PDA

View Full Version : Закъснява ми седмица....



™bLaCk`RoSe™
11-25-2006, 19:56
Имам цикъл от 6 години.До сега ми беше много редовен.Закъснение най-много с ден.Но от 1 година насам си идва когато иска.Един месец ме пропусна незнайно от какво и от тогава...Мислех си че е от нерви или нещо друго.Сега ми закъснява вече седмица и ми е леко притеснено от какво е.100% не съм бременна.За толкова години не ми се е случвало такова нещо.Пих аспирин.Даже всеки ден от няколко дни насам,но ефект никакъв.Мисля да отида на лекар вероятно другата седмица.Та приемам съвети какво да правя,за да ми дойде и да пропусна гинеколога :)Мерси ви много

panterata
11-25-2006, 20:36
сигурно не ти идва от притеснение , недоспиване или нещо такова :) не се притеснявай и ще ти дойде :) ако продалжава да ти идва когато си поиска отиди на лекар и ще ти изпишат някви хапченца спокойно :)

LiGLa`
11-25-2006, 20:58
Da be da, otivai na lekar, nqma nishto strashno, moje da sa ti se oburkali hormonite, az sushto sum taka, idvashe mi sig 2 godini normalno, no sled tova zapochna prez mesec dva! Zapochnaha da me tupchat s hormonalni hapcheta, no rezultat nikakuv! Sled tova zapochnah s kitaiski metodi i gore dolu neshtata se stabiliziraha...
Uspeh!

™bLaCk`RoSe™
11-25-2006, 22:03
Мерси много.И на мен ми бяха споменавали нещо за хормоните.Остава да си чакам пък да видиме :wink: