PDA

View Full Version : AKNE-kak da se spravim snego?



haily
11-30-2006, 13:36
Zdraveite,hora! predpolagam 4e dosta ot vas imat nqkvi problemi s kojata na liceto-v smisul akneto :oops: az imam problem s tova i iskam da vi pomogna i na vas.zna4iiiii....
1) naistina ne e hubavo da istiskvate pupkite,no ako sa mn grozni se nalaga,no zaduljitelno s 4isti race :!:
2)ne polzvaite kuvto vi doide na um produkt ili puk nqkukuv popadnal vi v rucete :arrow: ...nai dobre se posuvetvaite s dermatolog-toi 6te vi obqsni vsi4ko i nai veroqtno 6te vi pomogne
3)dermatologut 6te vi obqsni za6to ne trqbva da hodite na "vul6ebniq" :-D kozmetik....kogato sprete pose6teniqta si pupkite otnovo 6te "izbiqt"naqve.
4)6te vi preporu4am nqkolko produkta,koito pone na men mi pomagat...i da vi predopredq 4e po princip produktite koito sa efikasni sa i ne mnogo evtini:
LEPTEN--kategoei4no NE :smt012 .tozi bukluk ne pomaga ni nai malko,naprotiv pri pove4eto hora koito poznavam izpolzvali LEPTEN (vkliu4itelno i az),toi vlo6ava ne6tata mn pove4e.a i ne sum 4ula nito ot edin 4ovek (osven onezi platenite ot reklamata) 4e LEPTEN mu e pomognal.taka 4e NE SE PRECAKVAITE_NE GO KUPUVAITE !!! :smt018 :smt011
drug produkt....Skioren.toi pomaga.tova e krem koito mojete da namerite po aptekite na cena okolo 17 lv.
losioni: 'ACNE out' -no6ten i dneven.tozi losion moje da se izpolzva za po4istvane predi SKINOREN .varirat mejdu 5 i 8 lv.
na nqkoi pomaga su6to-salicilov spirt 3% (ot aptekata)-toi izgarq pupkite
a sega az li4no izpolzvam ZINERIT,koito e efikasen i ima efekt.toi struva okolo 15 lv.
emi tva e,dano s ne6to vi pomogna,za6toto znam kolko e gadno da si s akne :smt009
USPEH :-D