PDA

View Full Version : хайде момЧета...



12-01-2006, 12:18
такам...ясно ми е че повечето си падат по по-наконтени мацки (смисъл повече грим,скъпи дрешки силно изрусени коси и т.н.),но ми е интересно има ли такива,които си падат повече по по обикновените момичета (почти никакъв грим или дори да лисва,дънки и маратонки и т.н)

Пепи Пекторалиса
12-01-2006, 12:20
Не, нормално е да се харесват по-поддържани момичета.
Утре ще кажете що не харесвате дебелите и грозни!?!? :shock:

Drakthul
12-01-2006, 12:46
такам...ясно ми е че повечето си падат по по-наконтени мацки (смисъл повече грим,скъпи дрешки силно изрусени коси и т.н.),но ми е интересно има ли такива,които си падат повече по по обикновените момичета (почти никакъв грим или дори да лисва,дънки и маратонки и т.н)

Всъщност, мен лично, прекално наконтените мадами ама хич не ми харесват, а едно момиче ако си е хубаво, то ще си личи, без значение дали е с дрехи за 1000 лв. или с нещо по-скромно, но стилно за 200 лв. .. грима или многото грим, за мен е голям недостатък, с него една мацка ясно показва, че е адски комплексирана и въпреки хубавите й черти има много кусури по лицето които прикрива с грим, малкото или необходимото грим са достатъчни, няма нужда да стават мумии .. :)

Пепи Пекторалиса

Батка, за всеки влак си има пътници .. и ми е много интересно какво разбираш под 'дебели' и най-вече под 'грозни' щот това са много разтегливи понятия .. :roll:

Пепи Пекторалиса
12-01-2006, 13:36
Пепи Пекторалиса

Батка, за всеки влак си има пътници .. и ми е много интересно какво разбираш под 'дебели' и най-вече под 'грозни' щот това са много разтегливи понятия .. :roll:
дебело - ами за всеки е различно аз за дебело момиче приемам горе долу всяка над 55-57кг. Все пак зависи от цялостната визия, но там някъде.

А грозна е всяка, която не ми харесва визуално.

suzanna
12-01-2006, 13:38
Пепи Пекторалиса

Батка, за всеки влак си има пътници .. и ми е много интересно какво разбираш под 'дебели' и най-вече под 'грозни' щот това са много разтегливи понятия .. :roll:
дебело - ами за всеки е различно аз за дебело момиче приемам горе долу всяка над 55-57кг. Все пак зависи от цялостната визия, но там някъде.

А грозна е всяка, която не ми харесва визуално.

ami edno visoko momiche mn qsno che shte e nad 55 kila!
az sum baq pod 55 ama sum drebna taka che vsichko e mnogo subektivno

Amayo
12-01-2006, 13:40
Що да си падам по зле изглеждащи като мога да си падам по добре изглеждащи. А колкото по добре е наконтено едно момиче толкова по добре изглежда 8) . Под "добре" се разбира със мярка вкус и стил, а не късата пола цайсите и нагримирана като за околовръстното.

Drakthul
12-01-2006, 13:47
Пепи Пекторалиса

Батка, за всеки влак си има пътници .. и ми е много интересно какво разбираш под 'дебели' и най-вече под 'грозни' щот това са много разтегливи понятия .. :roll:
дебело - ами за всеки е различно аз за дебело момиче приемам горе долу всяка над 55-57кг. Все пак зависи от цялостната визия, но там някъде.

А грозна е всяка, която не ми харесва визуално.

На колко години си? ..

olive_oil
12-01-2006, 14:20
ако авторката е момиче,значи е доста комплексирана.Значи нещата стоят така:Ходиш си в приличен вид(не е задължително да се обличаш със скъпи дрехи или да слагаш тонове грим),не се държиш като курва,спазваш елементарни хиг. навици и норми и си казваш "който ще ме хареса,ще ме хареса каквато съм!"Може да си мислиш,че те лъжа,но това наистина работи.Разбирасе не винаги става така,че да ни хареса момчето,което ние харесваме,ама в крайна сметка това е животът!Никой не получава това,което иска,или почти никой

Пепи Пекторалиса
12-01-2006, 15:37
Пепи Пекторалиса

Батка, за всеки влак си има пътници .. и ми е много интересно какво разбираш под 'дебели' и най-вече под 'грозни' щот това са много разтегливи понятия .. :roll:
дебело - ами за всеки е различно аз за дебело момиче приемам горе долу всяка над 55-57кг. Все пак зависи от цялостната визия, но там някъде.

А грозна е всяка, която не ми харесва визуално.

На колко години си? ..
На достатъчно много. Не е мястото тук да ти се обяснявам, това са ми лични виждания, никой не ангажирам с тях и не ме интересува чуждото мнение по въпроса.

Drakthul
12-01-2006, 15:41
Пепи Пекторалиса

Батка, за всеки влак си има пътници .. и ми е много интересно какво разбираш под 'дебели' и най-вече под 'грозни' щот това са много разтегливи понятия .. :roll:
дебело - ами за всеки е различно аз за дебело момиче приемам горе долу всяка над 55-57кг. Все пак зависи от цялостната визия, но там някъде.

А грозна е всяка, която не ми харесва визуално.

На колко години си? ..
На достатъчно много. Не е мястото тук да ти се обяснявам, това са ми лични виждания, никой не ангажирам с тях и не ме интересува чуждото мнение по въпроса.

Добре де, колко са тия достатъчно? Всеки казва, че е на достатъчно .. бах .. аз като бях на 14 казвах, че са достатъчни за някои неща, пък се оказа, че не са .. :lol: :lol: :lol: ..

Вобще въпроса ми не беше с цел да те нападам зарди възрастта ти, съжелявам, че така си си помислил ..

Исках просто да кажа, че всичко си е строго индивидуално и твойте постове го доказват ..

Колкото до чуждото мнение .. хе-хе .. :)

Пепи Пекторалиса
12-01-2006, 15:43
Малко извън тийн годините съм. ОК ли е вече. :)

Drakthul
12-01-2006, 15:46
Малко извън тийн годините съм. ОК ли е вече. :)

whateva .. ;-) ..

navits
12-01-2006, 16:14
аз предпочитам такива обикновенни момиче а някви фръцли

Joey Tempest
12-01-2006, 22:37
Всичко е въпрос на привличане. По принцип съм фен на по-естествения външен вид - естествен цвят на косата, минимално количество грим, подчертаващо красивите черти на лицето и т.н. Винаги може да има и изключения обаче.

+това грим, боядисана коса, предизвикателни дрешки, не винаги се свързва с понятието "наконтено".

Ето например Лита Форд:
http://www.metal-sludge.com/main/modules/subjects/pages/LitaFordTrainGuitar.jpg

Какво смятате за нея?

teenkopele
12-02-2006, 05:47
такам...ясно ми е че повечето си падат по по-наконтени мацки (смисъл повече грим,скъпи дрешки силно изрусени коси и т.н.),но ми е интересно има ли такива,които си падат повече по по обикновените момичета (почти никакъв грим или дори да лисва,дънки и маратонки и т.н)

Попринцип съм по-голям фен на по-естествените момичета :) . Защо...просто повечко ме кефят. Това не значи, че не хвърлям по някое око на по-наконтените. :wink:

christina_aguilera
12-02-2006, 20:03
Всичко е въпрос на привличане. По принцип съм фен на по-естествения външен вид - естествен цвят на косата, минимално количество грим, подчертаващо красивите черти на лицето и т.н. Винаги може да има и изключения обаче.

+това грим, боядисана коса, предизвикателни дрешки, не винаги се свързва с понятието "наконтено".

Ето например Лита Форд:
http://www.metal-sludge.com/main/modules/subjects/pages/LitaFordTrainGuitar.jpg

Какво смятате за нея?
Мисля,че е супер грозна и макар че за първи път чувам за нея и я виждам, ми прилича на....хаха :oops: :lol: :smt005

12-02-2006, 20:13
нормално е да се заглеждаш по по-хубавите момичета, но в крайна сметка кучето скача според тоягата. обикновено хубавите момичета са с хубави момчета, а грозните момичета са с грозни момчета или нещо такова.. :-k все си мисля че наконтените момичета отиват на наконтени момчета ;) така че всеки си избира по какво да се заглежда според себе си :smt006

TikiraYang
12-02-2006, 21:37
ne hareswam blondinki

Music_slave
12-03-2006, 15:51
Моето мнение е че човек трябва да умее да преценява себе си и по това вече да си избере момиче което да му харесва. Имам предвид например сега ако аз съм мускулест и добре излеждащ естествено ще си харесвам момичета които са адски наконтени напрао с две думи адските п**ки,
но например сега ако съм нормален и горе долу добре изглеждащ бих се надявал на някое добре изглеждащо по обикновенно момиче с което имам шанс, а пък ако съм грозен и за никаф х*й не ставам просто въобще няма да се надявам да си хвана момиче в близките 10 години!!!

П.П. Аз лично смятам че сам от втория вид хора и си падам по не толкова наконтените момичета! :D

summer_summer
12-04-2006, 14:42
emi ay se obli4am s drehi koito mi haresvat i mi stoqt dobre :!: :!: :!: imam i skypi oba4e i takiva koito sa na norm cena
za grim emi slagam si moliv i glanz (za u4ili6te stava duma)
kosata mi e s estestveniq si cvqt (kesteniava) oba4e e dobre poddarjana :D

12-04-2006, 15:08
ooo kfi sa tiq gluposti - nakonteni ili ne. Az poznavam ednomom4e koeto e golqm pi4 (da yto4nq 4e ne go haresvam) koito se hode6e s nekvi nakonteni i katose zapozna s edno momi4e(moq fr) ,ama tq savsemobiknovenai tehnite bqha bedni, ama te ot 2 godini sa zaedno i se obi4at taka4e vsi4ko si e individualno :wink:

Master_88
12-05-2006, 14:38
Обичам поддържани и нагласени момичета,но не и такива,които са вманячени във външния си вид

[m!s$_k@pr!$]
12-05-2006, 18:46
нормално е да се заглеждаш по по-хубавите момичета, но в крайна сметка кучето скача според тоягата. обикновено хубавите момичета са с хубави момчета, а грозните момичета са с грозни момчета или нещо такова.. :-k все си мисля че наконтените момичета отиват на наконтени момчета ;) така че всеки си избира по какво да се заглежда според себе си :smt006
Ами незнам, ама поне в нашия град съм забелязала, че е точно обратното-некви грозни п**ки с некви супер пичове или обратното :roll: Ми....незнам....според мен както каза ти е най-добре "кучето скача според тоягата"

Far
12-06-2006, 19:39
Зависи си от човека!Аз например не съм някакъв красавец.Не съм и чак толкова зле де :lol: ,поддържам си се и пак имах късмета да ме харесат две страхотни момичета и на външен вид и по характер - честно казано срещал съм много красиви момичета(да не кажа по-красиви,защото винаги нашето си е най-красиво =) ),но нямат просто движенията,които да те подлудяват!Малко се отплеснах ](*,) :lol:
Ако си весел,усмихнат човек и що годе благ характер,но не си кой знае колко красив пак може да се уредиш с хубаво момиче,макар че красотата не е най-важното,поне за мен.

Аз по принцип не харесвам прекалено наконтените - искам все пак да видя лицето на момичета,а си имам теория ,че едно момиче се нуждае само от оформяне с малко грим по лицето,малко и тогава се разкрива истинската красота на момичето. :-) Не обичам да са много нафукани и да се правят на фльорци,такива най-мразя или разни пози...Жалка гледка!Предпочитам момиче ,с което да седна и да мога да си говоря нормално.

ZviZdi4kaa
12-07-2006, 05:23
нормално е да се заглеждаш по по-хубавите момичета, но в крайна сметка кучето скача според тоягата. обикновено хубавите момичета са с хубави момчета, а грозните момичета са с грозни момчета или нещо такова.. :-k все си мисля че наконтените момичета отиват на наконтени момчета ;) така че всеки си избира по какво да се заглежда според себе си :smt006
Ами незнам, ама поне в нашия град съм забелязала, че е точно обратното-некви грозни п**ки с некви супер пичове или обратното :roll: Ми....незнам....според мен както каза ти е най-добре "кучето скача според тоягата"


gradyt ti da ne e Burgas??haha

[Industrial_Fr3aK]
12-07-2006, 11:50
не ме кефат наконтените.. ако момичето е хубаво, няма да се нуждае от 100 кг. грим

TeeN_F_F
12-08-2006, 11:13
Айде мнение и на момиче ... ще ви кажа защо момичетата си слагат грим - слагат го, за да си прикрият недостатъците, слагат го, за да скрият грозотията си ... аз лично много рядко си слагам грим, предимно, когато ще ходя на центъра. Тези, които си купуват скъпи дрешки искат само да ги забележат, искат да засенчат другите и да покожат с какво разполагат ...

Това си е моето мнение! Тълкувайте го, както искате ...

Пепи Пекторалиса
12-08-2006, 11:26
Айде мнение и на момиче ... ще ви кажа защо момичетата си слагат грим - слагат го, за да си прикрият недостатъците, слагат го, за да скрият грозотията си ... аз лично много рядко си слагам грим, предимно, когато ще ходя на центъра. Тези, които си купуват скъпи дрешки искат само да ги забележат, искат да засенчат другите и да покожат с какво разполагат ...

Това си е моето мнение! Тълкувайте го, както искате ...
Ясна си ми колко си проста и ограничена.
Само ще ти кажа, че скъпи дрешки, човек си купува, защото държи на качеството, произхода и визията на дрехата. А такива завистливи пикли като теб си мислят, че се купуват дрехи, за да бъдеш забелязан.
Ти дори и със скъпи дрехи не би била забелязана, щом мислиш така. Да бъдеш забелязван зависи от самия теб, не от дрехите ти. :-$

SINDEL
12-08-2006, 11:43
Айде мнение и на момиче ... ще ви кажа защо момичетата си слагат грим - слагат го, за да си прикрият недостатъците, слагат го, за да скрият грозотията си ... аз лично много рядко си слагам грим, предимно, когато ще ходя на центъра. Тези, които си купуват скъпи дрешки искат само да ги забележат, искат да засенчат другите и да покожат с какво разполагат ...

Това си е моето мнение! Тълкувайте го, както искате ...
Ясна си ми колко си проста и ограничена.
Само ще ти кажа, че скъпи дрешки, човек си купува, защото държи на качеството, произхода и визията на дрехата. А такива завистливи пикли като теб си мислят, че се купуват дрехи, за да бъдеш забелязан.
Ти дори и със скъпи дрехи не би била забелязана, щом мислиш така. Да бъдеш забелязван зависи от самия теб, не от дрехите ти. :-$


E добре де! И сега кво? :-s Ако нямаш пари за скъпарски дрехи не ставаш? :?: Ако предпо4иташ да ходиш естествена не ставаш? :?: Ако не ходиш сяка седмица на фризьор и маникюр да те оправят не ставаш? :?: Или ако не прекарваш по половин ден пред огледалото, гласейки се за излизане?
Визията на едно моми4е изобщо не зависи от скъпите дрехи или многото грим. Каквото и да се говори, ако имаш красиво лице, гримът само може да те загрози (в големи коли4ества де), ако имаш хубаво тяло, ще изглеждаш добре и в потни4е за 5лв и дънки за 25, а не в дрехи за сумати пари от магазините по Витошка. :!:

Пепи Пекторалиса
12-08-2006, 11:48
Айде мнение и на момиче ... ще ви кажа защо момичетата си слагат грим - слагат го, за да си прикрият недостатъците, слагат го, за да скрият грозотията си ... аз лично много рядко си слагам грим, предимно, когато ще ходя на центъра. Тези, които си купуват скъпи дрешки искат само да ги забележат, искат да засенчат другите и да покожат с какво разполагат ...

Това си е моето мнение! Тълкувайте го, както искате ...
Ясна си ми колко си проста и ограничена.
Само ще ти кажа, че скъпи дрешки, човек си купува, защото държи на качеството, произхода и визията на дрехата. А такива завистливи пикли като теб си мислят, че се купуват дрехи, за да бъдеш забелязан.
Ти дори и със скъпи дрехи не би била забелязана, щом мислиш така. Да бъдеш забелязван зависи от самия теб, не от дрехите ти. :-$


E добре де! И сега кво? :-s Ако нямаш пари за скъпарски дрехи не ставаш? :?: Ако предпо4иташ да ходиш естествена не ставаш? :?: Ако не ходиш сяка седмица на фризьор и маникюр да те оправят не ставаш? :?: Или ако не прекарваш по половин ден пред огледалото, гласейки се за излизане?
Визията на едно моми4е изобщо не зависи от скъпите дрехи или многото грим. Каквото и да се говори, ако имаш красиво лице, гримът само може да те загрози (в големи коли4ества де), ако имаш хубаво тяло, ще изглеждаш добре и в потни4е за 5лв и дънки за 25, а не в дрехи за сумати пари от магазините по Витошка. :!:
Ти нали уж беше студентка, трябва да знаеш да четеш правилно, нали?!!
Я сега прочети увеличените цитати и си преосмисли поста. #-o

SINDEL
12-08-2006, 11:51
Айде мнение и на момиче ... ще ви кажа защо момичетата си слагат грим - слагат го, за да си прикрият недостатъците, слагат го, за да скрият грозотията си ... аз лично много рядко си слагам грим, предимно, когато ще ходя на центъра. Тези, които си купуват скъпи дрешки искат само да ги забележат, искат да засенчат другите и да покожат с какво разполагат ...

Това си е моето мнение! Тълкувайте го, както искате ...
Ясна си ми колко си проста и ограничена.
Само ще ти кажа, че скъпи дрешки, човек си купува, защото държи на качеството, произхода и визията на дрехата. А такива завистливи пикли като теб си мислят, че се купуват дрехи, за да бъдеш забелязан.
Ти дори и със скъпи дрехи не би била забелязана, щом мислиш така. Да бъдеш забелязван зависи от самия теб, не от дрехите ти. :-$


E добре де! И сега кво? :-s Ако нямаш пари за скъпарски дрехи не ставаш? :?: Ако предпо4иташ да ходиш естествена не ставаш? :?: Ако не ходиш сяка седмица на фризьор и маникюр да те оправят не ставаш? :?: Или ако не прекарваш по половин ден пред огледалото, гласейки се за излизане?
Визията на едно моми4е изобщо не зависи от скъпите дрехи или многото грим. Каквото и да се говори, ако имаш красиво лице, гримът само може да те загрози (в големи коли4ества де), ако имаш хубаво тяло, ще изглеждаш добре и в потни4е за 5лв и дънки за 25, а не в дрехи за сумати пари от магазините по Витошка. :!:
Ти нали уж беше студентка, трябва да знаеш да четеш правилно, нали?!!
Я сега прочети увеличените цитати и си преосмисли постът. #-o


Сори, сори, моя грешка! :wink:
Не съм искала да цитирам никой, а просто да си постна мнението. Слу4айно е станало. :oops:
В смисъл дори не съм 4ела много-много отговорите по темата, ама нещо се издразних на някви хора.
Пак извинявай!

XePouH
12-08-2006, 18:52
не ме кефят много много тия дет стават в 5 часа че да са контят,предпочитам някоя мацка без много грим с хубави дрешки(не някви розови и ботуши) :smt012

01-13-2007, 01:03
emi poznavah eno momi4e det absoliutno nikaf grim ne si slaga6e i si hode6e s anzuzi ama si izglejda6e pove4e ot dobre. no kat cqlo pove4eto momi4eta sa po-dobre s grim.

Master_88
01-13-2007, 07:48
Може да не е с дрехи от 1000 лв,но харесвам да е поддържана. То си личи дори и да е с евтини дрехи

zyzka
01-15-2007, 12:08
Ima malky zablydeni hora,otnosny grima i istinskoty my znachenie,koity ne gy myrzi moje da gy pro4ete tfa.... http://www.nonblond.com/mambo/index.php?option=com_content&task=view&id=301&Itemid=33

[Industrial_Fr3aK]
01-15-2007, 12:16
наконтените, изрусени мацки са мноооооо зле.. не ме кефят даже ме дразнят! :smt019
за мен не е чак толко как изглежда, ако ми хареса мн ми дреме ако ще да е 1000 кг 1.10 висока.. :twisted:

Nerqzan^nokut
01-15-2007, 13:38
ем има и хубави обаче има и такива дет цял ден да са гримират няя да има резултат,но попринцип харесвам по-"натурални" :D

Lorraine
01-16-2007, 07:09
такам...ясно ми е че повечето си падат по по-наконтени мацки (смисъл повече грим,скъпи дрешки силно изрусени коси и т.н.),но ми е интересно има ли такива,които си падат повече по по обикновените момичета (почти никакъв грим или дори да лисва,дънки и маратонки и т.н)епа полека..тфа че съм руса и слагам грим(молив,сенки и гланц да уточня,даже може да се каже и че само молив че слагам),че нося токчета,къси поли ала бала на някви известни марки дрехи и т.н. значи че съм наконтена,така ли?..ест не казвам че не нося кецове и по-свободни неща ама направо ме гръмна с тая тема!

DeSeRt4e
01-16-2007, 08:56
hora za mene grimyt ne e sredstvo za prikrivane nanedostatacite ne 4ovek a za pod4ertavane krasotata mi kvo lo6o ima na daskalo da hodi6 sas spirala o4na liniq fon dio ten glanc ili ne6to podobno. Tva 4e hodi6 grimirana ns tok4eta ili platformi ne te pravi magistralna princesa . pone spored men e taka za vas nz

01-16-2007, 23:21
Специално за мен няма значение дали дънките и са 200лева или 20 лева стига да й стоят добре и момичето да е хубаво другото няма значение. Е, все пак не казвам че не трябва да се подържа.

BunnYY_f
01-17-2007, 14:15
Така като чета кво сте писали си мисля че говорите за различна наконтеност. Много ясно че не всичко е дрехи, грим, марки и фръцкане. Сега всички момчета казват че тея фръцли не им харесвали, е айде следващия път, когато отивате някъде и покрай вас мине някоя фръцла се замислете не ви ли се иска поне за малко да я имате и да сте с нея! Това че едно момиче се грижи за външния си вид (е не прекарва 24 часа пред огледалото) , поддържа си високи стандарти, носи дрехи които и стоят добре, подчертава чертите си с малко грим, и ухае на скъп парфюм, не я прави наконтена. А и нали първото впечатление от всеки един човек е външния му вид, иначе без да го познаваме как ще привлече вниманието ни, как ще ни заинтересова, и как ще разберем що за човек е по нататък :-)
Извинявайте че стана дълго :oops:

Amayo
01-17-2007, 19:57
Така като чета кво сте писали си мисля че говорите за различна наконтеност. Много ясно че не всичко е дрехи, грим, марки и фръцкане. Сега всички момчета казват че тея фръцли не им харесвали, е айде следващия път, когато отивате някъде и покрай вас мине някоя фръцла се замислете не ви ли се иска поне за малко да я имате и да сте с нея! Това че едно момиче се грижи за външния си вид (е не прекарва 24 часа пред огледалото) , поддържа си високи стандарти, носи дрехи които и стоят добре, подчертава чертите си с малко грим, и ухае на скъп парфюм, не я прави наконтена. А и нали първото впечатление от всеки един човек е външния му вид, иначе без да го познаваме как ще привлече вниманието ни, как ще ни заинтересова, и как ще разберем що за човек е по нататък :-)
Извинявайте че стана дълго :oops:
Даммм, правилно виждане имаш за нещата. :-)