PDA

View Full Version : Moderated: Боли ме, когато пишкам и усещам тежест в таза



mi6kata
11-27-2006, 11:16
Imam nujda ot pomo6t!Adski me boli kogato pi6kam,i ose6tam tejest v taza,ot 1 godina ne mi e idval cikala,dosta 4esto mastrybiram!Ima li ne6to,koeto da e povlqalo ot tofa 4e mmastrybiram,dali sam se povredila!Help!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

11-29-2006, 16:13
Imam nujda ot pomo6t!Adski me boli kogato pi6kam,i ose6tam tejest v taza,ot 1 godina ne mi e idval cikala,dosta 4esto mastrybiram!Ima li ne6to,koeto da e povlqalo ot tofa 4e mmastrybiram,dali sam se povredila!Help!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
:-s една година без цикъл?
не си ли се консултирала с лекар??
задължително отиди!!!!!!!
за да нямаш цикъл и да те боли при ориниране имаш някакъв вътрешен проблем,който трябва да се намери...не губи време!

ABSOLUTme
11-29-2006, 17:44
ako si ot teq pikli,koito hodqt s gol krust posred zima,ni6to 4udno da te boli krust,taz,qi4nici i t.n. [-(
tova s cikula su6to ne e normalno,moje bi ima6 nqkakvi hormonalni naru6eniq.po-dobre potursi ginekolog,nie ne mojem da i pomognem,no ako temata ne e ebavka,zna4i ima6 seriozen problem :!:
p.s.bolkite edva li imat ne6to ob6to s masturbaciqta,osfen ako ne si zavira6 razni raboti vuv vlagali6teto i po toq na4in si si dokarala nqkoq infekciq.. :smt011