PDA

View Full Version : Kakvo da pravq s korema si???!!!



11-21-2006, 14:52
Zdraveite.Imam nujda ot pomo6t...zna4i situaciqta e slednata: Ne sam debela, dori sam slaba,NO korema mi e ujasen...smisal takav,4e sutrin kato stana si e mnogo hubav,plosak ,oba4e vednaga 6tom hapna ne6to ili izpiq ne6to toi se izduva :( Kolkoto pove4e qm tolkova pove4e se izduva,a ako piq mnogo te4nosti napravo stava ogromen i sam kat nqkva bremenna i tova mi e otkakto se pomnq....I e ujasno napravo,za6toto ot okolo 2-3 godini se stremq prez denq da ne qm mnogo i ne piq nikakvi te4nosti za da e gore-dolu plosak osobeno lqtoto,no ne moga pove4e taka...
Molq,ako nqkoi ima predstava kajete mi za6to se polu4ava taka i kakvo moga da napravq za da ne se iduva taka i da moga da si qm normalno
Sorry,ako temata mi e tapa,no ne znam kakvo da pravq ve4e :(
Mersi na vseki,koito dade savet...

GoST :P
11-21-2006, 15:07
Emi imash izdut korem.Qj po-4esto i po po-malko, da ti se zasili metabolizma i se starai da disahsh prez gardite pove4e aide i uspex :)

karina_91
11-21-2006, 15:29
ZDR.az li4no nemoga da ti kaja na kakvo se dalji problemat ti s koremat!No ako iska6 moje6 da probva6 da pravi6 koremni presi prez svobodnoto si vreme!i sa6to taka sled kato se nahrani6 izlez malko se razhodi...mislq 4e e tva pove4e nemoga da se seta!sorry 4aouuu

11-21-2006, 17:23
стомахът ти се издува от храната
това е

Drakthul
11-21-2006, 17:55
GoST :P

Не бе с краката ще диша .. кви са ти глупости? .. абе гледайте като пишете бре .. боже ..

karina_91

Кви коремни преси, кви пет лева бре .. май не са ти ясни тия работи .. интересно ми - според теб за какво се правят кормени преси .. от сега ти казвам, че не е за да свалиш мазнините по корема .. :-)

Принципно е нормално .. но .. ;-)

Зависи какво ядеш/пиеш и по-колко ядеш/пиеш .. яж нормални порции, храни се бавно, дъвчи всяка хапка поне по 20-30 пъти .. пии си течности, но просто по малко .. също ако не ходиш изправена - и това е от значение .. принципно е добре да се посъветваш с лекар, щот така както го описваш ( малко преувеличаваш според мен, но тва е друга тема ) не ми се струва много нормално .. ;-)

Абе отиди на лекар, няма срамо да попиташ за нещо което не знаеш .. ;-)

ЕДИТ - ся се посъветвах с майка ми, тя е лекарка - каза, че това може да се дължи на слаба мускулатура .. повечко спорт .. ;-)

11-21-2006, 18:34
mersi mnogo :) mai naistina 6te se posavetvam s lekar

11-21-2006, 19:06
NEDEI!
i imax predvid da dishash nai we4e prez gardite da zararjash tam vazduxa ne v korema, polu4awa se t.nar. Vakuum efect :)

Sazi
11-21-2006, 20:15
Ami trqbva da pravi6 koremni presi i da ograni4i6 qdeneto.Drug na4in mislq 4e nqma :(

Drakthul
11-22-2006, 07:36
Ami trqbva da pravi6 koremni presi i da ograni4i6 qdeneto.Drug na4in mislq 4e nqma :(

Аман от разбирачи бре .. :smt013

SINDEL
11-22-2006, 08:37
Ami trqbva da pravi6 koremni presi i da ograni4i6 qdeneto.Drug na4in mislq 4e nqma :(

Аман от разбирачи бре .. :smt013


Mdammm..тва коремните преси то4но за такъв проблем помагат :smt005 ...
Ина4е за авторката - пробвай да хапваш по-4есто но по мъни4ко. И яж някаква по-лека храна, не се тъп4и със сладко и мазните манджи на баба :wink: или пък с гадните сандви4и пици или дюнери, които ги продават наясякъде. Яж салатки, супи4ки, нещо готвено, но не тежко или мазно, пиленце и рибка.
Си4ко тва са леки храни и се смилат бързо, така 4е дори и след ядене да ти се подуе коремът, предполага се 4е бързо ще спадне...
И след яене не се застоявай на едно място - разходи се.
:-k нз... мисля си 4е тва би трябвало да помогне :-k