PDA

View Full Version : Интересен тест



e_l_i_z_a
11-25-2006, 10:00
Хмм...това тестче ми привлече вниманието.Пробвайте го и вие.
http://www.maxima.bg/bg/library/zadoma/psihosextip/VIII.htm

e_l_i_z_a
11-25-2006, 10:02
Всъщност самият сайт е много добър според мен.
http://www.maxima.bg/bg/library/zadoma/psihosextip/main.htm

nikinkaaa
11-25-2006, 10:45
Много готинко

11-25-2006, 11:08
Много готинко

ВАШАТА ТЕНДЕНЦИЯ В ОБЛЕКЛОТО

Вие сте впечатлителна и твърде лесно се влияете от другите или от модата. Непрекъснато сте в търсене на новото, на стимули, на силни усещания. Резултатът: изглеждате като типичната жертва на модата и като цяло се обличате прекалено показно, прекалено екстравагантно и често пъти не съвсем подходящо за вас. Изобщо не ви идва на ум, че коженото палто не подхожда за училищно тържество. Или че съвсем не върви да прибирате детето си от училище с къса кожена пола.

КАК ДА СЕ ГРИЖИТЕ ЗА ВЪНШНИЯ СИ ВИД

Тялото ви говори много за вас, срещу вас, въпреки вас. Прикрийте своите свръхсексуални склонности или ги запазете като изненада. Когато отивате на работа или на пазар, не е най-подходящо да носите дълбоки деколтета или пък скъсани джинси, през които се вижда дупето ви. Покажете се като малко по-сериозна. Отделете си кът в гардероба за класическо облекло, с два-три костюма, които можете да използвате във (почти) всякакви случаи.

nikinkaaa
11-25-2006, 11:10
Много готинко

ВАШАТА ТЕНДЕНЦИЯ В ОБЛЕКЛОТО

Вие сте впечатлителна и твърде лесно се влияете от другите или от модата. Непрекъснато сте в търсене на новото, на стимули, на силни усещания. Резултатът: изглеждате като типичната жертва на модата и като цяло се обличате прекалено показно, прекалено екстравагантно и често пъти не съвсем подходящо за вас. Изобщо не ви идва на ум, че коженото палто не подхожда за училищно тържество. Или че съвсем не върви да прибирате детето си от училище с къса кожена пола.

КАК ДА СЕ ГРИЖИТЕ ЗА ВЪНШНИЯ СИ ВИД

Тялото ви говори много за вас, срещу вас, въпреки вас. Прикрийте своите свръхсексуални склонности или ги запазете като изненада. Когато отивате на работа или на пазар, не е най-подходящо да носите дълбоки деколтета или пък скъсани джинси, през които се вижда дупето ви. Покажете се като малко по-сериозна. Отделете си кът в гардероба за класическо облекло, с два-три костюма, които можете да използвате във (почти) всякакви случаи.
Пак забравих да се логна ](*,) Т`ва са ми резултатите

lunnoto_momi4e
11-25-2006, 11:16
Готин е! :wink:

11-25-2006, 11:36
pulna prostotiq, izlqzoh to4no tozi tip hora, koito nai-mn mrazq i sum korenno razli4na ot tqh

strange__
11-25-2006, 11:58
pulna prostotiq, izlqzoh to4no tozi tip hora, koito nai-mn mrazq i sum korenno razli4na ot tqh
И на мене така ми излезе :lol: тоя тес ме изкара адски необщителна и затворена,което не е съвсем вярно :wink: На такива тестове не вярвам,но въпреки това винаги си ги правя,защото ми е мн забавно :-D

Jamalska
11-25-2006, 12:05
Хаха аз с абсолютно еднакъв резултат излязох и А и Г..пъъълните противоположности

drawers
11-25-2006, 15:54
само психологическият профил ми е верен. другите работи-не.

Kako
11-25-2006, 16:08
Яко :)

ComiX
11-25-2006, 17:25
Хаха аз с абсолютно еднакъв резултат излязох и А и Г..пъъълните противоположности

10 пъти Г и 9 пъти А ... Същата работа! :lol:

^sladyranka`
11-25-2006, 18:32
Mn e gotino !

11-26-2006, 01:55
Хаха аз с абсолютно еднакъв резултат излязох и А и Г..пъъълните противоположности

И моите резултати са същите... :-k

i'm so excited!
11-26-2006, 11:05
мойто па излезе вярно

miloto_girl_4e
11-26-2006, 13:08
:arrow: ВАШИЯТ ПСИХОЛОГИЧЕСКИ ПРОФИЛ

По-скоро не се чувствате уютно и не ви е лесно в присъствието на други. Винаги се страхувате, че ще ви съдят прекалено строго. Лесно се разстройвате от критики, чувствате се отчаяна и очите ви се насълзяват дори при намек за неодобрение. Поради тази причина имате склонност да се самоизолирате, да ограничавате връзките си (понякога сте изключително притеснителна) и да избягвате социални или професионални дейност, които включват важни контакти или срещи с хора.


ВАШАТА ТЕНДЕНЦИЯ В ОБЛЕКЛОТО

Правите всичко възможно, за да не бъдете забелязана. Имате склонност да се обличате твърде дискретно, без сексапил, да се сливате с интериора. Освен това, имате фобия от бутици и продавачки и това е една от основните причини да не отидете да си купите каквото и да било. В същото време, като че ли винаги носите едни и същи дрехи и без усилие си купувате подобни на тях. Външният ви вид е по-скоро тъжен, определено не съвсем модерен и често пъти доста непривлекателен.


КАК ДА СЕ ГРИЖИТЕ ЗА ВЪНШНИЯ СИ ВИД

Започнете като изпразните гардероба си и дадете всичките си дрехи на някоя благотворителна организация. Това ще ви накара най-сетне да отидете на покупки. Помолете някоя приятелка да ви придружи, ако смятате, че няма да можете да обиколите всичките бутици сама. След това съзнателно изберете дрехи, които са съвсем различни от това, което обикновено носите. Може би не съвсем екстравагантни, но поне малко по-актуални.




Определено това не се отнася за мен :!: [-X

11-26-2006, 13:36
лелеееееее, а аз се хванах да го правя целия ахахаха :smt005