PDA

View Full Version : Пъпки...



Оххх
11-22-2006, 21:28
Хора помогнете мазал съм се с хиляди кремове нищо не помага с тия пъпки. Аз ги стискам щото не мога да се търпа. Като ги стискам излизат ли повече или така си мисля ? Предложете как да се отървя от тях :?

suzanna
11-22-2006, 21:33
da gi stiskash e nai grubata greshka koqto mojesh da napravish - ako ne se zamursi i ne se poluchi nova i oshte po ujasna na sushtoto mqsto ostava beleg koeto sushto e gadno! mi to kremovete sa poslednata grija. nai veche si e do hormoni. otidi na endokrinolog ako problemut ti e naistina tolkova seriozen da ti pusne izsledvane na neobhodimite hormoni. a inache - znam che e mn tejko, ama gi maji sus spirt (kamforov ili borov) mn pomaga. kojata izsuhva i vednaga se beli, a tva kato e pupka nqma problem;)

azzzzzz
11-22-2006, 22:17
ami i az imah problem s teq pypki ama mnogo lek ama men si me drazneha i otidoh na kojen lekar gleda me kvo pravi prepisa mi 2-3 krem4eta da se maja sutrin ve4er dryn dryn i sq nqmam 1 pypka po liceto si seriozno...moq syvet e da otidesh i ti i 6e ti kaje kvo da praish v zavisimost ot kojata ti 6oto ako trygnesh da se lekuvash sam kakto pravqt po4ti vsi4ki 6e oslojnish ne6ata o6e pove4e aaa i v nikakyv slu4ai ne gi stiskai kolkoto i da sa otvratitelni golqma greshka e aide uspeh :D :D :D

Пепи Пекторалиса
11-22-2006, 22:22
da gi stiskash e nai grubata greshka koqto mojesh da napravish - ako ne se zamursi i ne se poluchi nova i oshte po ujasna na sushtoto mqsto ostava beleg koeto sushto e gadno! mi to kremovete sa poslednata grija. nai veche si e do hormoni. otidi na endokrinolog ako problemut ti e naistina tolkova seriozen da ti pusne izsledvane na neobhodimite hormoni. a inache - znam che e mn tejko, ama gi maji sus spirt (kamforov ili borov) mn pomaga. kojata izsuhva i vednaga se beli, a tva kato e pupka nqma problem;)
Я кажи какво общо има ендокринилога с акнето. :shock:
Еб*ти т*паците има тук!?! :shock:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!

11-23-2006, 12:23
Вярно ли е това че при стискането им се появяват все повече и повече ...

SlaVen4eEto`
11-23-2006, 17:10
аз ползвам Зинерит на мен не ми помага много обаче сестра ми няма нито една пъпка от него... то зависи много от лицето... O:)

Kaliq
11-23-2006, 18:25
Отиди на ДЕРМАТОЛОГ,а не на ендокринолог :) Това е единственния начин да ги излекуваш защото ще ти изпишат работи според кожата и вида на пъпките :wink: и аз имах пъпки и то подкожни с какво ли не ги мазах и нищо не им помогна докато не се реших да отида на дерматолог :!:

11-23-2006, 21:25
Отиди на ДЕРМАТОЛОГ,а не на ендокринолог :) Това е единственния начин да ги излекуваш защото ще ти изпишат работи според кожата и вида на пъпките :wink: и аз имах пъпки и то подкожни с какво ли не ги мазах и нищо не им помогна докато не се реших да отида на дерматолог :!:
pypkite moje da sa ot hormonalni problemi, zatva ne e losho kato ideq da se otide na endokrinolog

Пепи Пекторалиса
11-24-2006, 01:41
Отиди на ДЕРМАТОЛОГ,а не на ендокринолог :) Това е единственния начин да ги излекуваш защото ще ти изпишат работи според кожата и вида на пъпките :wink: и аз имах пъпки и то подкожни с какво ли не ги мазах и нищо не им помогна докато не се реших да отида на дерматолог :!:
pypkite moje da sa ot hormonalni problemi, zatva ne e losho kato ideq da se otide na endokrinolog
Ендокринилога се занимава с жлезите със вътрешна секреция. Не асоциирай само с хормони. Като не знаете, що пишете. :smt018 :smt017

[ConverseGirL]
11-24-2006, 20:32
Не се оплаквам от много пъпки, но имам мъничко досадни...Особено по челото..Ходя на козметик. Много съм доволна. Най-малкото, че там ти почистват лицето и най-вече премахват черните точки. Съветвам те да отидеш-трябва да има резултат 8)

11-24-2006, 21:54
Отиди на ДЕРМАТОЛОГ,а не на ендокринолог :) Това е единственния начин да ги излекуваш защото ще ти изпишат работи според кожата и вида на пъпките :wink: и аз имах пъпки и то подкожни с какво ли не ги мазах и нищо не им помогна докато не се реших да отида на дерматолог :!:
pypkite moje da sa ot hormonalni problemi, zatva ne e losho kato ideq da se otide na endokrinolog
Ендокринилога се занимава с жлезите със вътрешна секреция. Не асоциирай само с хормони. Като не знаете, що пишете. :smt018 :smt017
mi chast ot jlezite s vutreshna sekreciq tochno hormoni sekretirat
zadstomashnite, bubrechni...polovie jlezi...koito sekretirat tochno teq hormoni, ot koito se wliqe puberteta
Are ne mi kazvai, che ne znam, 6toto se pak s tva shte kandidatstvam

Пепи Пекторалиса
11-25-2006, 01:18
Отиди на ДЕРМАТОЛОГ,а не на ендокринолог :) Това е единственния начин да ги излекуваш защото ще ти изпишат работи според кожата и вида на пъпките :wink: и аз имах пъпки и то подкожни с какво ли не ги мазах и нищо не им помогна докато не се реших да отида на дерматолог :!:
pypkite moje da sa ot hormonalni problemi, zatva ne e losho kato ideq da se otide na endokrinolog
Ендокринилога се занимава с жлезите със вътрешна секреция. Не асоциирай само с хормони. Като не знаете, що пишете. :smt018 :smt017
mi chast ot jlezite s vutreshna sekreciq tochno hormoni sekretirat
zadstomashnite, bubrechni...polovie jlezi...koito sekretirat tochno teq hormoni, ot koito se wliqe puberteta
Are ne mi kazvai, che ne znam, 6toto se pak s tva shte kandidatstvam
Ще ти кажа, че нема да влезеш с тия знания. :wink:
Щом ми казваш, че панкреасът(които отделя инсулин), има общо с акнето. :lol:
Не ми се спори повече. :-D

kisS``me
11-25-2006, 10:34
Вземи си ЛЕПТЕН!Аз съм го ползвала и е много добър,но ще ти трябват поне 3/4 опаковки,за да има траен ефект :wink:

11-25-2006, 16:22
Отиди на ДЕРМАТОЛОГ,а не на ендокринолог :) Това е единственния начин да ги излекуваш защото ще ти изпишат работи според кожата и вида на пъпките :wink: и аз имах пъпки и то подкожни с какво ли не ги мазах и нищо не им помогна докато не се реших да отида на дерматолог :!:
pypkite moje da sa ot hormonalni problemi, zatva ne e losho kato ideq da se otide na endokrinolog
Ендокринилога се занимава с жлезите със вътрешна секреция. Не асоциирай само с хормони. Като не знаете, що пишете. :smt018 :smt017
mi chast ot jlezite s vutreshna sekreciq tochno hormoni sekretirat
zadstomashnite, bubrechni...polovie jlezi...koito sekretirat tochno teq hormoni, ot koito se wliqe puberteta
Are ne mi kazvai, che ne znam, 6toto se pak s tva shte kandidatstvam
Ще ти кажа, че нема да влезеш с тия знания. :wink:
Щом ми казваш, че панкреасът(които отделя инсулин), има общо с акнето. :lol:
Не ми се спори повече. :-D
nqkude da sum go kazala....are pokaji mi che ne vijdam
kazah che mng ot jlezite s vutreshna sekreciq otdelqt hormoni i ti dadoh primer. vzemi se nauchi da chetesh

christina_aguilera
11-25-2006, 20:50
Вече има 14515415451541 теми по въпроса.По-добре провери в търсачката.Даже на няколко пъти съм писала какво наистина помага.
btw,недей да ги стискаш,че се възпаляват така :wink:

MoPcKu^rJ|aPyC
11-25-2006, 21:42
]Не се оплаквам от много пъпки, но имам мъничко досадни...Особено по челото..Ходя на козметик. Много съм доволна. Най-малкото, че там ти почистват лицето и най-вече премахват черните точки. Съветвам те да отидеш-трябва да има резултат 8)

и аз така правя , един път на два месеца ходя на козметик , и съм много доволен.орбвай :wink: