PDA

View Full Version : Проблем с килограмите ... ?



sledko_f>93
11-23-2006, 16:11
зьравейте. Проблема ми е 4е откакто ми дойде (преди 2 години) ка4их 10 кила та и оторе :smt010 Ужасно искам ДА ГО МАХНА ОТ СЕБЕ СИ!
Не ям много, но кати хапна нещо и ми се лепи. Пробвах да ям 4есто и по малко, но от този на4ин на хранене ми се издува коремът :smt017
Незнам какво да няправя. ти4ахме с едно фр в парка, но от това трупам мускули и става още по-зле. =; искам първо да отслабна и после да тренирам за мускули.
Сори ако темата е тъпа, но за мен е важно.
Благодаря на всеки който даде съвет. ;-)

sledko_f>93
11-23-2006, 16:13
зьравейте. Проблема ми е 4е откакто ми дойде (преди 2 години) ка4их 10 кила та и оторе :smt010 Ужасно искам ДА ГО МАХНА ОТ СЕБЕ СИ!
Не ям много, но кати хапна нещо и ми се лепи. Пробвах да ям 4есто и по малко, но от този на4ин на хранене ми се издува коремът :smt017
Незнам какво да няправя. ти4ахме с едно фр в парка, но от това трупам мускули и става още по-зле. =; искам първо да отслабна и после да тренирам за мускули.
Сори ако темата е тъпа, но за мен е важно.
Благодаря на всеки който даде съвет. ;-)
Сори забраих да се логна :wink:

Amayo
11-23-2006, 16:25
Е кфо ядеш? Пробва ли с фитнес или разни тай бота каланетики..?

^sladyranka`
11-23-2006, 16:40
Konsoltirai se s lekar !Ne e normalno da ka4i6 10 kg

SlaVen4eEto`
11-23-2006, 16:52
ами.. ходи на тае-бо и една малка диета и 6те отслабнеш
аз ходя на тае-бо и ми помага ... свалям по малко ама свалям :-k

sledko_f>93
11-23-2006, 17:42
Konsoltirai se s lekar !Ne e normalno da ka4i6 10 kg
daje i za 2 godini ?

christina_aguilera
11-23-2006, 18:16
А колко си висока?Колко тежиш сега? Щото ако си била няква кльощава и да качиш 10 кг е нормално,но ако имаш наднормено тегло по добре отиди на диетолог и да минеш на някаква диета.

^sladyranka`
11-24-2006, 19:37
Konsoltirai se s lekar !Ne e normalno da ka4i6 10 kg
daje i za 2 godini ?

Ami da !Prosto mislq 4e ne e normalno.Na men naprimer mi doide za prav pat predi 4 godini i da sam bila kam 42 kg ,a sega sam 50(est imam razlika vav viso4inata).Za tova mislq 4e ne e normalno.Prosto za da si spokoina se obarni kam lekar !

TikiraYang
11-24-2006, 19:50
hah a we za 2 godini bila kachila 10 kila az za 2 godini kachih 22 kilograma predi dwe godini bqh tochno 46 kilograma,a sega sam okolo 67 da otbeleja che sam na 17 i sam wisok 1.72 taka che nqma kakwo da se pritesnqwash pochni da hodish na fitness,koremni presi i t.n

summer_summer
11-27-2006, 12:26
зьравейте. Проблема ми е 4е откакто ми дойде (преди 2 години) ка4их 10 кила та и оторе :smt010 Ужасно искам ДА ГО МАХНА ОТ СЕБЕ СИ!
Не ям много, но кати хапна нещо и ми се лепи. Пробвах да ям 4есто и по малко, но от този на4ин на хранене ми се издува коремът :smt017
Незнам какво да няправя. ти4ахме с едно фр в парка, но от това трупам мускули и става още по-зле. =; искам първо да отслабна и после да тренирам за мускули.
Сори ако темата е тъпа, но за мен е важно.
Благодаря на всеки който даде съвет. ;-)
hmm awe ne moje6 da natrupa6 tolko mnoogo muskuli ... vaobrazqva6 si ne6to
vajno e da sportuva6 i ti4aneto mi se vijda dobyr variant ako ne ti se davat pari za dr trenirovki ... oba4e trqbva da ne se otkazva6 sled 2 sedmici 6toto efekta ne idva barzo no za smetka na tova e mn dobyr :lol:

koalka
11-27-2006, 13:11
Ако тръгнеш на фитнес и там си правиш кардиото и комбинираш с НВД мисля,че няма да имаш проблем.

sledko_f>93
11-28-2006, 15:51
ok a moje li nqkoi dakaje nqkoi uprajneniq ?????
Koi kakvi i za kakvo sa ??????

perky_girl
11-28-2006, 16:35
Плуването помага най-много само това ще ти кажа! То прави тялото просто иделано ;-)
Така тъкмо ще се научиш да плуваш добре и лятото ще ти е гот на морето,защотот малко хора могат,а и ще имаш готино тяло :wink:

rip_curl_girl_5
11-28-2006, 17:29
abe s risk da se povtorq mislq 4e s TAE-BO i pravilno hranene ,ne moje da nqma rezultat....opitai i ako nqma 6e ti nateji ....togava opitai s lekar.....uspeh.....! :D

macy_day_parade
11-30-2006, 08:10
Започни да се храниш в зоната!30 мин разходки на ден са достатъчни!А калаенетиката е истинско чудо!!! :shock:

Mo6no4
11-30-2006, 09:27
Трябва да следиш да ядеш по-мако калории отколкото изразходваш. Аз го правя с компютърната програмата Fitnes Assistant. Всъщност го правех. Трябва пак да започна, че съм яко дебел. Ще ти кажа, че има ефект. Трудното е, че трябва доста воля.


Друго попринцип се ограничавай от хлюб, тестени продукти, сладки и всякакви такива работи. Не яж и много плодове. Хапвай по-скоро месо. Може и да е калорично, но за разлика от горе изброените нахранва.

crazy_vely
12-01-2006, 18:39
Плуването помага най-много само това ще ти кажа! То прави тялото просто иделано ;-)
Така тъкмо ще се научиш да плуваш добре и лятото ще ти е гот на морето,защотот малко хора могат,а и ще имаш готино тяло :wink:
^Напълно подкрепям! \:D/

nqma da kaja
12-01-2006, 21:21
ta zna4i tova e pulna glupost koeto go kazva6..... naduva ti se korema ot malkoto i po 4esto hranene ili puk ka4va6 muskulna masa ot ti4ane.... ne sum 4el otgovorite ama az moq 6te ti go dam dano ti e ot pomo6t.... trqbva ti volq i leka promqna v hraneneto i ti4aneto zaduljitelno ... dori za posle ti preporu4vam fitness i bez da te e strah 4e 6te ka4i6 muskyli(ne e tolkoz lesno) zna4i trqbva da qde6 samo beltu4ini i plodove a vuglehidratite minimalno ako ne izob6to da gi nqma :) tova zna4i da qde6 mlqko qica sirene mesa plodove i zelen4yci v ymeeni koli4estva a za sladko i hlqb oriz ili kartofi prosto zabravi :) i ti4aneto 30 min bez da pravi6 po4ivki :) i ne se otkazvaj ti4aneto se y4i sus vseki sledva6t put 6te e po lesno :) yspex

evil_lady_in_black
12-02-2006, 09:10
Само разделно хранене това е истината

Drakthul
12-02-2006, 10:02
Само разделно хранене това е истината

Истината .. за какво? .. :lol: :lol: :lol:

evil_lady_in_black
12-02-2006, 12:13
за нормално тегло и хубаво тяло. Аз съм на разделно хранене :
1.Ограничавам се от сладките неща защото от тях има пъпкиииии
2.Повече салатки,плодове и зеленчуци
3.Ограничаваш се от храни с висок процент въглехидрати и мазнини
и това е то не е много трудно :wink:

Drakthul
12-02-2006, 13:25
за нормално тегло и хубаво тяло. Аз съм на разделно хранене :
1.Ограничавам се от сладките неща защото от тях има пъпкиииии
2.Повече салатки,плодове и зеленчуци
3.Ограничаваш се от храни с висок процент въглехидрати и мазнини
и това е то не е много трудно :wink:

Ама идея си нямаш какво значи разделно хранене ..

А тва, че било за нормално тегло и хубаво тяло - бХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ ..

Поинтересувай се малко, в нета има доста матеряли за разделното хранене .. :)

12-02-2006, 15:36
за нормално тегло и хубаво тяло. Аз съм на разделно хранене :
1.Ограничавам се от сладките неща защото от тях има пъпкиииии
2.Повече салатки,плодове и зеленчуци
3.Ограничаваш се от храни с висок процент въглехидрати и мазнини
и това е то не е много трудно :wink:

Ама идея си нямаш какво значи разделно хранене ..

А тва, че било за нормално тегло и хубаво тяло - бХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ ..

Поинтересувай се малко, в нета има доста матеряли за разделното хранене .. :)
razdelnoto hranene precakva zdraveto i izob6to ne e tva deto ti go kazva6 :D:D:D

Drakthul
12-03-2006, 09:59
за нормално тегло и хубаво тяло. Аз съм на разделно хранене :
1.Ограничавам се от сладките неща защото от тях има пъпкиииии
2.Повече салатки,плодове и зеленчуци
3.Ограничаваш се от храни с висок процент въглехидрати и мазнини
и това е то не е много трудно :wink:

Ама идея си нямаш какво значи разделно хранене ..

А тва, че било за нормално тегло и хубаво тяло - бХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХ ..

Поинтересувай се малко, в нета има доста матеряли за разделното хранене .. :)
razdelnoto hranene precakva zdraveto i izob6to ne e tva deto ti go kazva6 :D:D:D

Обърка се нещо .. аз още нищо не съм казал за разделното хранене .. :lol: :lol: :lol:

sledko_f>93
12-03-2006, 17:01
Трябва да следиш да ядеш по-мако калории отколкото изразходваш. Аз го правя с компютърната програмата Fitnes Assistant. Всъщност го правех. Трябва пак да започна, че съм яко дебел. Ще ти кажа, че има ефект. Трудното е, че трябва доста воля.


Друго попринцип се ограничавай от хлюб, тестени продукти, сладки и всякакви такива работи. Не яж и много плодове. Хапвай по-скоро месо. Може и да е калорично, но за разлика от горе изброените нахранва.
A taq programa ot kade da q izteglq bezplatno? Se platena q namiram. =;

kristin_
12-03-2006, 17:59
ами.. ходи на тае-бо и една малка диета и 6те отслабнеш
аз ходя на тае-бо и ми помага ... свалям по малко ама свалям :-k

и аз ходя и страшно мн ми помага а също не ям след 5h

12-03-2006, 19:09
Трябва да следиш да ядеш по-мако калории отколкото изразходваш. Аз го правя с компютърната програмата Fitnes Assistant. Всъщност го правех. Трябва пак да започна, че съм яко дебел. Ще ти кажа, че има ефект. Трудното е, че трябва доста воля.


Друго попринцип се ограничавай от хлюб, тестени продукти, сладки и всякакви такива работи. Не яж и много плодове. Хапвай по-скоро месо. Може и да е калорично, но за разлика от горе изброените нахранва.izteglih si programkata, no moje li da obesnish kak po to4no se raboti s neq :wink:

sledko_f>93
12-04-2006, 07:29
Трябва да следиш да ядеш по-мако калории отколкото изразходваш. Аз го правя с компютърната програмата Fitnes Assistant. Всъщност го правех. Трябва пак да започна, че съм яко дебел. Ще ти кажа, че има ефект. Трудното е, че трябва доста воля.


Друго попринцип се ограничавай от хлюб, тестени продукти, сладки и всякакви такива работи. Не яж и много плодове. Хапвай по-скоро месо. Може и да е калорично, но за разлика от горе изброените нахранва.izteglih si programkata, no moje li da obesnish kak po to4no se raboti s neq :wink:

Ei molq vi kajete kade da q namera bezplatno v neta. PLS [-o<