PDA

View Full Version : появяват ми се зачервявания по пениса



sucks
11-18-2006, 18:46
Тва ми е от 2 години ходил съм страшно много пути на доктор мазал сум се с кво ли не и нищо не помага доктора каза че тва от кандида и може цял живот да ми се появяват такива зачервявания(когато ми се пооявят а и деня преди да ми се зачерви осешам дразнене, нямам проблем при уриниране)Нз вече какво да мисля доктори пък нишо проблема си го имам още !!! Възможно ли е цял живот да ми се появяват тези зачервявания .Имам ги от преди да почна да водя полов живот. МОЛЯ пишете :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

pompi
11-19-2006, 06:03
и аз имам такива работи.. поне не съм единствен... появяват ми се нящо като пъпчици по главичката, а се зачервява и около тях... Ама виж - аз дразнения нямам... и след 3-4 дена си заминават ако не ги пипам и се мия по 3 пъти на ден...

sucks
11-19-2006, 09:07
от колко време ги имаш, то не може да се нарече дразнене щото не е парене не е сурбеж, обаче е кофти като ги имам.Работата е там че сум ходил по доктори много пъти, и те ми казват, че не болестно състояние обаче се побурквам е преди го нямах а от 2 години постоянно ??? :smt010