PDA

View Full Version : koito moje da pomaga



gazarka
11-29-2006, 20:13
za6to kogato si sloja fon dio ten kogato sum na u4ili6te do kraq na 4asovete se iztriva nqkak si(ne polzvam evtini)ako e za okolo 2-3 4asa si stoi perfektno no posle nqkak si mi se triqt kajete nqkoi trik za zadarjane po dalgo fon dio tena na liceto pls!polzvah mnogo i razli4ni marki i vse ne stava.

Zahara
11-29-2006, 20:42
Зависи дали добре слагаш отгоре пудрата, а ако изобщо не слагаш няма как да се задържи фон-дьо-тена :)

IdiOtKa
11-30-2006, 15:27
не мога да разбера защо сладате такива боклуци по лицето си маина ..смисал тъпо ми изглежда ....

gazarka
11-30-2006, 18:52
mi spored men puk e mnogo po qko s fon dio ten liceto izglejda po jivo zdravo!az imam hubava koja i nqmam pupki no pak polzvam 6toto pove4e mi haresva

evil_lady_in_black
12-01-2006, 06:46
mi spored men puk e mnogo po qko s fon dio ten liceto izglejda po jivo zdravo!az imam hubava koja i nqmam pupki no pak polzvam 6toto pove4e mi haresva
](*,) ](*,) ](*,) Абе момиче лицето ти изглежда като на някоя кукла и ще ме извиниш но аз и на хора по уличата такива като тебе напудрени и нагримирани с тонове сенки , им казвам че са точно като курви ( не се обиждай ) ама си е така ! Приличате точно като некфи курвички на които преди малко са им исипали чувал с брашно на глават #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

nikinkaaa
12-01-2006, 11:13
Ех майко и тази ли тема ще се превърне в спор...?!?
evil lady in black всеки има право на избор.Нали така? :wink:
:arrow: И по темата ако сложиш пудра от горе се съмнявам , че ще се махне ;) Айде усех с гримирането! :D

die_die_my_darling
12-01-2006, 11:14
не мога да разбера защо сладате такива боклуци по лицето си маина ..смисал тъпо ми изглежда ....

gazarka
12-01-2006, 13:55
koi e kazal 4e slagam mnogo senki i izglejdam kato kurva?!!!!!!!!!!!az slagam malko fon dio ten za da izglejda liceto priqtno i hubavo!ne slagam s edin ton po tumen ot moq i edin kilogram!!!!!!zna4i modelite koito gleda6 po spisaniqta nai 4esto tezi koito reklamirat kremove(za6toto az se grimiram kato tqh)s 4ista koja ti izglejdat kato kurvi taka li????????? ](*,) ](*,) ](*,)