PDA

View Full Version : Moderated:3 въпроса относно цикъла



11-21-2006, 05:45
Zdraveite!

Ne znam dali tazi tema e za tozi razdel no nadqvam se 4e nqmate protiv tova 4e pi6a tuk!Zna4i..malko se pritesnqvam 4e mi zakusnqva..to ne 4e e za purvi put.No ina4e i ni6to neredno ne sam pravila.Znam kakvo e predi da ti doide no ne vseki put e edno i su6to i zatova iskam da vi pitam nqkoi vuprosi za da se pouspokoq malko!
1.Na vas redovno li vi idva,ili v pove4eto slu4ai vse vi zakusnqva s 4-5 dni?
2.Normalno li e da zakusnqva s 5-6 dni po4ti vseki put?
3.Predi da vi doide 4uvstvate bolki v krustta,gurdite i dolu pri korem4eto ili ne?
Mnogo 6te sam vi blagodarna ako mi otgovorite!



Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

Kitana
11-21-2006, 07:17
1.ми моя за 6 години така и така не се нормализира.. ходих по гинеколози какви ли не изследвания на хормони , ехограф и т.н... и вси4ки са на мение 4е съм добре... просто ми обясниха 4е съм от този тип жени които се влияят мн от външните условия.. напрегнатост време и т.н.... затова НЕ МИ ИДВА все в 1 и съща дата (т.е.лунния цикъл)... закуснява или подранява с 3-4 дена ... ее имало е и месеци които си идва нормално предимно и видимо лятото ...... а ТЕЗИ МЕСЕЦИ С ПРЕХОДА С ВРЕМЕТО ЗА ВСИ4КИ СЕ ИЗМЕСТВА ПОНЕ МАЛКО... това е нормално...
2. зависи но за мен ли4но е нормално И СЛАВА БОГУ 4Е ИДВА ТОВА Е ПО ВАЖНО :)
3. а доколкото до болките те пак са индивидулани , братов4едка ми се скъсва от болки преди цикъла... аз по време на него а най-добрата ми приятелка обикновенно един или два дена след него я боли за кратко
болките са нормално нещо.. аз ли4но не пия нищо за тях (еее само когато припаднах ми дадоха два бускулизина ина4е вси4ко бе6е ОК )

smacky_f
11-21-2006, 07:18
zdravei!Az ne znam na kolko godini si.Po princip e normalno parvite 2 godini da ne ti idva redovno.Makar 4e na men o6te mi zakasnqva po malko ili mi idva po-rano.Tai 4e don't worry!

bulgarche-to u ladi_bird
11-21-2006, 07:36
Ae toka t izakusnqva vinagi s po 5-6 dni...to nzachi ne e zakasnenie. Prosto..ti idva po-kusno otkolkoto na ostanalite
Ivninqvam se 4e pi6a na kirilica,ama shte se opravdaq s jenata ;)

radito
11-21-2006, 07:37
zdravei!Az ne znam na kolko godini si.Po princip e normalno parvite 2 godini da ne ti idva redovno.Makar 4e na men o6te mi zakasnqva po malko ili mi idva po-rano.Tai 4e don't worry!
da i pri mene e taka!ve4e 5-ta godina mislq 4e mi e i ne mi e mn mn v red!ama to 6tom vseki pyt ti zakysnqva s 4,5 dena zna4i ti idva kakto si trqbva.ti prosto si si vyobrazila 4e trqbva da ti doide po-rano!spoks!

krem4et0
11-21-2006, 07:39
[quote="bulgarche-to u ladi_bird"]Ae toka t izakusnqva vinagi s po 5-6 dni...to nzachi ne e zakasnenie. Prosto..ti idva po-kusno otkolkoto na ostanalite
[quote]
И аз това исках д кажа-просто е нолмално да има цикъл до 35 дни. Така,че споко-ако ти идва на 32-33 дни не значи,че ти закъснява!

radito
11-21-2006, 07:41
a otnostno bolkite ne me pitai prosto kvi bolki izpitvam az!udrq me na vsqkade-v kryst,v bybreci za kvoto se seti6.az v dnite predi da mi doide sam v mn lo6o systoqnie!takava bolka kakvato az izpitvam edva li nqkoi q ima sy6tata!taka 4e pak ti kazvam spoks!piiva6 si hap4enca i tva e! :::

SINDEL
11-21-2006, 09:10
Ами на мен общо взето всеки месец ми се измества с поне 2-3 дни, понякога идва и 2-3 дни по-рано, зависи примерно от времето и дали съответния месец съм била на някви диети или съм пила пове4ко витамини. Щот съм забелязала 4е ако пия витаминки редовно и ми идва няколко дни по-късно..

11-21-2006, 09:27
a otnostno bolkite ne me pitai prosto kvi bolki izpitvam az!udrq me na vsqkade-v kryst,v bybreci za kvoto se seti6.az v dnite predi da mi doide sam v mn lo6o systoqnie!takava bolka kakvato az izpitvam edva li nqkoi q ima sy6tata!taka 4e pak ti kazvam spoks!piiva6 si hap4enca i tva e! :::

hahahaha,udrq me v kryst, v bubreci...Tva mnogo stra6no bilo bre,4e eak do krysta se stiga! :-D :-D :-D :-D :-D :-D

11-21-2006, 17:15
Blagodarq vi 4e otgovorihte!

sexy_tigar4e_MM
11-21-2006, 17:21
1.Na vas redovno li vi idva,ili v pove4eto slu4ai vse vi zakusnqva s 4-5 dni? :arrow: zakusnqva mi
2.Normalno li e da zakusnqva s 5-6 dni po4ti vseki put? :arrow: DA
3.Predi da vi doide 4uvstvate bolki v krustta,gurdite i dolu pri korem4eto ili ne?
:arrow: men adski me boli korema purviq den-daje ne hodih na a=daskalo minalata sedmica v srqda :wink:

brutal_baby
11-21-2006, 18:01
на мен редовно ми идва!да е имало един два пъти да е подранил или закаснял
ми нормално е!при смяната на времето може също да се промени времето , когато ще ти дойде
мии мн често ме боли!нормалноо е

koalka
11-21-2006, 18:06
Има на мен обикновено ми закъснява,не ми е редовен,но на тази възраст е нормално.Ами мен първият ден ме боли корема,а после не....

11-21-2006, 19:26
1. izchislqvam si go kato izvadq 3 dni ot datata na prednoto idvane.. pri men e taka
2. ami.. pogledni matematicheski na neshtata: nqma nujda da ti syvpada DATATA. vyprosyt e da e na ravni intervali. ne znam dali me razbra :?
3. pri vsqka jena e razlichno

miloto_girl_4e
11-21-2006, 20:29
1.Na vas redovno li vi idva,ili v pove4eto slu4ai vse vi zakusnqva s 4-5 dni? :arrow: еми.. преди ми идваше редовно, но когато лятото се сменяше с есента, ми позакъсня с няколко дена и сега цикъла ми се измести малко назад, но си идва редовно вече :wink:
2.Normalno li e da zakusnqva s 5-6 dni po4ti vseki put? :arrow: еми.. не е като да е много ненормално според мен в тази наша тийнейджърска възраст :)
3.Predi da vi doide 4uvstvate bolki v krustta,gurdite i dolu pri korem4eto ili ne? :arrow: болки в гърдите - не точно, просто наедряват, в кръстта - не, а при коремчето - да, точно деня преди да ми дойде :)