PDA

View Full Version : гъбички



мммм
11-21-2006, 18:05
Така ми имам проблем както всички хора....
много ме е срам да говоря за това за което ще ви споделя.....
имам зачервяване и пъпчици по половите си органи....вагината....в момента малко ме пари и сърби и имам жълтеникаво гадно миризливо течение сигурно са гъбички....срам ме е да отида на генеколог или ме е страх и аз не знам какво знам че ще стане и по лошо ама....
аз съм на 16 бихте ли ми препоръчали къде да отида във софия на генеколог и могали сама без родителско тяло чрез направление да отида

cvetiiii
11-21-2006, 18:33
oh i az popitah su6toto! samo 4e mene ne me pari i surbi ami prosto imam bqloto-jultenikavo gadno merizlivo te4enie i ne znam kakvi hap4eta da si vzema ako moje izob6to da si vzema nqkvi bez da hodq na ginekolog!?

11-21-2006, 18:47
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=65066

alabalalaa
11-21-2006, 18:47
Da vi kaja momi4eta 4uvala sam 4e tova te4enie se poqvqva kogato izmrazni6 , nastini6 ili ot studa ,no nz kakvo da vi kaja... Ili ako skoro ste ste pravili sex i ot tam da se e polu4ilo nqkvo razdraznenie ..Abe nai- dobre si e da se posavetvate s lekar O:)

SINDEL
11-22-2006, 08:27
Я стига глупости - появи ли ви се такова те4ение бягайте на гинеколог. Няма "Срам ме е". СЕга може да не ви се струва някво фатално, но ако не се лекува, може и много лоши последствия да има. ГИНЕКОЛОГ!!! :!:

11-22-2006, 15:58
ami da.re6enieto e samo ginekolkog.vsqkakv opit za samole4enie bi bilo nerazumno,a i moje da dovede do po-seriozen problem.ami v sofiq ima mn ginekolozi no ot li4en opit ti kazvam 4e ne vsi4ki za dobri v to4no tazi oblast-gabi4kite.dokolkoto znam tazi klinika na bratq todorovi na pette kio6eta e mn dobra O:) i dolkolkoto znam pregleda si ostava mejdu teb i ginekolkoga,taka 4e roditelite ti nqma da razberat.no za tazi klinika znam 4e ne raboti sas zdravnata kasa,poradi tazi pri4ina e skapi4ko tam...no za smetka na tova tozi lekar si razbira ot rabotata....spored men e po-dobre da otide6 vednaj pri dobar lekar(vapreki 4e vzema skapo)otkolkoto da se motae6 pri razli4ni ginekolozi...koito nqma da podhodqt dostata4no seriozno na problema ti :-k :wink:

ххх
11-24-2006, 21:55
Искам да кажа че и аз имам същия проблем, и си мислих че може да е това, но все още не съм сигурна, защото аз имам само 1 партньор и тои е имал само една партньорка(мен)което е 100% сигурно.
аз си мислих че има вероятност дае от бръсненето защото дефакто свалят един слой кожа при бриснене и когато съм с прашки ме прежулват на нежната кожа.А и може да е от пияната за бруснене или от де да знам и аз :cry: :?
При мен има течение, сърбеш от време на време който като се почеша и почва да ми пари и да ме боли и е мн гадно #-o
Нз ако някой може да ме посъветва нещо освен ходенето на генеколог...
Аз ще отида знам че ще е най добре но часът ми е след време а ако до тогава има някой който го е преживал да сподели :?
Ако някой има компетентно мнение :-k

i'm so excited!
11-25-2006, 07:01
Нз ако някой може да ме посъветва нещо освен ходенето на генеколог...
Аз ще отида знам че ще е най добре но часът ми е след време а ако до тогава има някой който го е преживал да сподели :?
Ако някой има компетентно мнение :-k
няма друго решение.
докато отидеш можеш да си правиш евентуално запарка от лайка, да облекчи сърбежа, но няма да се излекуваш.
и отивай по-скоро, че да не вземе да стане хронично, а тогава вече си е е*бало мамата.