PDA

View Full Version : Moderated:След като проникнах в нея усетих остър парещ сърбе



koki4a
11-20-2006, 00:19
Здравейте на всички . Темата е малко деликатна ама нямам избор , така че помагайте . Значи имам си сериозна приятелка с която водим нормален полов живот , обаче какво стана - последния път (ние го правим без презервативи) в момента в който "проникнах" в нея усетих почти моментално след 10-20 секунди появата на остър парещ сърбеж който колкто повече стоях вътре в нея толкова повече се засилваше . Естествено веднага го извадих , измих се и опитах отново след няма и 3 минути (просто не можех да проумея че това е възможно) и ефекта беше същия , само дето този път по пениса ми имаще нещо бяло (светло) предполагам течение , паренето беше много ясно изразено , когато се измих отново веднага след 2-рия неуспешен път забелязах зачервяване по главичката ми . Днес е 2рия ден (неделя) това стана вчера (аз в понеделник отивам на кожен де но все пак ако може сега да ми помогнете че откачам) Та в момента освен че ме сърби леко главичката , установих че в основата и са се появили някакви бели гадости миниатюрни , освен това имам навсякъде в основата някакви супер малки пъпчици и ми е много гадно ! ! ! Ако някаой има хипотеза какво ми е лепнало това дяволско създание да казваааа плииииисс

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

miloto_girl_4e
11-20-2006, 09:03
Ако не се лъжа по нещата, които описваш, си си лепнал гъбички :?

SINDEL
11-20-2006, 10:21
Гъби4ки. Тва 100%. И най-вероятно тя ти ги е лепнала. Сега ходи на лекар да ти изпише хап4ета и се настойвай за много дълго и досадно ле4ение. И имай предвид 4е има голяма вероятност гъби4ките ти да се появяват и да се полу4ава редовна инфекция. Един познат така си лепна гъби4ки то4но от секс без презерватив и уж се излекува, ама мине известно време и пак се появяват. Та е зверски досадно и неприятно... :::

11-20-2006, 11:38
Благодаря ви приятели , днеска ходих на доктор и се оказа че е точно това - гъбички ! Само че се оказа че са станали много събития на едно място - аз предишната седмица бях настинал лошо и пих антибиотик -доксициклин - той каза че това имало значение и връзка със събитието ,освен това тя имаше течение незнам точно как е станало дали е от някаква алергия ,той ми изписа Clotrimazol а за нея едни таблетки забравих им името каза да изпиела 4 наведъж а аз да съм се мажел с клотримазола по 2-пъти на ден като лечението било от 20- до 30 дена след което пак преглед ! Равносметката е никакав секс :cry: близо месец , ама нищо по добре здравето отколкото секса ! Та надявам се след месец да нямам нищо . Мислите ли че може да повтори това -така де той ми каза че това май не е хронично в смисал че като се излекува веднъж повече не се появява хронично . Аз се чудя дали да опитам да правя секс с презарватив с нея след около 10-тина дена ::: .Вие какво мислите ? Благодаря ви много за бързите реакций и отговори приятели :roll:

SINDEL
11-20-2006, 12:31
Благодаря ви приятели , днеска ходих на доктор и се оказа че е точно това - гъбички ! Само че се оказа че са станали много събития на едно място - аз предишната седмица бях настинал лошо и пих антибиотик -доксициклин - той каза че това имало значение и връзка със събитието ,освен това тя имаше течение незнам точно как е станало дали е от някаква алергия ,той ми изписа Clotrimazol а за нея едни таблетки забравих им името каза да изпиела 4 наведъж а аз да съм се мажел с клотримазола по 2-пъти на ден като лечението било от 20- до 30 дена след което пак преглед ! Равносметката е никакав секс :cry: близо месец , ама нищо по добре здравето отколкото секса ! Та надявам се след месец да нямам нищо . Мислите ли че може да повтори това -така де той ми каза че това май не е хронично в смисал че като се излекува веднъж повече не се появява хронично . Аз се чудя дали да опитам да правя секс с презарватив с нея след около 10-тина дена ::: .Вие какво мислите ? Благодаря ви много за бързите реакций и отговори приятели :roll:


Ами то теорити4но можеш да правиш секс с гъби4ки като използвате презерватив. В смисъл по-лошо от тва което е в момента няма да стане. Лекарите главно препоръ4ват да не се прави секс докато не се излекувате от гъби4ките от гледна то4ка на тва 4е половият акт е болезннен. Ще те боли, ще ти пари, а на приятелката ти ще й е даже по-зле. После ще се 4увства като протрита.
Така 4е бих те посъветвала съвестно да си се лекувате колкото са ви казали, а секс после винаги ше можете да си правите :wink:

koki4a
11-20-2006, 13:42
Благодаря ви за съвета , така и ще направя , а на всички останали пожелавам никога да не пипват каквито и да е било гадости "там долу" :oops: че кофти работа , и все пак приказката значи за постоянния партн
р не била вярна - ето с мене стана а един мой приятел беше лепнал някакво течение от приятелката си :smt019

sladoled
11-20-2006, 15:26
Това за постоянния партньор е просто мит. Нито знаеш, нито тя знае какви са били предишните ви партньори и какви болести са носили.Има такива които само се пренасят и при определени ситуации се проявяват.

11-22-2006, 16:23
Само да отбележа- това че някой има гъбички не означава непременно че е имал сексуални контакти с някой друг...В смисъл могат да се появят от много работи, от разни гадни басейни например.Не ходете на басейн! Гъбички можете да хванете и като сте си девствени още, така че не се панирайте много. Неприятно е със сигурност, но е най-малко опасно, в сравнение с другите полово-предавани гадости...Извод? Набийте си в главата че хората са изобретили ПРЕЗЕРВАТИВИ и те са за предпазване от БРЕМЕННОСТ И ГАДОСТИ като гъбичките и къде-къде по-лоши неща...

12-01-2006, 08:08
Колко време протича лечението след 1 месец през който се мажете? Някакви странични реакции има ли?

12-03-2006, 21:39
Не се прави секс, когато момичето има гъбички, защото обикновено предписват хапчета+влагалищин глобули, които разяждат латекса на презервативите! Освен това ако не сте се излекували, може да си предавате гъбичките един на друг вечно!

Jaguarrr
12-03-2006, 22:47
a 4ovek smao da te pitam ti na kakuv lekar hodi ? Kojen li ili urolog ? :smt017 ili nqkakuf drug ? 4e da znam 6toto znae li 4ovek kvo moje da mu se slu4i. :(

01-14-2007, 13:55
Кожен батка , платих 10 кинта за докторчето и още към 10 за хапченца за момата и мехлемче за мен