PDA

View Full Version : Vypros za spermata



11-22-2006, 06:15
Zna4i naposledyk sym zabelqzal 4e spermataa mi ima nqkakyv zyltenukav cvqt i sled kato se izpraznq nakraq e s takyv cvqt. Ta tova normalno li e ili e nqkakva bolest? Ne vodq polov jivot i ne mislq 4e e takava bolest, nqma prosto kka da syym q hvanal. O4akvam va6ite otgovori :-D

air_wisp
11-22-2006, 12:32
На колко си години?
В началото и на мен ми беше така :mrgreen:
Просто още не ти се е сформирала както трябва и не излиза сперма а такова жълто и аз незнам как му се вика!
Така става като почнеш с чекиите преди да започнат тестисите да произвеждат сперма. Аз мислех че няя да мога да имам деца и са стреснах, но след време всичко се оправи.Изчакай ;) Без паника...

Ordained( High Priest)
11-22-2006, 14:59
Възможно най-скоро спирай с мастурбацията. Този акт е противоприроден и рано или късно се налагат наказания според природните закони.
Ако толкова ти се прави 'нещо' си намери приятелка.

air_wisp
11-22-2006, 19:38
чак мен изплаши :mrgreen:

Ordained(High Priest)
11-23-2006, 13:11
Възможно най-скоро спирай с мастурбацията. Този акт е противоприроден и рано или късно се налагат наказания според природните закони.
Ако толкова ти се прави 'нещо' си намери приятелка.
Пълни глупости.

Ще я видим тая работа дали е пълна глупост. Все пак затова е животът-да се учим. Аз вече съм научил този урок, ти просто си поизостанал. По тази причина не давай некомпетентни мнения и не подвеждай свойте събратя да страдат заради твоето невежество.

Forslor
11-23-2006, 13:57
Възможно най-скоро спирай с мастурбацията. Този акт е противоприроден и рано или късно се налагат наказания според природните закони.
Ако толкова ти се прави 'нещо' си намери приятелка.
Пълни глупости.

Ще я видим тая работа дали е пълна глупост. Все пак затова е животът-да се учим. Аз вече съм научил този урок, ти просто си поизостанал. По тази причина не давай некомпетентни мнения и не подвеждай свойте събратя да страдат заради твоето невежество.
Първо се пообразовай и се запознай с физиологията на човешкия организъм като цяло и неговите нужди. После излез от сектата,умствената и психическа криза или в каквото там се намираш и са почерпи с една биричка за наше здраве :wink:

Ordained(High Priest)
11-23-2006, 14:28
Нали знаеш,че човешкият организъм не е само физиология( която познавам в общи линии). За съжаление не мога да те насоча къде да се пообразоваш ти, защото още много неща за човешкият организъм не са изяснени. Особено тук включвам функциите на мозъка, тъй като от там идват командите за цялото тяло.

И не си мисли,че знаеш всичко. Дори аз не знма всичко. :idea:

Forslor
11-23-2006, 15:31
Нали знаеш,че човешкият организъм не е само физиология( която познавам в общи линии). За съжаление не мога да те насоча къде да се пообразоваш ти, защото още много неща за човешкият организъм не са изяснени. Особено тук включвам функциите на мозъка, тъй като от там идват командите за цялото тяло.

И не си мисли,че знаеш всичко. Дори аз не знма всичко. :idea:
Първо : Аз те "насочих" към областа в която очевидно, не си запознат и затова говориш глупости.
Второ : Съзнателно изместваш въпросите в друга посока където отново не си запознат с нещата . Съгласен съм ,че главния мозък участва в регулирането на всички процеси в организма ,но да си чувал за гръбначен мозък,за безусловни рефлекси и т.н
Трето : Не съм казал ,че знам всичко (това е невъзможно) . Умишлено преиначаваш думите ми , като защитна реакция и страх от това ,че не си прав ,но неискаш да си признаеш. :arrow: :idea:

Ordained(High Priest)
11-23-2006, 15:40
Добре,умнни и премъдри човече.Радвай се на физиологичните си познания. На твоите коментари повече няма да отговарям. Знаеш ли кое е най-хубавото-- аз знам,че съм прав. Надявам се да го узнаеш и ти, по един или друг начин.

Forslor
11-23-2006, 15:54
Добре,умнни и премъдри човече.Радвай се на физиологичните си познания. На твоите коментари повече няма да отговарям. Знаеш ли кое е най-хубавото-- аз знам,че съм прав. Надявам се да го узнаеш и ти, по един или друг начин.
Ясен си ми колко знаеш и към какво се стремиш . :|
Важното е ,че АЗ знам още от самото начало кой е прав и кой развива свой или по-вероятно втълпени му от някой идеи . Никога не бих спорил ако не съм запознат с това което отстоявам като позиция.
Това беше моя последен пост по темата .... нека светлината бъде с теб приятелю O:)

ultra
11-24-2006, 03:32
Арее стигааа глупости.Кво пълните главата на детето с простотии.
Имам една книжка от 60-те-пише,че самозадоволяването води до слепота и умствена изостаналост.60-те години отдавна минаха и освен да ти става хубаво от скречовете и чикиите друго не виждам.
Ordained( High Priest) спри с тантрическите си глупости и слез на земята.

11-26-2006, 19:49
Възможно най-скоро спирай с мастурбацията. Този акт е противоприроден и рано или късно се налагат наказания според природните закони.
Ако толкова ти се прави 'нещо' си намери приятелка.
склонен съм да се съглася с човека, самозадоволяването наистина е противоприроден акт и трябва да има някакви последствия