PDA

View Full Version : Vupros otnosno menstruaciqta



dertre
11-19-2006, 15:33
Taka zna4i imam sledniq problem . Priqtelkata mi i zakasnq 1-2 dena i sled tova i doide no bez da q bolqt gardite ili korema . Strannoto e 4e i produlji kum 2 dena i kurveneto sprq . Nqkoi ima li si na ideq za6to e stanalo taka ? Ako nqkoi moje i da kaje kakvo e tova cvetna bremenost 6te sum mnogo blagodaren .

suzanna
11-19-2006, 16:15
kurveneto e mn po oskudno i po svetlo i momiche koeto ima redovna i normalna menstruaciq bi trqbvalo vednaga da zabeleji ako neshto se promeni. chuvala sum che po chesto cvetnata bremennost se poqvqvala pri veche rajdali jeni. susedkata mi beshe taka i sled ne znam kolko vreme razbra che chaka bebche :)

fasd
11-19-2006, 16:40
ahum ami kurveneto si be6e mnogo obilno purviq den ama sled tova edvam edvam . nqkoi ako moje da predpoloji pri4inata . a i imam edin vapros . moje li pri4inata da e momi4eto da e pilo nqkakvi hap4eta i ot tova da e stanalo

sladoled
11-19-2006, 18:29
Напълно възможно е лекарства да променят силата на менструалното течение- напр. вит.С, вит. К, калциеви препарати, ако взема някякви комбинации от витамини.Ако пишеш по- конкретно мога да ти кажа дали е от това.Малко вероятно е щом първия ден е била нормална да има бременност.Понякога има аномалии, вкл. и времетраене.И е възможно да няма обичайните болки в гърдите и корема, особенно ако взема хормонални лекарства.Впрочем да разбирам ли, че не винаги ползвате презерватив?

dertre
11-19-2006, 19:48
ami parviq mesec dokato hodihme polzvahme . ot togava ne polzvame izob6to . hodim ot kolko 7 meseca ve4e . az se 4udq ako e pila postinor da ne bi ot tova da e ?

sladoled
11-19-2006, 20:07
Постинора е хормонална бомба и може да предизвика какви ли не аномалии.Но вие обсъдете начините на предназване от забременяване.Ти представяш ли си как се чувства тя всеки месец и даже при всеки полов контакт?Кофти е, много е кофти.

11-19-2006, 23:57
ahum . oba4e to4no tq predpo4ita da e bez prezarvativ (ne 4e i az imam ne6to protiv de) . Po princip koito kakvoto iska da kazva ima si golqma razlika sus i bez i za mom4eto i za momi4eto . Vqrno 4e riska e golqm po princip no kakto kazah ve4e ot mnogo vreme go pravim i to mnogo redovno :D i zasega e nqmalo problemi . samo tozi mesec s cikula i ne6to ne e nared za tva iskah da popitam

SINDEL
11-20-2006, 10:26
ahum . oba4e to4no tq predpo4ita da e bez prezarvativ (ne 4e i az imam ne6to protiv de) . Po princip koito kakvoto iska da kazva ima si golqma razlika sus i bez i za mom4eto i za momi4eto . Vqrno 4e riska e golqm po princip no kakto kazah ve4e ot mnogo vreme go pravim i to mnogo redovno :D i zasega e nqmalo problemi . samo tozi mesec s cikula i ne6to ne e nared za tva iskah da popitam

Много е вероятно да й се е променил цикълът ако наистина е взимала Постинор наскоро. Например преди месец, два. Попитай я. А ако не го е пила според мен имате голямо основание веднага да си купите тест защото може и да е станала беля.
Попитай приятелката си дали е пила нещо наскоро и ако да, какво, и пак пиши.

siXt_senSe
11-20-2006, 18:05
Добре,често срещан проблем "дали е станала белята" ,но поне не би ли трябвало тези притеснения да ви идват в главите преди да не използвате предпазни средства.Вярно повечето които се страхуват от едно и също в този и другия раздел ползват презервативи,а вие какво оправдание имате?Мислите си че като ходите от 7 месеца,10 месеца,5 години,това може да предотврати нежелана бременност?Ами да ви кажа,това го няма никъде.Купете тест,за да не се притеснявате повече и следващия път да ви е обица на ухото.Не исках да ви упреквам,ама се замислете заслужава ли си