

Sladkata_Nansi
11-17-2006, 08:03
:smt005 :smt005 :smt005 Kak da ne si 4uvala???? :smt005 Zna4i si negramotna :smt005 Idi v parvata kozmetika i si kupi da vidi6 kvo predstavlqva :smt005

Boot
11-17-2006, 08:31
Не можеш да си сложиш студена кола маска.... :smt005 само тва не бях чувала "студена кола маска"
Кфо се смееш на останалите, като ти самата си малоумна. Има студена кола маска. *dumbass*

По темата - не харесвам кола маска. Епилатор.

Sladkata_Nansi
11-17-2006, 08:53
Abe ostavete momi4eto-da otide da si kupi i da ne govori drug pat bez da znae! A kolkoto do temata-az sa6to predpo4itam epilator,no tezi koito predpo4itat kola maska neka te da kajat koq ot dvata vidq mislqt,4e e po-dobre i za6to ;)

влюбчиво
11-17-2006, 19:14
ми аз мисля, че по-добрата е горещата... и предпочитам кола маска пред епилатор, защото първо ми трябва по-малко време за да се обезкосмя там къде искам, второ е по-малко болезнено и трето докато си я слагаш си масажираш крака или там където я слагаш, това освен, че намалява болката, ами и е приятно и добро за мусколите. Първият път си купих студена, ама с нея съвсем се омазах.. по-лесно ми се струва с гореща... странното е, че с епилатор страшно много ме боли... дори повече отколкото с кола маска или пинсета оО веднъж си оправих краката с пинсета от скука оО

Sladkata_Nansi
11-18-2006, 19:33
S pinseta? Male kolko li vreme si si igrala :D Osobeno,ako ima6 dalgi bedra :D I naistina s epilatora po-boli,no se svikva.Az naprimer kogato si opraqh mi6nicite s ezpilator parviq pat mn me bole6e 4ak do krav,no sega ne mi prai nikvo vp4etalenie-vse edno ni6to ne praq :)

влюбчиво
11-18-2006, 19:42
e познавам хора, които го ползват за интимните части... иначе мисля, че краката ми са сравнително нормални... нито са къси, нито особено дълги... не много време ми отне... бях страшно ядосана, и ми беше страшно тъпо и яростта ми се изяви върху краката... доста е успокояващо и нервиращо хахах

[m!s$_k@pr!$]
11-18-2006, 20:21
az sym 4uvala za te4na kola maska, amaa bihte li mi obesnili kakvo to4no predstavlqva :?

Sladkata_Nansi
11-19-2006, 09:18
hah nqkoi pat kato sam qdosana 6te go probvam toq nomer s pinsetata :D A kolkoto do te4nata kola maska-az sa6to ne sam q pozlavala i nz mnogo za neq!Mislq 4e se zatoplq i se nanasq na mqstoto,no...koito znae pove4e da kaje![/code][/quote]

[m!s$_k@pr!$]
11-19-2006, 14:44
аз съм пробвала с пинсета, обаче напрао раждясах докато се оскупя-2 часа ми трябваха за двата крака, та ако може някакво инфо за течната кола маска :-)

11-19-2006, 16:55
течната кола маска е гореща нали? аз си копувам една гореща за левче от аптеката. На картинката има едни крака, а самата опаковка е розова. Специално тази е по-добре да си купиш две, че на мен не ми стига 1... не знам защо. Тя се затопля в гореща вода, нали не се вади от тубичката, след което се нанася на желаното място. Отгоре се слага парче плат или от дадените ти. След като се ухлади достатъчно, че да не остане на крака ти, се дърпа по посока обратна на косъма или от долу на горе. За да можеш да ползваш по-малко, за повече място, слепваш вече издърпаното парче плат с маската на него, разтъкраш с ръце и разтваряш и пак лепиш това на крака... после като вече не скубе си слагаш още маска на крака... и вече с друго парче плат повтаряш предната процедура.