PDA

View Full Version : Търся ЕСЕ !



kati_0513
11-17-2006, 17:51
Търся Есе на темя " Не всички могат да бъдат богати, красиви и знатни, но всички могат да бъдат добри" . :D
Ако някой има Есето моля пратете ми го!

http://www.bgportal.net/i/katri/cd036f70ac.gif

Fallen_angel```
11-17-2006, 18:56
1. Темата не е за тоя раздел .
2. провери в :
- referati.com
- pomagalo.com
- GOOGLE.com
- в teen учителя има мн материал потърси и там се пак !

kati_0513
11-17-2006, 19:37
Да, разбрах, че тази тема не е за този раздел, но беше късно, веча бях натиснала бутона "Прати" и... :oops:
Търсих тази тема из тези сайтове, но никъде я няма, може би защото е по- специфична като тема, все пак ми трябва по Етика и Право.
Благодаря!
:D

sherry
11-18-2006, 13:54
Темата ти е изключително лесна. Вместо да си губиш времето в търсене, седни и напиши мнението си. Спомени, че няма перфектни хора, че всички си имаме своите недостатъци. Едни притежават физическа красота, но са душевно грозни. Други са красиви само душевно. При трети има хармония - външното е също толкова привлекателно, колкото и вътрешното. Но всички ние трябва да бъдем добри, защото сме хора. Омразата е негативно чувство, от което трябва да се отърсим. Не трябва да пренебрегваме някого, само защото няма хубава външност. Такива работи...
Прочети малко от това есе, може да ти помогне.
http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=13382

kati_0513
11-18-2006, 16:12
Есето, което ми даде е много хубаво.
Попринцип пиша много, това ми е в кръвта, пиша много есета, но това ме затрудни, може би защото темата е цитат на Конфуций.
Все пак мерси за Есето! :D

sherry
11-18-2006, 23:03
Виж, аз бих ти помогнала, аз също като теб обичам да пиша, но нямам никакво време, дори за моите неща и няма как :( Много успех ти желая, вярвам, че ще се справиш. Темата не трябва да те притеснява, страшно приятна и интересна е! Пиши личното си мнение за това колко от нас са наистина добри. Как сме затънали до гуша от лицемерие, лъскави думички, напудрени похвали и приказки зад гърба. Фалш, пари и злоба има около всички нас. Малко хора са искрени и наистина можеш да им се довериш. Все повече и повече убийства, все повече и повече престъпления се извършват и общо казано цялото човечество се срива...самите ние се унищожаваме. Тая омраза, тая злоба, те са наистина ужасни чувства. Пиши за всичко това. Пиши, че въпреки това, ние сме човешки същества, родени сме, за да бъдем добри. "Не за вражда, за обич съм родена", тая мисъл можеш да цитираш. Късмет. :D

01-07-2007, 20:58
Темата ти е изключително лесна. Вместо да си губиш времето в търсене, седни и напиши мнението си. Спомени, че няма перфектни хора, че всички си имаме своите недостатъци. Едни притежават физическа красота, но са душевно грозни. Други са красиви само душевно. При трети има хармония - външното е също толкова привлекателно, колкото и вътрешното. Но всички ние трябва да бъдем добри, защото сме хора. Омразата е негативно чувство, от което трябва да се отърсим. Не трябва да пренебрегваме някого, само защото няма хубава външност. Такива работи...
Прочети малко от това есе, може да ти помогне.
http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=13382 :smt008