PDA

View Full Version : noktite mi



mimZzZ
11-30-2006, 21:11
ne znam dali to4no tuk e podhodq6toto mqsto no mn se 4udih dade da pusna tazi tema imam problem s noktite prekaleno meki sa i moga da si gi guna bez dori da me zaboli ako znaete kak moga da i gi napravq po qki kazvaite pls vinagi sa mi bili taka meki i otvratitelni dori ne moga i manikiuri da imam za6toto kato sa meki i se "4upat" i e kofti pls kajete s ne6to da gi maja li kakvo da pravq mersi predvaritelno na vs

hforce
11-30-2006, 22:20
M sum oba4e sum metul i si puskam nokti za da moga da si gi lakiram posle v 4erno 8) az li4no gi maja sus zazdravitel na "Perfect" zelen na cvqt (smisul v 6i6encetoe zeleno, ina4e kato go namaje6 sedi kato bezcveten lak) no nqma mnogo mnogo efect ta sega su tursa nqkuf koito da popiva (nekfi kato lako4istitel bili ama ne sum vijdal do sega) kazvali sa mi 4e te bili nai-dobri

marina star
12-01-2006, 03:44
probvai zazdravitelite na avon mnogo sa dobri

mimZzZ
12-01-2006, 04:08
na men mi kazaha da si gi maja s iod ama ne6to ne si go predstavqm tova po nqkolko pyti na den da si gi maja i to to6no s tova

evil_lady_in_black
12-01-2006, 06:11
Какъв йод бееее ????? С най-обикновен заздравител за нокти има го в всеки козметичен магазин.

nikinkaaa
12-01-2006, 11:55
Какъв йод бееее ????? С най-обикновен заздравител за нокти има го в всеки козметичен магазин.
И йодат помага :wink: И то доста препоръчвам ти го!

Kisses_P
12-01-2006, 14:31
Йодът помага.Опитай с него.До колкото знам чупенето на нокти е в резултат на липса на достатъчно калций в организма ако не се лъжа.

HeCu
12-01-2006, 15:14
най-доброто за подхрадване на ноктите е Nail Beauty Oil na perfect :wink: по 2-3 пъти на ден нанасяне върху ноктите и за 3 седмици щи се оправят O:) аз лично съм много доволна :lol:

crazy_vely
12-01-2006, 17:19
probvai zazdravitelite na avon mnogo sa dobri
Да наистина.А и не са скъпи-мисля,че са около 5 лева.Пробвай ги-мажи ги всеки ден и след няколко седмици ще получиш ефект.Аз пробвах и много ми помогна,а имах същия проблем като твоя.

ninsy
12-01-2006, 19:07
другия варянт е да отидеш на маникюр и да ти оплътнят ноктите с гел

Joey Tempest
12-01-2006, 21:35
probvai zazdravitelite na avon mnogo sa dobri
Да наистина.А и не са скъпи-мисля,че са около 5 лева.Пробвай ги-мажи ги всеки ден и след няколко седмици ще получиш ефект.Аз пробвах и много ми помогна,а имах същия проблем като твоя.
На мен ми се налага да имам дълги нокти на дясната ръка, тъй като съм китарист и свиря не само с перо, но и с пръсти. В интерес на истината не си мажа ноктите с нищо, тъй като засега са доста здрави, но майка ми, както и мои колеги, използват заздравители на Avon и непрекъснато ми ги препоръчват. Ефикасни са. Така че ви ги препоръчвам и аз. :)

mimZzZ
12-01-2006, 22:02
tezi zazdravitel4eta na Avon sym gi polzvala i efekta be6e krygla nula iskam ne6to edva li ne predpisano ot lekav smisal da ne e zazdravitel a kakto kazah iod ili tam ako ima ne6to dr zamazane koeto da pomogne "Nail Beauty Oil na perfect" tova kakvo 6te re4e ako moje6 da mi dade6 nqkva harakteristika ili opisanie 6te e super

ABSOLUTme
12-02-2006, 14:11
Йодът помага.Опитай с него.До колкото знам чупенето на нокти е в резултат на липса на достатъчно калций в организма ако не се лъжа.
kalcii? :-s 4e noktite ne sa kosti..
se edno,zemi si drajeta Mertz ili nqkvi drugi vitamini ot grupi A i B!te sa za hubava kosa i koja + zdravi nokti!ne e lo6o da si vzeme6 i birena maq na Soma,az li4no q vzimam ot 10godini(uj po 1-2 na den,ama kogato se setq :lol: ) i mn mi pomaga - neam pupki,noktite mi sa perfe i taka :-D
a ina4e ne gi 4opli(ako go pravi6) i si gi lakirai sus zazdravitel i otgore drug lak i taka 6te ti stanat po-zdravi :D

DevilWish
12-02-2006, 14:31
Миии аз имам заздравител от Ейвън и не ми помага грам ,а много искам да ми са здравички...

HeCu
12-03-2006, 16:04
MimZzZ Nail Beauty Oil е безцветна течнос нещо подобно на олио гадно е когато го нанасяш върху ноктите защото е много мазно но има голям ефект :wink: можеш да го намериш всеки козметичен магазин и цената му е около 2 лв :) Според мен си заслужава да си го вземеш ;-)

mp3f
12-04-2006, 15:38
probvai zazdravitelite na avon mnogo sa dobri
Da dobri sa,no na Oriflame sa po-dobri [-(

BLaCk_LaDY_
12-04-2006, 15:40
iod rulz :lol: