PDA

View Full Version : Moderated: Появиха ми се 2-3 червени точки, като малки пъпки



11-25-2006, 01:00
Аз съм от София, искам да задам 1 въпрос.Значи преди 2 дни с приятелката ми правихме за пореден път секс, искам да кажа че беше просто 1 път от многото. На сутринта като бях до тоалетната и погледнах към пениса ми, забеляязах 2-3 червени точки, приличащи на малки пъпки, доста трудно забележими, по главичката на пениса. И това е, трябва ли да се претеснявам или е нещо нормално.Всеки път го правим без презерватив от доста време насам, но до сега не се беше случвало, и се чудя само ли ще се махне, трябва ли да предприема нещо...нека някой който е в час, малко да ми отвори очите хаха :)
благодаря предварително

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Kitana
11-25-2006, 18:14
mi iz4akaj 1-2 dena dano da se mahnat .. ako li ne ti4ai na 4i4o doktor za da ne se okajat gubi4ki samo :) ina4e ami mn 4e 6te pravish ne6to... trqbva tova ne ti e igra4ka ///

panterata
11-25-2006, 20:40
ако не се махнат до няколко дена отиди на лекар :) мисля че не е нищо сериозно

11-25-2006, 23:01
eми и аз мисля че не е сериозно. защото се появиха от нищото изведнъж, смисъл с приятелката ми не сме заедно от вчера, правим секс без презерватив от доста време, и хаха изведнъж тия неща, без болка без нищо, а и не съм не хигиеничен, доста странно...

anonymity
02-24-2007, 11:40
i az sam sy6tiq deba maamu..... i pri mene e taka ..... i v kraina smetka nqkoi razbra li na kakvo se daljat teq p1p4ici?