PDA

View Full Version : РАСТА



Kako
11-19-2006, 20:32
НАчи искам да си направя раста,но пове4ето от приятелите ми казват 4е ако си направя трябва да се къпя по рядко 6ото се прецаква>Вие какво ме съветвате???

П.С Ма май майка ми и баща ми не са мн съгласни ма НЗЗЗЗЗ :?:

HopeLesss
11-19-2006, 20:39
Аз лично не си падам по расти, но на теб щом ти харесва не слушай останалите, а си направи!

HaCkO
11-19-2006, 20:58
ako iska6 da ima6 ogromno zadaljenie kam kosata si napravi si nqma lo6o no trqbva prez 2-3 sedmici da se kape6 da gi poddarja6 sas vosak i takiva ne6ta imah fr koito nakraq se obrasna zaradi tqh ! ako iska6 pravi si nqma lo6o :-k

fake
11-19-2006, 21:25
кви 2-3 седмици ви гонят бе, къпеш си ги по 1-2 пъти на седмица, иначе ще смърдиш на гадове

RAWRRR
11-19-2006, 21:29
Научи се как се казват,после си прави. :-)
Защото за да си направиш трябва да знаеш какво символизират,да уважаваш тази култура,а най-малкото което трябва да сториш е да знаеш как се наричат,с това се започва.. :smt019

Jamalska
11-20-2006, 07:18
Растакултурата и дредовете...

драйфа ми се от тях...
А на мене от растите из тоя форум ;)
RAWRRR d'accord
Не бе копеле,нормален ли си как ше ги къпеш.То водата е противопоказна.За да не рискуваш твърде много ти тряа такава душ слушалка прибираш си дредите в пликче и мн внимателно се измиваш само от раменете на долу да не земе да попадне някоя капчица под пликчето...(накрая дредите ти ще стоят прави кат на таралеж бодлите);)

Jamalska
11-20-2006, 07:20
добре де спирам да се лигавя.Принципно според разбиранията на растафарите косата се мие само с бистра вода.Ама хората са си измислили текфи техники дет аз още не ги знам на изуст http://rasta.cult.bg айде образовай са

TeditoOoo
11-20-2006, 12:12
Изискват супер мн грижи да те предупредя.А и веднъж направиш ли си ги...после 0 номер нали знаеш? Растите предизвикват мн неудобства според мен,НОоо са басси якото нещо :-D Аз лично съм голяма фенка. От далече забелязвам расти и мн им се кефкам :smt016

11-20-2006, 21:19
Kak 6e se kupete prez sedmica ](*,) Kvi pro6lqci imalo,ama az zabravqm -takiva lainari nito sportuvat.I vse pak qko smrad.

Jamalska
11-21-2006, 08:01
Kak 6e se kupete prez sedmica ](*,) Kvi pro6lqci imalo,ama az zabravqm -takiva lainari nito sportuvat.I vse pak qko smrad.
Айде не се обаждай плс.
.А всичкото туй за къпането беше ирония бе чуек.мн ясно че си се къпят секи ден и си спортуват и тн...ад не са инвалиди кат се наплетат.

Оставете го чуека да прай кот си иска...

niGGa
11-21-2006, 19:29
моля те... пиши думата човек правилно...
не сме негри...
Следователно, негрите не са човеци ?

Jamalska
11-21-2006, 20:47
кат имаш проблем не чети думата 'чуек' шот специално тук си пиша както си говоря :mrgreen:

Amayo
11-21-2006, 21:15
Е то мозъка почвада прескача от смарангясана смрад на некъпана косица. :smt009 Ма не можеш просто така да спреш да се къпеш - трябва първо да научиш културата. ето - pede.rasta.bg

Jamalska
11-22-2006, 08:03
което е малко жалко... :(
специално тук не е;)другаде що-годе се възпирам

Jamalska
11-22-2006, 15:10
умно момиче, пък....

(каква съм пенсия само... хахаха)
ужас ужас подсъдимо е :Р

Joey Tempest
11-22-2006, 19:18
Според мен, който си няма и понятие от тази култура, до ходи да си прави студено къдрене. Точка. :twisted:

die_die_my_darling
11-23-2006, 15:09
kak nqma da se kape6 tolkoz vreme be???...nau4i sa da podarja6 rasti i da gi prai6 i togava si pravi...

kuklata_90
11-23-2006, 15:22
rastite na otvratitelni!!! adski glusni i grozni sa. mom4eta s rasti mi izglejdat ne4istoplutni! ujasni sa ne si pravi

Jamalska
11-23-2006, 20:25
rastite na otvratitelni!!! adski glusni i grozni sa. mom4eta s rasti mi izglejdat ne4istoplutni! ujasni sa ne si pravi
Я тихо.ти си розава

tequila
11-23-2006, 21:29
ехоооооооо дредлокзззззз се нарича наплитането на косата. а раста или по - точно растафар се нарича самия човек... пфффф а дредлокззз буквално означава да заключиш злото... и растите си правят дредове защото са много вярващи ... за да си наплетеш косата наистина първо вземи научи малко повече за културата на растите... а не го прави само защото е модерно...
ПП: не съм раста, но съм запозната горе долу с тяхната култура . ако съм объркала нещо ме поправете... :wink:

Amayo
11-23-2006, 22:07
Начи да речем че аз утре си направя расти... и си перкам пред НДК-то ама ми дреме на шнурхела за тъпата ви култура, и съм заключил злото в оная ми работа и само щото е модерно ше ходя с плетки... Мнооо ми е интересно кво ше ми направите? :roll:

tequila
11-23-2006, 23:03
Начи да речем че аз утре си направя расти... и си перкам пред НДК-то ама ми дреме на шнурхела за тъпата ви култура, и съм заключил злото в оная ми работа и само щото е модерно ше ходя с плетки... Мнооо ми е интересно кво ше ми направите? :roll:
и какво трябва да ти направят?

jagga
11-24-2006, 07:44
Az imah okolo godina i polovina,2 i se kypeh vseki den s kosata,kazvat,4e hubavata rasta bila kato se ocapa,kato ima boklu4eta i mrysotiq,no si kupah redovno kosata i posle reshih da q mahna zashtoto neshto se depresirah,momi4e sym i vmesto da 4akam da mi porasne kosata si q razpletoh s kukata s koiato se naplita,kosata mi beshe ciata sysipana no sled 3,4 meseca se opravi napylno,no za teq 3,4 meseca noseh shapki!Triabva da ti kja 4e mnogo te boli glavata kogato si vkarvash masurite v korenite(Naplitaneto)Triabva postoianno da q naplitash s kuka#6 i kat nemojesh sam,niama koi i sajalqvash 4e si si napravil,vseki mesec si slagash vosyk raztopen sys bademovo maslo,ami iskam da ti kaja,4e e goliama otgovornost ina4e e super,no iska griji i to golemi,ako neshto iskash da me pitash pishi na maila mi jagga@abv.bg

[ConverseGirL]
11-24-2006, 19:26
Аз лично не подкрепям подобна идея.
1. Супер нехигенично е! Като си направиш расти има специални шампоани, да..Но косата ти заприличва на..
2.Според мен е доста гнусничко. Никак не ме кефи..

Amayo
11-25-2006, 19:20
Начи да речем че аз утре си направя расти... и си перкам пред НДК-то ама ми дреме на шнурхела за тъпата ви култура, и съм заключил злото в оная ми работа и само щото е модерно ше ходя с плетки... Мнооо ми е интересно кво ше ми направите? :roll:
и какво трябва да ти направят?
Ми нали неможело :smt017 . Тва ми звучи като правило или като някъкав вид норма. Всякакви такива правила бива да бъдат подкрепяни от страхът от евентуално наказание при неспазванетоим \:D/ .

Amayo
11-25-2006, 21:41
И айде чао довиждане лека нощ мерси...

AliceSw
11-26-2006, 17:04
rastite na otvratitelni!!! adski glusni i grozni sa. mom4eta s rasti mi izglejdat ne4istoplutni! ujasni sa ne si pravi
Я тихо.ти си розава

пхахахахахаха, тва с розавото ме поцепи :smt043 :smt043 :smt043

един от най-яките пи4ове, които съм виждала, тая година на морето имаше дредлокс, но не беше раста, за сметка на тва беше размазващ просто, ех как ми се иска да живеех в Добри4 :smt007

Jamalska
11-26-2006, 17:58
rastite na otvratitelni!!! adski glusni i grozni sa. mom4eta s rasti mi izglejdat ne4istoplutni! ujasni sa ne si pravi
Я тихо.ти си розава

пхахахахахаха, тва с розавото ме поцепи :smt043 :smt043 :smt043

един от най-яките пи4ове, които съм виждала, тая година на морето имаше дредлокс, но не беше раста, за сметка на тва беше размазващ просто, ех как ми се иска да живеех в Добри4 :smt007
добрич?как се казва?! :shock:

Poredniq
05-30-2007, 06:00
jah jah rastafari!

В тоя форум е под сяква критика растафарянстовот-секи пкюва да ви иам фешънксите тъпизми. Само кат видях колко мн ги оплюват драснах само в едан теам и спрех-некса си лаят скапаните псета

"РАСТА СЪМ ЗАЩОТО ТАКЪВ СЕ ЧУВСТВАМ"

Jamalska
05-30-2007, 10:22
jah jah rastafari!

В тоя форум е под сяква критика растафарянстовот-секи пкюва да ви иам фешънксите тъпизми. Само кат видях колко мн ги оплюват драснах само в едан теам и спрех-некса си лаят скапаните псета

"РАСТА СЪМ ЗАЩОТО ТАКЪВ СЕ ЧУВСТВАМ"
зарибявам хората със моето изкуство и тн.Това в подписа ти не е ли бадче (вероника) или само ми мяза на една нейна снимка?

gothic_princess
05-30-2007, 17:05
I taz tema li e 6e q praite na boino pole?

LecheR_DeViL
05-30-2007, 17:39
I taz tema li e 6e q praite na boino pole?
mai mai .. :D karai ..tei po interesno =D>

Jamalska
05-30-2007, 19:13
I taz tema li e 6e q praite na boino pole?
не пиши и няма да стане нищо такова.

Poredniq
05-31-2007, 06:54
jah jah rastafari!

В тоя форум е под сяква критика растафарянстовот-секи пкюва да ви иам фешънксите тъпизми. Само кат видях колко мн ги оплюват драснах само в едан теам и спрех-некса си лаят скапаните псета

"РАСТА СЪМ ЗАЩОТО ТАКЪВ СЕ ЧУВСТВАМ"
зарибявам хората със моето изкуство и тн.Това в подписа ти не е ли бадче (вероника) или само ми мяза на една нейна снимка? кво ми е на подпсиа сички ми виакте кой е там ве. Просот снимка и стиа толко кви бадчета... Просто е снимка кво прайте офтопик и ви е толко любопитно сериозно пич но офенс ма стига простотия

rakiQ
05-31-2007, 08:55
супер яко раста ма не некфа малка или пък супер дълга
една моя фр си направи раста и я боядиса червена супер седеше

тфа е лично мое мнение

krasivata_luvica
05-31-2007, 11:49
rastite na otvratitelni!!! adski glusni i grozni sa. mom4eta s rasti mi izglejdat ne4istoplutni! ujasni sa ne si pravi
Я тихо.ти си розава
ami da rozova e ima6 li ne6to protiv!!!!!?!!!!!! :twisted:

krasivata_luvica
05-31-2007, 11:50
I taz tema li e 6e q praite na boino pole?
не пиши и няма да стане нищо такова.


ty pa ne se misli tuka za tolko vajen i ne razdavai pravosudie kvo kat si ot otdavna to i az sam ot otdavna!!!! :smt019 :smt018 ama ne go prava! :smt019 :smt018 :smt018 :wink:
6te pi6AT xorata kvoto si iskat ty ne moje6 da im zabrani6!!!! :twisted: :evil:

Jamalska
05-31-2007, 13:12
I taz tema li e 6e q praite na boino pole?
не пиши и няма да стане нищо такова.


ty pa ne se misli tuka za tolko vajen i ne razdavai pravosudie kvo kat si ot otdavna to i az sam ot otdavna!!!! :smt019 :smt018 ama ne go prava! :smt019 :smt018 :smt018 :wink:
6te pi6AT xorata kvoto si iskat ty ne moje6 da im zabrani6!!!! :twisted: :evil:
ъ?да съм казАЛ нещо за тва кой от колко време е у проклетия форум? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
просто е факт,че тя като се появи в подобна тема и се намира за нещо да се скара и предизвиква останалите (хахахахахаха)

gothic_princess
05-31-2007, 17:47
Ave prosto gledam kak si4ki se praqt na nqkvi mnogo razbira6ti,4e i gledat da se napraqt na otvoreni pred drugite:)ve Jamalska me izdrazni s o6te 1viq si komentar koito i pro4etah po temata Коса на расти?
neznaeh 4e e lo6o da si izkazva6 mnenieto
a tva 4e kritikuva6 horata 4e si bili slojili avatar na edi kvo si,bad,4e bili rozovi i edi kvi si...momi4e os1znai se prosto,ne6tata ne gi opredelq6 ti nito p1k 6te im d1rji6 smetka za kvoto i da e bilo!!nqma6 pravoto prosto!krasivata_luvica e mn prava kato ti go kazva!p1k i zabeleji 4e ne s1m pisala ni6to po temata i 4e ti si pisala dosta pove4e ama ne6tata si stavat na voina...
SORRY UJASNO MNOGO 4E KOMENTARA MI NQMA OB6TO PO TEMATA ZA DREADS!

Jamalska
05-31-2007, 20:05
ау ти се сети да се извиниш за нещо.
Еми според мен пък ти се обаждаш къде не е работа.Никого не критикувам а изказвам мнение (лично) просто.

Poredniq
06-01-2007, 03:53
тука сички са разбирачи мани ги :-s не фокусирам никой ама просто ми направи впечатление... секи търси да се заяжда кат му кажеш че тря малко да мълчи кат не знае кво е тва :?
ПП:Абе щом тема РАСТА е в козметика и диети а неколко реда отдолу е "Култура,изкуство...." само си праи извода дали знаят кво е тва :smt012

ni6to_novo
06-03-2007, 14:52
ahahahhahahaha...mnou to4no

MaRiNkA_16
06-03-2007, 15:26
Научи се как се казват,после си прави. :-)
Защото за да си направиш трябва да знаеш какво символизират,да уважаваш тази култура,а най-малкото което трябва да сториш е да знаеш как се наричат,с това се започва.. :smt019
ti tup 4ovek li si ili da.tva 4e iska da si napravi kosata na dredove ne zna4i 4e trqbva da izpulnqva kyltyrata na rastafarite.tva 4e te obijdam ne zna4i 4e trqbva da mi otgovarq6 ot vuprosa mi si li4i i otgovora. a po temata da napravi si poddurjat se lesno 6toto si gi napravil s jelanie i ako naistina iska6 dredove nikoi nemoje da te nakara na protivnoto.ako iska6 dori moga da namerq koi da ti napravi.ot kude si ?

Jamalska
06-03-2007, 17:00
Хихи темата е на повече от половин година:)