PDA

View Full Version : korem4eto mi...



11-22-2006, 15:43
kak da svalq korema si ugasen e plss pomognete ina4e na dr mesta sam si extra ma toi pff...

kudravoto
11-22-2006, 15:47
koremni presi mila az seki den pravq po 180 i korem4eto mi e stegnato :wink:

karina_91
11-22-2006, 15:59
Daaaa i az bih ti prepory4ala koremni presi!

maiki
11-22-2006, 17:37
aaa,ti kato pravish po 180 presi na den za kolko vreme gore-dolu dobi stegnat korem?

Тудор
11-22-2006, 18:22
Шкембе се сваля само със стегнат хранителен режим, което не те съветвам, защото носи главоболия по-късно. Лошото обаче е, че момичетата ядът повече от необходимото. За пример, момите от класа ми ядът на всяко малко междучасие. Иди ги разбери откъде този апетит. Просто запомни едно - хранене само три пъти на ден. Ако не можеш, примири се с химерата "стегнат корем".
Поздрави.

rusalkata_
11-22-2006, 19:51
За пример, момите от класа ми ядът на всяко малко междучасие.

:shock: на всяко малко междучасие?леле ужас.
ами и аз те съветвам да правиш коремни преси всеки ден.започни с малко и постепенно увеличавай бройката докато стигне една прилична цифра(все пак не може да увеличаваш до 1000 :wink: ) :-D

Drakthul
11-23-2006, 07:40
Корем се сваля с правилен хранителен режим а.к.а диета за понижаване на килограмите .. :D

А на тия дето препоръчват коремни преси - гаранция, че дори не знаете как се изпълняват правилно .. първо се научете за какво се правят коремните преси .. отсега ви казвам, че не е за да топите мазнините на корема или да го стягате .. :idea:

Swinkenhoffer
11-23-2006, 10:04
^ за какво са тогава? :)

ProstoAz
11-23-2006, 12:28
^ за какво са тогава? :)

За стягане на мускулите, разбира се, които обаче обикновено не се забелязват, поради голямото количество сланини над тях... :lol:


Просто запомни едно - хранене само три пъти на ден. Ако не можеш, примири се с химерата "стегнат корем".

Не е вярно. [-X
На първо място за да се стопят тези мазнини, които споменах по-горе, освен че трябва да се правят кардио тренировки (тичане например), трябва и да се храниш поне 5 пъти на ден (тук вече ме мързи да обяснявам как по-точно трябва да изглежда и какво трябва да включва това хранене...дълго е :wink: ).

Drakthul
11-23-2006, 12:34
^ за какво са тогава? :)

В зависимост от бройката на сериите и повторенята - за увеличаване на коремните мускули ( размер ) или за орефляването им ..

И при желание за сваляне на мазнинките на корема вобще няна смисъл да правиш коремни преси, защото ( ако вобще ги правиш правилно ) само ще увеличиш размера на мускулите, а отгоре са мазнинките >>> още повече ще се издуеш, без видимо подобрение ..

Абе вобще не ми се обяснява .. диета му е майката и кардио .. 8)

SlaVen4eEto`
11-23-2006, 17:04
бягай,коремни преси,и не се тъпчи с храна.../т.е. яж нормално/

11-23-2006, 17:16
Шкембе се сваля само със стегнат хранителен режим, което не те съветвам, защото носи главоболия по-късно. Лошото обаче е, че момичетата ядът повече от необходимото. За пример, момите от класа ми ядът на всяко малко междучасие. Иди ги разбери откъде този апетит. Просто запомни едно - хранене само три пъти на ден. Ако не можеш, примири се с химерата "стегнат корем".
Поздрави.
Хаха колко си тъъъп. Какви главоболия ще има от един правилен хранителен режим, бе? Няма да боледува често и ще се чувства по-добре. Но нее, за теб хранителен режим е неква смотана диета. Нищо чудно че имаш такова разбиране, закво тогава въобще се обаждаш? Ядене само 3 пъти на ден, смотан отново. Яденето се разделя но повече порции през целия ден, а не всичко на 2-3 пъти. "Химерата" стегнат корем. Хахахахаххахахахаха.

kudravoto
11-23-2006, 17:17
aaa,ti kato pravish po 180 presi na den za kolko vreme gore-dolu dobi stegnat korem?

mi 3 meseca gi pravq bez da propuskam den oba4e!

Drakthul
11-24-2006, 07:59
aaa,ti kato pravish po 180 presi na den za kolko vreme gore-dolu dobi stegnat korem?

mi 3 meseca gi pravq bez da propuskam den oba4e!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ... леле ... добре, че не ги изпълняваш правилно, че не ми се мисли ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Palavoto_ezi4e
12-18-2006, 21:05
mila vij sq az bah 67 kg i za polovin godina stanah 50-51,qdqh 5 na den v malki koli4estva i polezna hrana>Zabravi za hlqba,zakuskite,Sladkoto.Qj pove4e oriz,kartofi plodove i mn ama mn pii voda.Tva vs s 3 pati na sedmica bqgane ti prepora4vam a ne fitnes,kato bqga6 na prasti v proti4en slo4ai krakata 6a ti stanat tip majki i 2 pati serii po50-100 koremni presi.I nai-vajnoto e da zapomni6 4e vs e v qdeneto,ako 6te i 100000000 presi da prai6 na den tva nema da ti pomogne [-X .....savet NE QJ SLED 6 CHASA.Uspehiiii :D :D :D

Master_88
12-22-2006, 15:42
Ако не спазваш хранителен режим и не махнеш тлъстинките е без значение колко коремни преси правиш. Те само стягат корема,но няма да ти махнат тлъстинките отгоре.

Пепи Пекторалиса
12-22-2006, 15:51
kak da svalq korema si ugasen e plss pomognete ina4e na dr mesta sam si extra ma toi pff...
Щом имаш корем само си мислиш, че на другите места си екстра. Просто си дебела, не можеш ли да го проумееш?! :shock:

03-24-2007, 16:56
За пример, момите от класа ми ядът на всяко малко междучасие.

:shock: на всяко малко междучасие?леле ужас.
ами и аз те съветвам да правиш коремни преси всеки ден.започни с малко и постепенно увеличавай бройката докато стигне една прилична цифра(все пак не може да увеличаваш до 1000 :wink: ) :-D

Sunshine_Of_Your_Life
03-24-2007, 17:09
kak pravi6 po 180 :shock: az gi pravq po 80 i mi e leko stegnat,za nqkade 1 men i polovina si stegnah korema ;-)

ProstoAz
03-24-2007, 17:10
Темата е стара!