PDA

View Full Version : problem s penisa (shte moga li da pravq sex)



oO
11-17-2006, 13:24
Shte moga li da pravq sex ako ne moga dostatychno dobre da zabelvam glavi4kata ne penisa si izvinete me no naistina me intereseuva #-o :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

SINDEL
11-17-2006, 13:39
Shte moga li da pravq sex ako ne moga dostatychno dobre da zabelvam glavi4kata ne penisa si izvinete me no naistina me intereseuva #-o :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


A на колко си? Щото ако си по-малък тва 4е не можеш да го забелиш докрая си е нормално и с възрастта се оправя, ама ако не си толкова малък и още не ти се забелва целият може фимоза да имаш

oO
11-17-2006, 13:43
da chetoh mn za fimozata vyprosa mi e dali shte moga da pravq sex ako ne moga cqlata glavi4ka da si zabelq :oops: ne sym tolkova malyk.... 16 4e i malko :oops: :(

SINDEL
11-17-2006, 13:46
da chetoh mn za fimozata vyprosa mi e dali shte moga da pravq sex ako ne moga cqlata glavi4ka da si zabelq :oops: ne sym tolkova malyk.... 16 4e i malko :oops: :(

Абе май специално за секса няма да ти пре4и :-k така мисля...Ама все пак ако е фимоза що не отидеш на лекар и да те оправят. То тва е мн лесна процедура

11-17-2006, 13:49
znam, ne se pritesnqvam ot samata procedura, no prosto mi e super neudobno stanal sym na 16 i tepyrva 6te kazvam na na6te kvo mi e.super neudobno mi e a i mislq che i sam shte uspeq malko po malko da se spravq ne sym mnogo siguren no...
Apuk sa mi kazvali 4e moje da se pravi sex vypreki tova, no ne bqh siguren... a poneje skoro moje... se6tate se.. i za tova pitam da ne stane kofti ba6 kogato ne trqbva :oops:

P.P. sorry za latinicata no nqmam flextype :?

SINDEL
11-17-2006, 14:02
znam, ne se pritesnqvam ot samata procedura, no prosto mi e super neudobno stanal sym na 16 i tepyrva 6te kazvam na na6te kvo mi e.super neudobno mi e a i mislq che i sam shte uspeq malko po malko da se spravq ne sym mnogo siguren no...
Apuk sa mi kazvali 4e moje da se pravi sex vypreki tova, no ne bqh siguren... a poneje skoro moje... se6tate se.. i za tova pitam da ne stane kofti ba6 kogato ne trqbva :oops:

P.P. sorry za latinicata no nqmam flextype :?


Виж сега, секс се ще успееш да си правиш нормално дори и при тва положение. Лошото на тва 4е не можеш да го забелиш е тва 4е така не можеш да го измиеш като хората навсякъде и следователно е по-лесно да хванеш някоя инфекция или гъби4ки или няква друга гадост.
Та по-добре отиди до ли4ния лекар и говори с него. Не съм много сигурна но може и да не ти трябва изобщо да казваш на ваште. Особено ако лекаря се окаже пи4. :-D Пък и да се наложи, недей се притеснява толкова - все пак не е като да си виновен за тва 4е не може да се забели...
А тва дет го каза да пробваш сам - пак много зависи от тва в ква степен все пак ти се забелва. Примерно ако става до някъде, но не 4ак до края може и да се престрашиш да дръпнеш малко по-силно и да стане работата. Само дано търпиш на болка щото при вси4ки слу4аи дръпнеш ли силно, ше те боли зверски. Но ако проблемът е по-сериозен и не се забелва изобщо или пък съвсем малко, по-добре недей сам. Щото има голяма вероятност да дръпнеш и да се повредиш нещо. Или дори да ти излезе рани4ка която все пак на такова място е много лесно да се инфектира и да стане голям проблем.
:-k Та все ми се струва 4е ще е по-добре да отидеш да говориш с лекар и той да ти каже има ли смисъл от няква операцийка или не. Щот все пак за "мъжки полов орган" говорим :P На вас мом4етата тва ви е най-ценната 4аст от тялото. Та ако сам направиш нещо и вземеш 4е се повредиш ше е супер гадно


ПП: Имай предвид, тва в слу4ай 4е ти се отдаде възможност да правиш секс в скоро време, 4е може и да те понаболява малко по време на акта, поне така съм 4увала. Да не вземеш да се стреснеш нещо.

11-17-2006, 14:31
tam e rabotata ako ne mi e v erekciq shte moga da go zabelq dori celiq (ne mnooogo lesno no ne mi e golqm problem) no v erekciq ne mi se zabelva mnogo moje bi malko po malko ot polovinta... kakto i da e

Naistina blagodarq za iz4erpatelniq otgovor :)

SINDEL
11-17-2006, 14:32
tam e rabotata ako ne mi e v erekciq shte moga da go zabelq dori celiq (ne mnooogo lesno no ne mi e golqm problem) no v erekciq ne mi se zabelva mnogo moje bi malko po malko ot polovinta... kakto i da e

Naistina blagodarq za iz4erpatelniq otgovor :)

Mоля моля :wink: Само съжалявам 4е не мога с пове4е да ти помогна

11-17-2006, 15:12
tam e rabotata ako ne mi e v erekciq shte moga da go zabelq dori celiq (ne mnooogo lesno no ne mi e golqm problem) no v erekciq ne mi se zabelva mnogo moje bi malko po malko ot polovinta... kakto i da e

Naistina blagodarq za iz4erpatelniq otgovor :)

Mоля моля :wink: Само съжалявам 4е не мога с пове4е да ти помогнаnapylno dostatychno :wink: v drugite temi i v onaq vajnata ili mi triqt postovete ili nqma koi da se nameri da mi otgovori apuk naistina be6e vajno za men da znam, blagodarq ti :)

tZzzz
11-17-2006, 15:12
vij sa bratle.. zavisi kak e ako te boli trqq da otidesh na doktor.. zashtoto nali se seshtash che pri seks ima lek napun i toq napuk t.e kojichkata ako pritiska mnogo glavivhkata(kato e zagolena do polovina) i pochva da te boli.. trqq da se oprai,za da ne te boli pri seks.. inache ako ne e tolkova pritesnitelno veche si e po tvoe jelanie..

tZzzz
11-17-2006, 15:15
ako se reshish da go premahnesh problema.. preporachvam ti doktor momchilov,toi e lekar v pirogov na 3-tiq etaj v orologqta,mnogo e vnimatelen.. i se vodi kato svetiloto v taq oblast:P

11-17-2006, 20:06
ami az sym ot pld i tam e rabotata 4e ne e strah ot samata procedura neudobno mi e da kaja na na6te napravo 6te potyna v zemqta nqma da moga da gi pogledna sumati vreme :oops: :?