PDA

View Full Version : обица



The`G_i_r_l
11-19-2006, 00:27
От доста време искам да си сложа обица на хрущяла на ухото.Искам да попитам има ли някакви рискове,боли ли много когато ти пробиват ухото и след това и с упойка ли става пробиването ?
П.П. Съжелявам,ако темата се повтаря.Намерих 1-2 такива теми ама с нищо не ми помогнаха.

11-19-2006, 18:06
nali znae6 4e na u6ite ima mn vajni to4ki!!! ina4e az imam obica na hru6tqla i 4esno kazano ako trqbva da sam otkrovenna-BOLI imam dosta drugi piarsingi, no tozi e nai-boleznen. imam q ot po4ti 3 godini i o6te ima momenti v koito me boli. ina4e estestveno 4e ima riskove ne pozvolqvai da ti go dup4at s pistolet(moje da ti se s4upi hru6tqla , a nali znae6 toi ne zarastva)ina4e az ne sam 4uvala za postavqne na piarsing s upoika... v momenta na postavqne bolka nama:) posle edna -dve sedmici ne trqbva da spi6 na strani i trabva da polaga6 malko griji za u6oto i tova.
AZ NE SAJALQVAM 4E SE PRODUP4IH ,a bolkata se prejivqva ne se pritesnqvai

Boot
11-19-2006, 18:35
За 100тен път поне ще кажа, че болката е различна за всички - мен лично не мога да кажа, че ме боля, но познавам хора, които направо си ги е измъчил тоя пиърс. Доста хора са си махали обицата, защото просто адски много ги боли. Аз преди 2 дни си направих още една дупка на хрущяла и вече почти не ме боли. Всичко е според зависи.
Упойка няма.
Рискове... не бих казала нещо сериозно.

IdiOtKa
11-19-2006, 19:52
еиии и аз искам си пробия хрущяла маина ..... ама още не сам сабрала смелост да се изправя пред наще ... шото се крие малко по трудно и ....ама мно искам ..

01-11-2007, 16:42
[quote="Анонимко"]nali znae6 4e na u6ite ima mn vajni to4ki!!! ina4e az imam obica na hru6tqla i 4esno kazano ako trqbva da sam otkrovenna-BOLI imam dosta drugi piarsingi, no tozi e nai-boleznen. imam q ot po4ti 3 godini i o6te ima momenti v koito me boli. ina4e estestveno 4e ima riskove ne pozvolqvai da ti go dup4at s pistolet(moje da ti se s4upi hru6tqla , a nali znae6 toi ne zarastva)ina4e az ne sam 4uvala za postavqne na piarsing s upoika... v momenta na postavqn :---) :| :oops: :P :roll: :-({|=

[m!s$_k@pr!$]
01-11-2007, 18:13
Аз имам на хрущяла и не ме боли-боли ма само когато сложа някаква по голяма обица , а иначе ако е с медицинската не боли въобще

НеМа ТаКафа
01-13-2007, 12:44
Имам 2 горе на хрущяла, боли ;Р ама не много...
П.П> :mrgreen:

linkin_park_fenka
01-13-2007, 15:59
На мен една фр ме проби в домашни условия-тя ми е пробивала и всички дупки на ухото и изобщо не ме болеше.Само ми го дезинфикцира,изстуди с лед и го проби. :arrow: