PDA

View Full Version : Ужас,ще се побъркам!



11-17-2006, 11:49
Здравеите МОМИЧЕТА.Значи този месец ми идва за втори път! :shock:
Преди една седмица ми свърши и днес отново ми дойде.Не съм пила нищо повреме на миналото ми неразположение(знам,че ако се пие витамин C може да се получат аномалии).кажете ми защо става така?Дали е от рязката смяна на климата или от това, че започнах да се храня нередовно? :-s На 16 години съм,водя полов живот и попринцип цикъла ми е редовен(измества се понякога с 2 до 5 дни).Случвало ми се е и друг път ама беше преди година някъде.Моля ви кажете ми случвло ли ви се е ?Нормално ли е да се случва понякога?Защото ще се побъркам!Много ми е притеснено!

MeTaLcHeNcE
11-17-2006, 12:06
mi normalno e moje da e zaradi smenqneto na klimata ili ddz !az poprincip kato mi doide i posle mi svur6i mi se e slu4valo po 2 puti da mi idva na mesec spored men e normalno !

anomis_91
11-17-2006, 12:52
po-princip vinagi vsqka godina trqbva da ti e idvalo 13 puti zatova v edin mesec trqbva da ti doide dva puti. spoko i ne se trevoji :) tva e napulno normalno

SINDEL
11-17-2006, 13:01
po-princip vinagi vsqka godina trqbva da ti e idvalo 13 puti zatova v edin mesec trqbva da ti doide dva puti. spoko i ne se trevoji :) tva e napulno normalno

БФффф! По-голяма глупост не бях 4увала! 13 пъти друг път !!! :smt018
Ина4е по темата - споко мила, стават такива работи. При някои моми4ета даже си стават 4ести4ко при други - никога. А и сега с тва побъркано време изобщо да не се у4удваш

Kam4eto
11-17-2006, 13:16
на тебе ти е дошло два пъти, на мене ми закъснява - според мен е защото завъртяхме часовника и организма още не е свикнал с промяната :-k

The`G_i_r_l
11-17-2006, 13:38
Нормално е. И на мен ми е идвало по 2 пъти. Познавам момичета на които и по 3 пъти им е идвало :::

11-17-2006, 13:41
добре а сега като ми е дощло 2ри път,другия месец кога да го 4акам???да смятам от предния път дните или от тоя път?Или не се знае кога ще ми дойде??

SINDEL
11-17-2006, 14:14
добре а сега като ми е дощло 2ри път,другия месец кога да го 4акам???да смятам от предния път дните или от тоя път?Или не се знае кога ще ми дойде??

Абе по-добре недей да смяташ, не се знае кога ще ти дойде... а може пък и да те пропусне, знаеш ли :-k както тоя месец ти е дошло 2 пъти. Така 4е когато дойде

koalka
11-17-2006, 14:54
Ами и на мен ми се случи веднъж,но предполагам не е нещо серизоно.Ако искаш отиди на лекар,ама ме съмнява нещо да ти има.

panterata
11-18-2006, 12:23
не се притеснявай ! някой път пропуска месец или идва 2пъти в един месец.. от притеснение , от времето.. абе нищо ти няма :)